Губи з філером• сегодня в 17:30
Віктор Павлик купив сину квартиру на майбутнє
Щебетуха• сегодня в 18:06
Ответ длязабиякина
Для початку аутизм це не захворювання! По друге, хто вам сказав, що аутисти в дорослому житті не можуть самі жити? І взагалі до чого ви притягли аутизм?
Удалено администрацией...
забиякина• сегодня в 18:07
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
Там же выше написали и спросили
Що написали, що спитали, ви взагалі про що? Ну от є сім´я, в якій є дитина, цій дитині на майбутнє купили квартиру. До чого тут аутизм?
БезникаяЯ• сегодня в 18:45
Ответ длязабиякина
До того.
Якось до дитячого стоматолога привели хлопця-аутиста. Йому вже більше 18, але з ним була соцробітник, а потім мала ще і мама прийти. Спочатку він просто слухав музику і дорьгався. Потім навчався треш-він почав метушитися, але не дуже, а потім громко кричати. Перелякав дітей, які очікували прийому . Так ось -він був недієздатний.
Я_канеша_извиняюсь• сегодня в 19:13
Ответ дляМанкоголік
а в сина вже нема аутизма?
А это при чем,квартира должна быть и в таких людей
Я_канеша_извиняюсь• сегодня в 19:14
Ответ дляМанкоголік
Та да, і чоловіку моєму не 60 :( дуже сумую і заздрю. Я взагалі серйозно запитала, бо за їхнім життям не слідкую, але завдяки темам тут на форумі бачила інфу про те що у сина захворювання. Тому і цікавлюся чи зможе він самостійно жити, бо якщо ні - для чого окреме житло.
Те, що у двох медійних осіб є статки на квартиру - така собі новина.
Вам оно зачем ,чужая жизнь
Манкоголік• сегодня в 19:18
Ответ дляЯ_канеша_извиняюсь
Вам оно зачем ,чужая жизнь
Чуже життя у блогерів? Вони самі виставляють своє життя і заробляють своєю медійністю. Вони самі говорять про діагноз дитини і про придбання житла. Ну ви тут всі серйозно? Сьогодні десь була безкоштовна роздача білих пальт?
Я_канеша_извиняюсь• сегодня в 19:21
Ответ дляМанкоголік
Вы себе прихватили пальто?...
забиякина• сегодня в 19:24
Ответ дляБезникаяЯ
До того.
Це як стосується купівлі квартири? Недієздатною людину визнає виключно суд а не сторонній глядач.