Жешувзатридня. Цей раз точно. Кацапи всьо продумали. Вони дуже вумні. Путіну доложили все по факту і формі. Ніякої брехні та Дезінформації.
Цей раз всьо урахували і путін реально оцінює обстановку. Всьо по плану. Теж так думаєте?
Irina898989• вчера в 23:38
Ответ дляlilul990
Якщо не умирать, то прийдеться звільнять територію вплоть до варшави
кому придётся? подумайте.....
Соседка Маши• вчера в 23:45
Ответ дляlilul990
Коли кацапи починають запевняти шо ніколи ніколи не нападуть на когось
Значить вже дуже скоро нападуть
Та да, а когда украинцы собираются на шашлыки, то им будет п..ц вместо шашлыков ?
Соседка Маши• вчера в 23:53
Ответ дляlilul990
При чому тут це? Слова кацапів і їх дії дуже сильно розходяться
Хай не брешуть шо хочуть миру. Всі прекрасно знають шо вони готуються до нападу.
Лять, а у украинцев нет ?
Или Зеленский не украинец , ну это неважно, у него в все как у кацапов ( по вашим наблюдениям )
Соседка Маши• вчера в 23:54
Ответ дляlilul990
При чому українці якшо мова про кацапів? І Європу
Да потому что все одинаковые , п..т как дышат, а дышат часто !
Соседка Маши• вчера в 23:59
Ответ дляlilul990
Вам аби тіки Україну обісрать?
Это констатация факта.
Это хотели кацапов и европейцев обо..ть, но нет сами обос..ль :(
Я вам привела очень красноречивый пример как слова расходятся с действиями.
Вы Жириновского послушайте у него все четко..прям ясновидящий :)
Ответ дляСоседка Маши
Это констатация факта.
А навіщо мені ваші приклади? Жиріка слухають тіки відбиті на голову кацапи
Я шось не бачу щоб Іран по словам жиріка потіснив Ізраїль. Навпаки готується масштабна операція проти аятол і реконструкції чи повній заміні режиму. Сьогодні венс зайшов так сказать сзаді Ірану, откуда нє ждалі- залетів до Азербайджану, арменії.
Жирік напиздів багато, але нічого ще не забулося. Він був конченим прибитим головою великоросом. Шо можна від нього чекати
Your Sweetheart• сегодня в 00:07
Ответ дляГимли
Заскриню и сложу в папочку
Удалено администрацией...
MargaretBlackTaro• сегодня в 00:47
Ответ дляГимли
Заскриню и сложу в папочку
Удалено администрацией...
Your Sweetheart• сегодня в 07:30
Ответ дляlilul990
Як будете всею кацапією воювати з Китаєм ще згадаєте мої ’брєдні’
Удалено администрацией...