lilul990• Изменено вчера в 23:32

В Європі ніхто воювати не буде проти рососії

Жешувзатридня. Цей раз точно. Кацапи всьо продумали. Вони дуже вумні. Путіну доложили все по факту і формі. Ніякої брехні та Дезінформації.

Цей раз всьо урахували і путін реально оцінює обстановку. Всьо по плану. Теж так думаєте?
Allemagne• вчера в 23:32
Венедиктовой на вас нет.
автор lilul990 • вчера в 23:34
Агенти подвійні є даже в фсб

Але я думаю путін точно точно всю інформацію отримує правдиву. І він зовсім не йде у пастку до англіків
автор lilul990 • вчера в 23:33
Це сарказм єслі шо
Гимли• вчера в 23:34
Они ж не лохи умирать
автор lilul990 • вчера в 23:36
Ответ дляГимли
Они ж не лохи умирать
Якщо не умирать, то прийдеться звільнять територію вплоть до варшави
автор lilul990 • вчера в 23:36
Якшо серйозно, то росії пізда. До кінця 2027 року
Irina898989• вчера в 23:38
Ответ дляlilul990
кому придётся? подумайте.....
автор lilul990 • вчера в 23:39
Ответ дляIrina898989
кому придётся? подумайте.....
Нікому не прийдеться, це останні роки існування росії
Гимли• вчера в 23:40
Ответ дляlilul990
Заскриню и сложу в папочку
автор lilul990 • вчера в 23:40
Ответ дляIrina898989
кому придётся? подумайте.....
Росіянам прийдеться воювати з Китаєм коли все піде по п-зді
автор lilul990 • вчера в 23:43
Коли кацапи починають запевняти шо ніколи ніколи не нападуть на когось

Значить вже дуже скоро нападуть
Соседка Маши• вчера в 23:45
Ответ дляlilul990

Значить вже дуже скоро нападуть
Та да, а когда украинцы собираются на шашлыки, то им будет п..ц вместо шашлыков ?
автор lilul990 • вчера в 23:46
Ответ дляСоседка Маши
При чому тут це? Слова кацапів і їх дії дуже сильно розходяться

Хай не брешуть шо хочуть миру. Всі прекрасно знають шо вони готуються до нападу.
Соседка Маши• вчера в 23:53
Ответ дляlilul990

Лять, а у украинцев нет ?
Или Зеленский не украинец , ну это неважно, у него в все как у кацапов ( по вашим наблюдениям )
автор lilul990 • вчера в 23:53
Ответ дляСоседка Маши
Лять, а у украинцев нет ?
При чому українці якшо мова про кацапів? І Європу
Соседка Маши• вчера в 23:54
Ответ дляlilul990
Да потому что все одинаковые , п..т как дышат, а дышат часто !
автор lilul990 • вчера в 23:56
Кацапи такі вумні, шо як їм відключили старлінк - зразу пообсиралися
автор lilul990 • вчера в 23:55
Ответ дляСоседка Маши
Вам аби тіки Україну обісрать?
Соседка Маши• вчера в 23:59
Ответ дляlilul990
Вам аби тіки Україну обісрать?
Это констатация факта.
Это хотели кацапов и европейцев обо..ть, но нет сами обос..ль :(
Я вам привела очень красноречивый пример как слова расходятся с действиями.
Вы Жириновского послушайте у него все четко..прям ясновидящий :)
автор lilul990 • сегодня в 00:03
Ответ дляСоседка Маши
Это констатация факта.
А навіщо мені ваші приклади? Жиріка слухають тіки відбиті на голову кацапи

Я шось не бачу щоб Іран по словам жиріка потіснив Ізраїль. Навпаки готується масштабна операція проти аятол і реконструкції чи повній заміні режиму. Сьогодні венс зайшов так сказать сзаді Ірану, откуда нє ждалі- залетів до Азербайджану, арменії.

Жирік напиздів багато, але нічого ще не забулося. Він був конченим прибитим головою великоросом. Шо можна від нього чекати
Your Sweetheart• сегодня в 00:07
Ответ дляГимли
Заскриню и сложу в папочку
Удалено администрацией...
автор lilul990 • сегодня в 00:30
Ответ дляYour Sweetheart
Удалено администрацией...
Як будете всею кацапією воювати з Китаєм ще згадаєте мої ’брєдні’
MargaretBlackTaro• сегодня в 00:47
Ответ дляГимли
Заскриню и сложу в папочку
Удалено администрацией...
Your Sweetheart• сегодня в 07:30
Ответ дляlilul990
Удалено администрацией...
LudaSHS• сегодня в 07:32
Європа вже воює
Певним чином, і нами(
Гимли• сегодня в 09:13
Ответ дляMargaretBlackTaro
Удалено администрацией...
Только некоторых) остальные шизофреники не такие забавные