ЯблокоРаздора• сегодня в 12:08
Розсердила тема про 40 тисяч в столиці
Моя ситуація чоловік айтішник виганяв систематично на роботу ,каже я не хочу ,щоб ти вдома сиділа просто так,грошей все одно не вистачає вже,а зайва копійка не завадить і твої потреби я забезпечувати вже не можу
Ну і я пішла в макдак на тариф 120 гривень /година ,чому туди?
Бо там можна самому обирати коли тобі працювати та скільки,але фізично важко це так
Більш менше кваліфіковану роботу пропонували,як ходила в центр зайнятості то за 11 тисяч,то за 14 тисяч,якось дзвонили і пропонували за 17 тисяч бухгалтер,такого якби плану ситуація
Замороженная селедка• 1 час назад
Ответ дляКурочка
І чому ви сердитеся? Що не розвивалися і тому прийшлось вийти на низько кваліфіковану роботу з відповідною зарплатнею? То на себе треба злитися. А не шукати винних.
вот я 20 лет развивала свой бизнес, было 3 магазина. Вот думала до пенсии есть работа. Больше ничего не развивала. И сейчас в 50 лет тоже с 0 скиллом и без развития, по вашему
Обращеница• 1 час назад
Ответ дляКумася
Вопрос не мне , но я отвечу . Нет , мне с такой формулировкой или по такой причине никогда не отказывали .
Значить ви просто не стикались з таким.
Ще причини, чому відмовляють жінкам, - малі діти, бо ’постійні лікарняні’. А одній моїй одногрупниці відмовили, бо ... вона не заміжня. Дівчина розумна, універ з відзнакою взагалі-то, технічна освіта.
Статева дискримінація була і є, як не крути
Курочка• 1 час назад
Ответ дляЗамороженная селедка
Абсолютно різні ситуації. З ким ви порівнюєте? З людиною яка взагалі не працювала і з вами, яка мала мережу і фактично є багатозадачним працівником, яким є кожен, хто має власну справу?
Кумася• 1 час назад
Ответ дляОбращеница
Значить ви просто не стикались з таким.
Значит , я неправильная женщина
ЯблокоРаздора
• 1 час назад
Ответ дляАпрель Ивановна
У моей приятельницы муж владелец производства всем известных хот-догов,которые на заправках продают. Она готовит и очень вкусно. Так что не рассказывайте эти сказки про миллион занятий. Все как у всех у обеспеченных: продукты,готовка, спорт,дети, кружки
Mr grill?
ЯблокоРаздора
• 1 час назад
Ответ дляАпрель Ивановна
Но ваш муж же как-то нашел хорошую работу?)
Його рободавець не в Україні
ЯблокоРаздора
• 1 час назад
Ответ длявкрации
Работодавцю вы хотя бы не должны еще и секс с борщом и общаться после работы.
Так роботодавець мені не оплачує оренду та комуналка і не за гроші роботодавця я харчуюсь і все інше
ЯблокоРаздора
• 1 час назад
Ответ дляАпрель Ивановна
За какие деньги она будет жить для себя,если у нее нет работы?
В мене є робота ,але зп недостатньо для оренди і всього іншого,я ж написала,що працюю в макдаку
Принцепесочка• 1 час назад
Зарплаты в идеале должны быть соизмеримы с уровнем жизни. Но это мечты, в Украине. Что бы человек устроившись даже уборщицей мог позволить себе нормально питаться, оплачивать коммуналку, одеваться и покупать медикаменты.
А вот это, а за что тебе платить, ещё плотно сидит в головах наших советчиц
Коко Шанель• 1 час назад
Ответ дляМамина корзиночка
Краще скажіть, чим ви привабили чоловіка? Пісечкою? Ну то в мене доя вас погані новини, ваша йому більше не цікава.
Може, борщі гарно варите? Перете, прибираєте? Йдіть в клінінг, там платять більше, ніж в Маку. І графік собі самі регулюєте
Ну прямо не могут наши бабы так что не оскорбить другую.
Какое вам дело до того чем автор привлекла своего мужа хоть писечкой хоть вовсе не писечкой? Для того что бы привлечь мужика не нужно иметь трудовой стаж и наличие успешных проектов. Женщин для жизни оценивают по другим критериям.
В вашем сообщении столько зла, что создается впечатление, что вы готовы загнобить любую женщину у которой есть муж с нормальной профессией.
ЯблокоРаздора
• 1 час назад
Ответ дляАпрель Ивановна
Так у автора без опыта столько претензий, пися королева прям просто,думала сходу будут платить 50 тысяч....
Ну не 15 же
ЯблокоРаздора
• 1 час назад
Ответ длявкрации
ему принципиально важно чтоб вы пахали, уставали, а может и фею приводит пока вы не дома.
Куди в одну кімнату завалену іграшками дитячими?)
ЯблокоРаздора
• 1 час назад
Ответ дляМамина корзиночка
Кому не нужны, идут в мак и на первичную бухгалтерию
Давайте відверто всіх крутих із високою оплатою посад на всіх бажаючих не вистачить
Ви ким працюєте?
Апрель Ивановна• 1 час назад
Ответ дляОбращеница
Не напружуйтесь
Вдалого вам дня.
Какой-то бред пишете
Залізна тьотя• 1 час назад
Ответ дляЯблокоРаздора
Так кваліфікована ще за менші гроші
автор, в нашій компанії з/п бухгалтера від 35 тис. на первинній бухгалтерії, чи як воно там у вас називається.
Я своєму бухгалтеру плачу 1000 грн за супровід і звіти. І у неї таких ФОПів ще з десяток, окрім основної роботи.
ЯблокоРаздора
• 59 минут назад
Ответ дляЛіна-7961
а сколько вам лет что вы в мак пошли?
А в маку є вікові якісь обмеження чи що?
ЯблокоРаздора
• 57 минут назад
Ответ дляОбращеница
Значить ви просто не стикались з таким.
А чому відмовили,бо не заміжня?
ЯблокоРаздора
• 55 минут назад
Ответ дляМадам Тю-лю-лю
Ви не хочете працювати, а винна тема про 40тис?
Так я працюю зараз на важкій фізично роботі
ЯблокоРаздора
• 54 минуты назад
Ответ дляПринцепесочка
В нас не Європа,а ціни вже європейські
ЯблокоРаздора
• 47 минут назад
Ответ дляКоко Шанель
Ну така вона нещасна та стара то нехай заробить собі на психотерапевта
ЯблокоРаздора
• 47 минут назад
Ответ дляЗалізна тьотя
Мені пропонували без досвіду ,в мене ж немає досвіду
бифидобактерияЖоржик• 45 минут назад
розсердила? то всеріться)))) а не сердить,що кг гімняної курки - філе 200 грн??? що гімняні базарні труси 120 грн? Зп має відповідати рівню життя. у нас заоблачні ціни, а зп жебрачні і кожен хизується,що він живе на меншу зп. Я живу на 40,а я на 20,а я можу на 15,а я на 7....і їм одні макарони і яблука гнилі і груші гнилички. Бо 1 кг яблук 50-60 грн. В новусі,наприклад.
це нормально хотіти більшк зп,щоб могти полікувати зуби, а не півроку збирати на пломбу
Обращеница• 38 минут назад
Ответ дляЯблокоРаздора
А чому відмовили,бо не заміжня?
Вона з іншого міста, типу де ж тут житимеш
ЯблокоРаздора
• 37 минут назад
Ответ дляЛіна-7961
обмежень не має, тампрацюють в основному одні студенти так як робота важка і оплата маленька, людина якій за 35 в мак не піде.
А де в Україні оплата більша?
Якщо у вас є вибір працювати на кваліфікованій роботі за 15 ти чи працювати в маку за 22 тисячі,що ви обирете?
ЯблокоРаздора
• 37 минут назад
Ответ дляОбращеница
Ну так дійсно як знімати квартиру,якщо там малу зп пропонували