Флюорография гуся• сегодня в 08:14

Чи образливо коли не вітають ?

Чоловік хрестив сина друга , вони нам куми. Вони нашу дитину не хрестили і не вважають за потрібне привітати на день народження, навіть просто дзвінком. Моя донька підліток, вона святкує собі завжди зі своїми друзями. Якось на душі мені не приємно, що мій чоловік на новий рік занесе цукерочпи, на день народження дарує подарунки і на Миколайчика пакуночок передасть- їх малому. Вони за 5 років навіть не напишуть в соц сітях нічого, коли свято у моєї доньки. На це день народження , кум подзвонив саме в цей день,запитав як справи, чи все добре і слова не сказав на доньку. Скажіть я накручую себе?
Щебетуха• сегодня в 08:16
Так,накручуєте
Жінка з перцем• сегодня в 08:16
Не накручиваете
Престидижитатор• сегодня в 08:16
Моя кума завжди вітає мою дитину. Смс, дзвінком, не подарунком, але вітає.
Млинець Мій• сегодня в 08:16
А вы с ними близкие друзья?
автор Флюорография гуся • сегодня в 08:18
Ответ дляМлинець Мій
А вы с ними близкие друзья?
Ну я вважала так.
автор Флюорография гуся • сегодня в 08:19
Ответ дляПрестидижитатор
Так я і більше ніколи не прошу, просто дзвінок, можна навіть написати . Ясно що донька святкує собі сама і нікого з нас не чекає і тд
Кошка Мурка• сегодня в 08:22
Накручиваете, у меня одна кума всегда поздравляет, другая нет, и +- чез раз иногда забываю.
ПотеряласЯ Я...• сегодня в 08:22
А до того, как муж покрестил ребенка друзей вас это не беспокоило?
АяВсёЗнаю• сегодня в 08:25
Ответ дляФлюорография гуся
Ну я вважала так.
Ну у вас с кумом разное воспитание просто. В его голове нет понимания что др ребёнка это еще и праздник родителей и что можно их поздравить словами например. Ну и если в гости идут то детям несут какие-то гостинцы в независимости от того, кем они ребенку являются.
Можно сказать им об этом, научить как надо. А можно не обращать внимания и забить. Потому как ваши кумовья этот момент видят просто по другому. Нет у них злого умысла унизить вас и вашего ребёнка.
автор Флюорография гуся • сегодня в 08:26
Ответ дляАяВсёЗнаю
Дякую 🥰
АяВсёЗнаю• сегодня в 08:29
Ответ дляФлюорография гуся
Дякую 🥰
Будь ласка))
Україна понад усе!• сегодня в 08:30
Боже
Вам не вистачає уваги від якихось там людей, які навіть не входять в ваше близьке оточення?
Брюлик в стразах• сегодня в 08:32
Замість виключно позитивних емоцій, ви шукаєте, хто там вас не привітав.
Ви самі хочете ’обідку’ і маєте її
Гола з конопель• сегодня в 08:32
кого еще поздравлять надо? вашу маму, бабушку и собачку? никакого отношения ваши друзья к вашей дочери не имеют, успокойтесь!
Штора с кисточкой• сегодня в 08:33
Ответ дляФлюорография гуся
Ну я вважала так.
А они - нет. А Ваш муж глупо выглядит с этими подарочками.
Невловимий Джо• сегодня в 08:41
Мы тоже не поздравляем детей кумовей, я даже не знаю когда у них др.
Король дивана• сегодня в 08:47
И я не поздравляла детей кума, и как ваш кум не помню, когда у них дни рождения.
Король дивана• сегодня в 08:49
Ответ дляШтора с кисточкой
Почему глупо, это же его крестник, нормально он выглядит.
Ласковая_львица• сегодня в 08:54
Миколайчик- це не Свято, а печиво чи подарунок. І так, ваш чоловік Кум, а ви не кума їм. І якщо вже вам подзвонили в ДН вашої дочки, могли легко сказати, привітай, в нас сьогодні свято, а не робити ображену.
АБВГДэшница• сегодня в 08:58
Я с такими перестала общаться, но они мне чужие люди были. Все должно быть взаимно. Игра в одну сторону меня не устраивает.
04214• 2 часа назад
У вашої дочки є свої хрещені, які її, скоріш за все, вітають
Любительница• 2 часа назад
Как скучно я живу ...
Море_море_я_скучаю• 2 часа назад
Мне тоже неприятно, у нас одногодки
Svitlo_• 2 часа назад
Вони може навіть не в курсі, коли день народження вашої доньки.
І да, ваша донька їм ніхто, а ваш чоловік добровільно взяв на себе обов´язки.
Большой секретик• 2 часа назад
Накручуєте це дуже мʼяко сказано. Я взагалі не знаю коли дн у дітей друзів , не змішуйте все докупи
Не против• 2 часа назад
Ну я бы тоже обиделась , поздравления должны в обе стороны быть
Ананомчикус• 2 часа назад
нет не нормально это, потребильское отношение к вам и вашей семье.
На циголках• 2 часа назад
Ответ дляГола з конопель
имеют, но это уже на их совести, поздравлять или забы(и)ть.
моя лучшая подруга тоже в эту суботу забыла поздравить моего ребенка, впервые. Я спокойно к этому отношусь, в понедельник она позвонила извинилась, я сказала всё ОК. у всех своя жизнь и свои проблемы.
в марте её сыну, моему крестнику, 20 лет. я не забуду поздравить и подарить подарок.
НаБалКоніХодять• 1 час назад
Я вам більше скажу, у нас була ситуація протилежна: кум, хресний батько моєї доньки, не вітав її навіть на словах, а ми в день народження його сина дзвонили вітали))
НаБалКоніХодять• 1 час назад
В мене була подруга, яка могла ’забути’ привітати в день народження, але через пару днів дзвонила з вибаченнями.
Переїхала вона до Польщі, привітання були тільки з мого боку. Вона навіть із запізненням вже не згадувала.
Я на це подивилася і припинила спілкування взагалі.