Флюорография гуся• вчера в 08:14

Чи образливо коли не вітають ?

Чоловік хрестив сина друга , вони нам куми. Вони нашу дитину не хрестили і не вважають за потрібне привітати на день народження, навіть просто дзвінком. Моя донька підліток, вона святкує собі завжди зі своїми друзями. Якось на душі мені не приємно, що мій чоловік на новий рік занесе цукерочпи, на день народження дарує подарунки і на Миколайчика пакуночок передасть- їх малому. Вони за 5 років навіть не напишуть в соц сітях нічого, коли свято у моєї доньки. На це день народження , кум подзвонив саме в цей день,запитав як справи, чи все добре і слова не сказав на доньку. Скажіть я накручую себе?
Бибер-анонимер• вчера в 10:48
Ответ дляАяВсёЗнаю
Ну у вас с кумом разное воспитание просто. В его голове нет понимания что др ребёнка это еще и праздник родителей и что можно их поздравить словами например. Ну и если в гости идут то детям несут какие-то гостинцы в независимости от того, кем они ребенку являются.
Можно сказать им об этом, научить как надо. А можно не обращать внимания и забить. Потому как ваши кумовья этот момент видят просто по другому. Нет у них злого умысла унизить вас и вашего ребёнка.
При чому тут виховання. Люди мають пам´ятати дні народження людей, що оточують?
автор Флюорография гуся • вчера в 10:54
Ответ дляБибер-анонимер
А що люди мають пам´ятати? На котру годину на роботу, чи коли платити комуналку? Людяність відмінено?
автор Флюорография гуся • вчера в 10:55
Ответ дляНаБалКоніХодять
В мене була подруга, яка могла ’забути’ привітати в день народження, але через пару днів дзвонила з вибаченнями.
Переїхала вона до Польщі, привітання були тільки з мого боку. Вона навіть із запізненням вже не згадувала.
Я на це подивилася і припинила спілкування взагалі.
Вони люди які від першого дня вважають за непотрібне привітати, подзвонить, або допомогти. Але, як тільки намічається застілля, обов´язково тут як тут
автор Флюорография гуся • вчера в 10:57
Ответ для04214
У вашої дочки є свої хрещені, які її, скоріш за все, вітають
У моєї доньки? Їй 13 років , нема
Гадаю_По_шнуркам• вчера в 11:02
Ответ дляФлюорография гуся
При чем людяність, к дням рождения? Вы в своем уме?
автор Флюорография гуся • вчера в 11:03
Ответ дляГадаю_По_шнуркам
це ви в своєму розумі? Я запитала що ми маємо пам´ятати? Розкажіть якщо вже так висловили свою думку.
автор Флюорография гуся • вчера в 11:07
Ответ дляГадаю_По_шнуркам
Пам’ятати день народження — це не про обов’язок, а про увагу. Для багатьох людей це справді має значення.
Гадаю_По_шнуркам• вчера в 11:40
Ответ дляФлюорография гуся
Ви розумієте, що таке людяність? Яке відношення вона має до вашої теми?
АяВсёЗнаю• вчера в 11:46
Ответ дляБибер-анонимер
Попробуйте еще раз перечитать что я написала. Вот ,автор, например,поняла.
Svitlo_• вчера в 11:50
Ответ дляФлюорография гуся
В мене в сім´ї нас 4, племінники. Купа кумів хто хрестив в мене, в когось хрестила я. В усіх як правило не одна дитина. Як мені це все тримати в голові?
Майструю крила• вчера в 12:12
Ответ дляФлюорография гуся
У моєї доньки? Їй 13 років , нема
вона у вас не хрещена?
Гуляю босоніж• вчера в 12:19
Ответ дляSvitlo_
Яка ви нелюдяна))) Не вітаєте кумів ,іх дітей з дн!
Svitlo_• вчера в 12:21
Ответ дляФлюорография гуся
У моєї доньки? Їй 13 років , нема
Ну немає, і немає. Ви впевнені, що куми знають день народження вашої доньки?
Svitlo_• вчера в 12:22
Ответ дляФлюорография гуся
У моєї доньки? Їй 13 років , нема
А якщо ви свою доньку не хрестили, то доя чого чоловік чужих погодився хрестити?