Чупа-чупс• 11 февраля в 10:14

Турагент лише пакетні тури бронює? Готель+авіа? А апартаменти самостійно шукати?

Маю малу дитину
Хотілося б готувати самостійно а не ходити по ресторанам
Європа..
БолеИменее• 11 февраля в 10:51
Ответ дляЧупа-чупс
Де такий сайт знайти?
В смысле? В Украине - отпуск.ком, мисто тревел. В Европе смотрите по сайтам самих ТО
Працівниця року• 11 февраля в 10:51
Ответ дляКусюче сонечко
А чого тетя нав´язує? Що за стереотип? Мені ,наприклад, досвідчений турагент потрібний для підстраховки в дорозі чи готелі, який я обираю сама.І не завжди самому їхати дешевше.
У меня не стоит цель «ехать дешевле».
Я не понимаю зачем они вообще нужны.
Это как такси по телефону через диспетчера заказывать.
Уже все давно доступно онлайн
БолеИменее• 11 февраля в 10:52
Ответ дляЧупа-чупс
Ну ось я зараз хочу спланувати в Іспанії відпочинок
В Испанию и готовить самим - лучше тогда искать все самостоятельно. Турагент вам для того чтобы апарты подобрать не нужен
Кусюче сонечко• 11 февраля в 10:55
Ответ дляПрацівниця року
У меня не стоит цель «ехать дешевле».
Я не понимаю зачем они вообще нужны.
Уже все давно доступно онлайн
У мене також не стоїть ціль їхати дешевше. Я Вам написала вище для чого мені потрібен турагент.для підстаховки.
Працівниця року• 11 февраля в 10:56
Ответ дляКусюче сонечко
Вы тревожная?
автор Чупа-чупс • 11 февраля в 10:57
Ответ дляКусюче сонечко
Так можна самостійно страховку замовити
Кусюче сонечко• 11 февраля в 10:58
Ответ дляПрацівниця року
Вы тревожная?
Я не тривожна, але не люблю неприємних сюрпризів.
Працівниця року• 11 февраля в 10:59
Ответ дляКусюче сонечко
А какие должны быть «неприятные сюрпризы»?))
Это и есть тревожность все время думать о неприятных сюрпризах
Кусюче сонечко• 11 февраля в 11:00
Ответ дляЧупа-чупс
Так можна самостійно страховку замовити
Я не про страховку. А наприклад, трансфер до аеропорту між країнами.
автор Чупа-чупс • 11 февраля в 11:01
Ответ дляКусюче сонечко
Тю
Це найлегше шо може бути..
Вчителька з мікрорайону• 11 февраля в 11:09
Ответ дляЧупа-чупс
Просто я завжди думала шо турагент зробить дешевше готель +авіа
А якщо окремо купувати то може бути дорожче?
отель, так, у турагента може бути дешевше, а ось переліт незавжди.
Mariia_touragent• 11 февраля в 11:20
Не пакетними турами єдиними). І квитки, і проживання, і страховки, і трансфери, і екскурсії- все можна замовити окремо або зкомбінувати, виходячи з потреб. По проживанню: що, кому і як зручно. І готелі, і апарати, і вілли...

Букінг- то є добре, швидко, зручно, але він нікуди не втече). Якщо ви самостійно шукаєте і знайшли варіант, перед його бронюванням можна просто порівняти з варіантами в агентстві (крім ціни, ще умови тарифу, оплати тощо).
Щодо цін: часто приємніші. У нас гарна база пошуку, і це не одне джерело, тому порівнюємо і обираємо найвигідніше.

З нещодавніх моїх прикладів: Португалія, забронювали проживання на 7000 грн дешевше за букінг+ умови скасування без штрафу напередодні виїзду, а не безповоротній бук-тариф.

Для самостійних туристів: порівняли - не знайшли кращого і цікавішого, завжди можна забронювати своє). А от якщо важко шукати самостійно, або немає достатньої впевненості/дискомфорт, озадачте свого агента параметрами пошуку і обирайте разом. Вибір є.
Королева Сарказма• 11 февраля в 11:20
Ответ дляКотомафия
автор,вы когда будете себе апарт бронировать ,на карте еще посмотрите расположение супермаркетов в городе,чтобы с ребенком далеко не ходить.Ну и наличие такси с авто-жд вокзала.Чтобы убер хотя бы был
А ще відгуки не тільки з Букінг дивитися, чи інших схожих сайтів, а як мінімум в Гугл. Подруга квартиру взяла в Іспаніїї через Букінг, гарна, все ок, а по факту жах, тільки на місці вже відгуки в гугл зайшла почитати, все так і писали там.(
Королева Сарказма• 11 февраля в 11:21
Ответ дляМюллерная
Якщо вони подружки-то потрібні))
Не візьмуть комісію
А подружці їсти не треба?
Королева Сарказма• 11 февраля в 11:23
Ответ дляБолеИменее
А какая там комиссия? Я на сайте ТО нахожу себе тур, потом иду в ТА и плачу ровно столько, сколько бы заплатила через сайт ТО, копейка в копейку
Так, там вже закладена комісія продажу для ТА.
Турагенція Tourdream• 11 февраля в 11:25
Автор, турагент, якщо він з цим працює, може Вам підібрати та забронювати все що завгодно. У тому числі зібрати тур - окремо забронювати авіа, проживання, трансфер, страховку. У нас час буває, що такі збірні тури бувають вігідніше пакету. Але для того, щоб такий тур зібрати, треба мати чітки похідних умови та параметри.
Букіг далеко не єдиний ресурс для бронювання. Їснує багато інших, агенти про них знають та бронюють. Ось я зараз наприклад, підбирають туристам готель у Італії (комбінований тур, проживання на двох курортах), шукаю пропозиції, окрім сайтов туроператорів, ще на 5 різних ресурсах для бронювання. Навряд чи більшість туристів про ці ресурси знає.
Королева Сарказма• 11 февраля в 11:27
Ответ дляЧупа-чупс
Як це можливо?
Дешевше букінга?
Просто, є у ТА з багатьма готелями договори, з ТО, відповідно і ціни інші.
Королева Сарказма• 11 февраля в 11:28
Ответ дляЧупа-чупс
Так можна самостійно страховку замовити
Ви вперше їдете на відпочинок? Страховка, і супровід весь відпочинок онлайн, різні речі.
Губи до вух• 11 февраля в 11:32
Колись до безвиза бронювали все через агента. Але апартаменти сами шукали.
Кусюче сонечко• 11 февраля в 11:43
Ответ дляMariia_touragent

Добрий день. А підкажіть, будь ласка, чи є зараз у продажі 2026 готель Рігат Парк 5 Коста Брава ? Я не бачу його на туристичних сайтах .
Ананомчикус• 11 февраля в 12:05
Ответ дляЧупа-чупс
Вам не лень самой готовить?
автор Чупа-чупс • 11 февраля в 12:05
Ответ дляАнаномчикус
Вам не лень самой готовить?
Лінь але мені здається що так буде дешевше
Ананомчикус• 11 февраля в 12:07
Ответ дляЧупа-чупс
Не факт. Это по жаре пойти купить продукты, дотащить, приготовить,помыть посуду. А в отеле поели и сидите себе на балконе с вином,в телефончик втыкаете, пока дитё спит
Ананомчикус• 11 февраля в 12:08
Ответ дляТурагенція Tourdream
Добрый день, скажите пожалуйста, а какие курорты в Италии Вы бронируете?
Турагенція Tourdream• 11 февраля в 12:14
Ответ дляАнаномчикус
Добрый день, да в принципе, любые курорты можем забронировать.
В частности по тому запросу, про который я выше писала, подбираем Сардинию, две локации в разных частях острова, чтобы туристы имели возможность оценить и познакомиться с разными регионами, которые отличаются между собой.
Mariia_touragent• 11 февраля в 12:52
Ответ дляКусюче сонечко
Добрий день! Так, в продажу він є- можна дивитись-рахувати на потрібні дати і склад.
І на замітку, в загальному: якщо потрібен конкретний варіант, а його ну ніде нема - завжди можна зробити індивідуальний запит (і робимо, і шукаємо до останнього ,щоб знайти рішення- задовольнити бажання туриста)).
БезникаяЯ• 11 февраля в 12:48
Ответ дляЧупа-чупс
Может быть дороже или дешевле, пока не сравните, не узнаете
Кусюче сонечко• 11 февраля в 12:53
Ответ дляMariia_touragent
Дякую за підказку.
Всіх підсаджую• 11 февраля в 12:54
Ответ дляПрацівниця року
Ну работают какие-то алгоритмы агентств возможно, но не физическая тетя что-то тебе навязывает и выбирает. Мы все бронируем онлайн и нравится что и в пакетных турах ты выбираешь сам чем тебе лететь и когда, без всяких стремных а/к
Ви далека від туристичного бізнесу і алгоритму, тому краще не позоритись))
Всіх підсаджую• 11 февраля в 12:57
Ответ дляБолеИменее
На сайті туроператор ціна ви бачите як споживач, точно таку саму як в турагенстві