Королева краси• вчера в 22:50
Ну як же мене бісить та свиня рижа із Парижа.
Образно з Парижа, вроді у Ліоні тренує.
Мова про Олімпіаду, фігурне катання.
Якраз дивлюсь пари, яка ж то немита москальня. Коментатори згадували, що не хотіла забрати слова Ох, ці рускіє під час виступу ( не в цьому сезоні).
Шляк трафлає, як таке бачу .
Розсіялось то по всьому світі , тепер постійно, як не Малінін, то Самойлов і т.д.
Ну а вид Туберідзе мене реально прибив.
Мова про Олімпіаду, фігурне катання.
Шляк трафлає, як таке бачу .
Ну а вид Туберідзе мене реально прибив.
Королева краси
• вчера в 22:53
Ответ дляУгги в горошек
Хай його шляк трафить, а не вас
Ви за те, щоб москалі і далі виступали на міжнародній спортивній арені ?
Угги в горошек• вчера в 22:55
Ответ дляКоролева краси
Звісно ні,тому йому бажаю, а не вам
ШанельКуКу• вчера в 23:15
От трясця, Тутберідзе досі хтось довіряє дітей. Кожен сезон вижала, викинула, несіть наступну.
Одна_на_всей_планете• вчера в 23:51
Ответ дляграфиняВишенка
А до чого Малінін?
То це фігурист такий. Хоча народився в Америці, виступає за Америку, але батьки виходці з СРСР. От і русский он.
графиняВишенка• вчера в 23:56
Ответ дляОдна_на_всей_планете
так, я знаю. Але його батьки виступали за Узбекістан.
Ми усі виходці з СРСР
Байрактарна• сегодня в 00:42
Мене дико бісить, як вони кругом шукають свій слід
Малінін крутий - «Это все потому что он русский!!! Наш!!!💪💪💪🔥» і подібна гидота
А всі інші - макаронники, хохли, чурки
Реально, той імперський шовінізм невикорінимий
А всі інші - макаронники, хохли, чурки
ЛолитаНеРазлита• сегодня в 01:25
Мене дратує не конкретна свиня, а той факт що цих вилупків допускають в принципі на світові змагання. Нація вбивць на Олімпідаі, абсурд.