долой_лама• 13 февраля в 12:08

Можно ли избежать подачи декларации и уплаты налога?

Налоговая требует до 1 апреля подать декларацию и уплатить налог 23%, что сделать чтоб избежать этой подачи ? И что будет если не подать и пропасть ? Проигнорировать ?
Были наложки новая пей , за год где то 60-70 отправок своих б/у и новых вещей
Котогосподиня• 13 февраля в 12:14
Вам письмо пришло? По почте или в личном кабинете?
автор долой_лама • 13 февраля в 12:20
Ответ дляКотогосподиня
В моїй хаті моя правда• 13 февраля в 12:20
Вы опять со своими продажами б/у на 220 тыс грн? ))
автор долой_лама • 13 февраля в 12:21
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
Нет, это другой автор
ЖующаЯКонфету• 13 февраля в 12:41
З якого ви міста?
Не люблю натовп• 13 февраля в 12:44
Ніяк не можна
Доставучая• 13 февраля в 13:14
Штраф і пеня буде, це вам не мікрозайм не ввідати
ВільнаНазавжди• 13 февраля в 13:29
Ответ длядолой_лама
Покажете письмо?
Вилами по воде• 13 февраля в 13:41
Лучше заплатить и забыть
Паратруперсупер• 13 февраля в 13:41
Да покажите уже это письмо,а то все только пишут что пришло.А так все это враньё.
Паратруперсупер• 13 февраля в 14:43
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
Я тоже хотела написать)))Только пишут что приходят письма,а ни одно письмо так никто и не показал))
Паратруперсупер• 13 февраля в 15:00
Ответ дляВільнаНазавжди
Покажете письмо?
Там нет никого письма
ВільнаНазавжди• 13 февраля в 15:05
Ответ дляПаратруперсупер
Там нет никого письма
Тю. А про що тоді мова взагалі?
Паратруперсупер• 13 февраля в 15:16
Ответ дляВільнаНазавжди
Тю. А про що тоді мова взагалі?
Пишут каждый день одно и тоже,и никто не показал письмо)
Паратруперсупер• 13 февраля в 15:59
Ответ дляВільнаНазавжди
Тю. А про що тоді мова взагалі?
Та пишут каждый день одно и тоже ,продажи по 200000,штрафы налоги,полиция ,а просишь письмо показать ,фиг)))
V4885• 14 февраля в 18:10
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
І причому тут вона? Як не вона автор тієї теми.
V4885• 14 февраля в 18:12
Ответ дляПаратруперсупер
А чому ви вирішили що вам автор чи я кому прийшли листи вам повинні щось показувати? Вам написали що отримали листи. Ви думаєте що нам смішно що нам прийшли листи що всі так не вірять
V4885• 14 февраля в 18:16
Автор в мене та сама ситуація. І кількість переказів схожа. І так були і бу і нові товари. Що ви плануєте робити? В мене ситуація гірша. Я пропустила лист і тепер вибиваю копію з податкової щоб побачити що там. Тому що мені зачитали по тел перший абзац і розказали що я маю теж подати новапей та та укрпошту, вам про укрпошту нічого не зазначили? Юристи рекомендують дати відповідь на лист і оплатити податки. Але я поки що навіть відповідь надати не можу. Бо чекаю на копію листа від податкової.
V4885• 14 февраля в 18:20
Ответ дляПаратруперсупер
Пишуть тому що всі ми отримали листи. Вам не здається що з початку року написали багато не просто так. Тому що листи податкова шле. А наші копії листа тут ні до чого. Якщо отримаю копію скину вам тут щоб знали і не насміхались. Просто мета смішна ситуація. Хто отримав просить поради у відповідь одні якісь насмішки. Ну радійте що ви не отримали. Чого так радіти що хтось отримав. Майже ніхто не поспівчував і не підтримав. А тоді чого в країні війна. Так як собаки кидаються один на одного замість підтримки чи ви всі не такі як ми.
V4885• 14 февраля в 18:23
Ответ дляКотогосподиня
І мені прийшло і я тему піднімала але окрім образ підтримки не отримала і як діяти. Всі просто сміятися почали. Дуже смішно всім що комусь не до сміху. От люди в нас хороші.
V4885• 14 февраля в 18:23
Ответ длядолой_лама
Нет, это другой автор
Другий автор це я
V4885• 14 февраля в 18:24
Ответ дляЖующаЯКонфету
З якого ви міста?
Так теж цікавить, я Київ, мені прийшло.
V4885• 14 февраля в 18:26
Ответ дляДоставучая
Якщо задекларує до 1 травня який штраф і пеня? Пеня після несвоєчасної сплати податку тобто після 1 серпня 2026 року. Штраф адмін за рішенням суду якщо рішення на користь податкової. Мова йде про доходи 2025 року які декларувати потрібно до 30 квітня 2026 року і я і автор ще встигаємо.
V4885• 14 февраля в 18:27
Ответ дляВилами по воде
Лучше заплатить и забыть
Теж так думаю тому що в мене аналогічна ситуація
Котогосподиня• 14 февраля в 18:27
Ответ дляV4885
Тоже по почте? А в личный кабинет на сайте налоговой заглядывали? Там тоже есть?
V4885• 14 февраля в 18:27
Ответ дляПаратруперсупер
Там нет никого письма
А в мене є. Чому ви стрверджуєте що нема, коли не ви отримували?
V4885• 14 февраля в 18:30
Ответ дляКотогосподиня
Нема, подала запит на доступ до публічної інформації щоб надали копію мені. Тому що він їм повернувся. Очікую чи відреагує виконавець.виконавець в мене дуже зла дамочка. По тел відповідала не охоче, і трохи агресивно.
V4885• 14 февраля в 18:31
Ответ дляКотогосподиня
По пошті пропущений мною і не забратий. В особистому кабінеті нема. Юристи сказали і не буде. Бо згоду щоб надсилали в особистий кабінет я направила пізніше ніж виписано лист.
V4885• 14 февраля в 18:32
Давайте вже знову тут пишіть і автору що ми вигадали і боти. Люди ау, всі хто читає, ми просто попереджаємо що робиться в країні.
V4885• 14 февраля в 18:34
Ответ дляКотогосподиня
Мені по пошті вони шиють його поштою бо це запит