Мстящий за Зайца• сегодня в 14:07
Суперечка з донькою. НМТ
Дитина мені доводить , що з 180 б неможливо поступити на бюджет в КНУ ім.Шевченка на престижну спеціальність і в Могилянку також.Лише контракт, бо багато льготникіа.
Досвід ваших абітурієнтів/студентів це так?
Мстящий за Зайца
• сегодня в 14:25
Ответ дляСкокоМнеДадите
фото
Це звідки скріни, підкажіть?
СкокоМнеДадите• сегодня в 14:25
А взагалі, для чого сперечатись, якщо результати минулих років у відкритому доступі. Відкривайте і дивіться
СкокоМнеДадите• сегодня в 14:26
Ответ дляМстящий за Зайца
Це звідки скріни, підкажіть?
З вступ.юа
Г@Л@В@ломка• сегодня в 14:26
Моя поступила із 168 у Шевченко на Міжнародні відносини. Зараз сидить і постійно вчиться, дуже складно
Некомильфо• сегодня в 14:26
Ответ дляГ@Л@В@ломка
На бюджет?
Латвийские_Номера• сегодня в 14:30
Так, це дійсно правда.
Якщо мова про престижні спеціальності, де 1000 людей на місце.
Мстящий за Зайца
• сегодня в 14:28
Ответ дляГ@Л@В@ломка
Племінниця в минулому році на 164 б у КНУ Шевченка на контракті
Квітка папороті• сегодня в 14:30
Ответ дляЗаздрість то погано
Не, пед училище идти, чтоб потом ныть о зарплате минималке
Аби не мовчки
Ответ дляЗоркая Зорро
Зараз значно знизився прохідний бал. Іде відтік студентів за кордон. Пару років тому син колеги зі 189 не пройшов в УКУ, в минулому році однокласник сина зі 187 пройшов. І так на усих спеціальностях.
УКУ - не показник
Бо там бюджету нема, а по 150 тис. за рік не усі готові платити
Але так, навіть в УКУ прохідний бал впав
МЕСТО_Встречи• сегодня в 14:40
Ответ дляМстящий за Зайца
От, саме так і репетитори наші кажуть.
открываете Вступ инфо-и смотрите за 2025 год ваш вуз и нужную специальность- с какими баллами и куда проходили...
заварний look• сегодня в 14:42
А що вам заважає відкрити сайт і промоніторити всі бажані спеціальності в бажаних вузах? Вся ж інформація у відкритому доступі прозоро, всі рейтингові списки минулорічних абітурієнтів, все ж є. Листаєте вниз список і дивитеся до першого абітурієнта, біля якого написано К (контракт), вони навіть різним кольором позначені. Б - бюджет. От мотаєте список Б вниз і дивитеся останнього абітурієнта з Б бали нмт і все стає ясно, навіщо з кимось сперечатися) Тільки врахуйте, що вгорі списку певна кількість Б ідуть по квоті 1,2 - їх не дивіться, у них свій конкурс
Хома з пастою• сегодня в 14:42
Так и есть. Бюджетных очень мало, поэтому или очень высокие баллы или льготы.
IQ 80• сегодня в 14:45
Ответ дляКіма кепка
у впо нет льгот просто на основании того, что они впо
У дочки в группе 1 бюджетник - впо, а баллов нмт меньше чем например у моей. 150 всего.
Мстящий за Зайца
• сегодня в 14:45
Ответ дляМЕСТО_Встречи
Сіточка• сегодня в 14:46
Навпаки зараз легше вступити на популярну спеціальність зі значно нижчими балами, ніж це було до війни. Пролядала минулого року, так відверто посередні бали були на ті спеціальності, де до війни бюджет закінчувався на 194 балах
Пільговики мають окремо конкурс
Мстящий за Зайца
• сегодня в 14:46
Ответ длязаварний look
Дякую
Галябалована• сегодня в 14:47
Ответ дляЩас ухожу
Моя донька теж таке каже. Пояснює тим, що зараз дуже багато переселенців, дітей загиблих військових і тд, хто в першу чергу проходить на бюджет.
у них отдельная квота и она не мешает основному потоку. свой конкурс, и там они тоже все сражаются за лучшее. не надо всех в одну кучу пихать
Сіточка• сегодня в 14:48
Ответ дляIQ 80
Який це університет? Регіональний якийсь?
Зовсім нема бюджету?
заварний look• сегодня в 14:49
Ось, наприклад, Могилянка міжнародні відносини. По квоті на бюджет взяли всього трьох. Всього на бюджет взяли 18. Ось такі бали у 17го і 18го абітурієнтів
Чучело-Мяучело• сегодня в 14:51
Сейчас проще поступить чем до войны было, балы на многие специальносчьт ниже стали
заварний look• сегодня в 14:52
Ответ дляКіма кепка
Чому, це квота 2
Джага-джага• сегодня в 14:56
Авторе,
Чесно кажучи, якщо учень потребує репетиторів, як ви пишете, то може просто не потягнути ту «престижність». Навантаження просто несносне, вимоги височенні. Особливо та Могілянка зі своїми стандартими. Не рвіть дупу заради тієї освіти. Обирайте що реальніше та спокійніше. Ну не вартує воно того.
Сіточка• сегодня в 14:56
Автор, тут така справа, що кожного року ті, хто завалив НМТ розказують, що лиш цього року такі важкі завдання, от якби ж то минулорічні завдання були, то все б на 200 здали
Ну і про пільговиків вже несила слухати…
От щороку та ж історія
заварний look• сегодня в 15:04
А за пільговиків ваша донька даремно переживає - у них свій конкурс, по-перше, ви з ними не змагаєтесь, а по-друге, кількість пільговиків прямо пропорційна кількості бюджетних місць всього. Тобто, якщо місць на бюджет всього 18, до прикладу, то по квоті (пільговиків) візьмуть не більше трьох все рівно, хай би їх хоч і сто подали заявки, ці сто будуть між собою змагатися за ці три місця, а всі інші абітурієнти вишикуються в рейтинг за останні 15 бюджетних місць. Якщо бюджетних місць менше, то пільговика візьмуть лише одного, незалежно від того, скільки їх прийде. Тому кивати на пільговиків не треба)
Галябалована• сегодня в 15:08
Ответ дляСіточка
От щороку та ж історія
справделивости ради поступление 22 го года просто п.дец, просто. тахикардия начинается, как только вспоминаю. полтора года английский готовили, а его в марте тупо отменили и сказали- будет история. в начале апреля историк даже провел урок, тема была: читайте учебник.
Выпускники- сплошь сливки города, конкурсный отбор в лицей и все хотели посоревноваться в престижные вузы, конечно.
все шло шкереберть((( ух. как вспооомню
Янка-угомонись• сегодня в 15:12
Син вступив в Кну шевченка з середнім 182 на 122 спеціальність, в 2023р