Федорино Горе• 13 февраля в 21:34

Зачем некоторые игнорят языковые курсы, ищут отмазки, прикидываются немощными?

Хитрожопят
Полуничка• вчера в 22:59
Ответ дляБорисфенка
Ви міряєте світ по собі :)
У мене є знайома, під 60 років, яка три роки старанно петляла від курсів, вона вже й овочі різала, і підлогу мила і готова хоч землю копати, але курсів боїться, як чорт ладану. Вона з якогось села з Черкащини, колись школу закінчила як попало, то вона навіть не знає абетки латиницею, я в шоці, але і таке буває. Ми її сто раз вмовляли ’Ти просто сиди на тих курсах, ну не зрозумієш, так і буде, ну легше ж сидіти за партою, чим шваброю махати’. І бератор її достає, у них план, 100% біженців мають пройти мовні курси.
То епопея триває, ця знайома нарешті записалася на курси, але майже туди не ходить, носить лікарняні, вигадує казна-що, але для неї навчання - це наче якась кара небесна.
Мені її не зрозуміти - я б ще 10 років на курси ходила, мені вчитися в кайф, а підлогу мити - каторга.
Кожному своє.
Б2 сестрі не дають, немає їх
Борисфенка• вчера в 23:06
Ответ дляMarsForEver
Но они все стонут, как это сложно. Вот честно, не понимаю. Да, язык непростой, но выучить можно, было бы желание. А оно напрочь отсутствует. Не было бы выплат, подсуетились бы. А есть выплаты, зачем напрягаться? Такой дрянной менталитет.
Скасують виплати в 2027 році, але даватимуть ще рік на виїзд - всі підуть чистити рибу на заводах, фасувати курей в морозильних цехах супермаркетів і збирати полуницю та яблука на плантаціях. І нахрен там непотрібна вільна німецька, А2 з головою вистачить.
Всі ці казки про успішну інтеграцію з вільною німецькою і вайтербілдунгами працюють виключно для молодих і завзятих з гнучкими мізками і шаленим завзяттям.
А для бувших домогосподарок є клінінг і в Німеччині, і після повернення в Україну.
Є тут на Советчиці популярна лякалка ’А як ти будеш жити, якщо все життя на шиї чоловіка просиділа, доведеться ж працювати на старості’.
То оце зараз і є такий момент в біженстві - нема чоловіка, значить швабру в руки. А що поробиш, жити треба.
Борисфенка• вчера в 23:04
Ответ дляПолуничка
Жах ((який повтор? За рік можна б 1 мати.
Ридаю гіркими сльозами, нема в мене В1, боже-боже, яка ганьба, піду втоплюся в калюжі
Борисфенка• вчера в 23:05
Ответ дляПолуничка
Б2 сестрі не дають, немає їх
В них зараз якась пауза з курсами, все зупинили. Що робитимуть далі, хтозна, хай думають.
Сметчица• вчера в 23:14
Мова складна, результат буде за 5 років вивчення і використання. То ж хто почав і не робив перерв з 2022, через рік матиме перші результати. Більшість це розуміє і намагається адаптуватися без мови.