Мстящий за Зайца• сегодня в 14:07
Суперечка з донькою. НМТ
Дитина мені доводить , що з 180 б неможливо поступити на бюджет в КНУ ім.Шевченка на престижну спеціальність і в Могилянку також.Лише контракт, бо багато льготникіа.
Досвід ваших абітурієнтів/студентів це так?
Радужная форель• сегодня в 15:12
Я считаю что там где касается учёбы не должны учитывать ВПО люди или УБД или ребёнок погибшего на войне .Чисто по знаниям и баллам.Все.А то остальные дети остаются за бортом
В зависимости на что и сколько бюджетных мест. Старший сдал на 189 приглашали на бюджет на физико-математической факультет не захотел, пошел на контракт на программиста . Второй сдал на 192, пошел тоже на контракт так как бюджет был от 193 юридический. У третьего сына вообще всего 1 место было бюджетное на выбранный им факультет, так что там даже не пытались, сразу пошли на контракт. Так что если хотите на бюджет идите на специальность которая не пользуется интересом. Если у ребенка есть цель или мечта получить выбранную им профессию, то готовьте деньги. И да, за дочку знаю что придется тоже платить. Она уже в 12 лет знала кем хочет стать, но бюджетных мест там также особо нет.
Сіточка• сегодня в 15:14
Ответ дляГалябалована
справделивости ради поступление 22 го года просто п.дец, просто. тахикардия начинается, как только вспоминаю. полтора года английский готовили, а его в марте тупо отменили и сказали- будет история. в начале апреля историк даже провел урок, тема была: читайте учебник.
Выпускники- сплошь сливки города, конкурсный отбор в лицей и все хотели посоревноваться в престижные вузы, конечно.
все шло шкереберть((( ух. как вспооомню
Ну в нас теж був випускник у 22 році
Історія без підготовки з 1 помилкою, випускник фізмату
Нмт написав за 40 хв, я лише додому повернулася і знову треба їхати в протилежний бік міста по сина
По факту, все змінилося кардинально, починаючи від країни і закінчуючи спеціальністю
Галябалована• сегодня в 15:18
Ответ дляСіточка
Ну в нас теж був випускник у 22 році
у нас тоже физмат.
я на два месяца репетитора нашла
поступила куда хотела, но не в Харьков. повезло на полгода не успеть в Харьков поступить.
в общем да.
год был тот еще
на последнем звонке парней осталось вообще ни о чем. выехали почти все. выпускного по факту не было..
я на два месяца репетитора нашла
в общем да.
год был тот еще
Сіточка• сегодня в 15:16
Ответ дляРадужная форель
Пільгових місць всього 10%
Реально розумним вони не є конкуренцією
заварний look• сегодня в 15:17
Ответ дляГалябалована
все шло шкереберть((( ух. как вспооомню
Так, то був найстресовіший рік. Я готувала дітей до вступу якраз з англійської, а вийшов такий облом. Було дуже прикро за сильних учнів
Галябалована• сегодня в 15:19
Ответ дляРадужная форель
вы бы почитали что такое поступление по квоте.
моя поступила по квоте на бюджет с баллом 199, поступили дети 199 и 200 и на этом бюджет закончился. за бортом остался тот, кто не дотянул
заварний look• сегодня в 15:21
Ответ дляDjacmin
Погоджуся. Від спеціальності залежить. Моя дочка пішла туди, де всього кілька людей на бюджеті - то, звісно, втовпитись туди навіть з крутими балами нереально. А якщо юристи чи економісти - там їх десятки і десятки на бюджет беруть - то вже інша справа
Галябалована• сегодня в 15:22
Ответ дляDjacmin
у дочери одноклассница пошла в Ярослава мудрого на бюджет, там был коэффициент 1,07 и 192 ее стали 200 сразу. Девочка целеустремленная, староста группы, участие в конференциях в Киеве, предложили- поехала на 4 курсе учиться по обмену в Италию, там сдала английский, сертификат С2. Летом пробовала стажировку в юр компанию в Киеве и ее брали (’компания моей мечты’)- но уехала по обмену ж. Магистратуру хочет в Британии.
Все в наших руках
заварний look• сегодня в 15:23
Ответ дляГалябалована
Люди, мабуть, думають, що прийдуть двісті впо і займуть всі місця поза конкурсом
Галябалована• сегодня в 15:23
Ответ длязаварний look
так и думают. удивительно, вроде вопрос очень объёмный, ну хоть с азами ознакомьтесь(
Додекаэдр• сегодня в 15:28
Дивіться конкретну спеціальність. Всі відомості про минулий рік є в інтернеті. Дочка поступила на бюджет з 167.В Шевченка.
Кидстаффовна• сегодня в 15:36
Ответ дляКвітка папороті
А дитина хоче саме на ’престижну’?
Совок якийсь
Совок у вас в голове🤦🏻♀️
Некомильфо• сегодня в 15:36
Ответ дляГ@Л@В@ломка
Забудьте про бюджет
Автор запитувала про бюджет. Моя племінниця вступила з 157 балів в Нархоз на бюджет, спеціальність Кібербезпека. Їй пощастило, що було багато бюджетних місць, всього 28 і вона пройшла здається з 27 прохідним балом. Тому я і перепитала, бо сама розумію, що у вашому випадку бюджет то не реально
Некомильфо• сегодня в 15:39
Ответ дляДодекаэдр
Який факультет? Без льгот?
Квітка папороті• сегодня в 16:02
Ответ дляКидстаффовна
Совок у вас в голове🤦🏻♀️
Це у совку було ’прєстіжно’
заварний look• сегодня в 16:06
Ответ дляКвітка папороті
Це у совку було ’прєстіжно’
Ок, назвіть ’затребувана’ спеціальність - суть не міняється
Мстящий за Зайца
• сегодня в 16:12
Ответ дляДжага-джага
Авторе,
Чесно кажучи, якщо учень потребує репетиторів, як ви пишете, то може просто не потягнути ту «престижність». Навантаження просто несносне, вимоги височенні. Особливо та Могілянка зі своїми стандартими. Не рвіть дупу заради тієї освіти. Обирайте що реальніше та спокійніше. Ну не вартує воно того.
Моя донька 4 рік навчається дистанційно і вивчає 3 іноземні мови. Тому у її випадку без репетиторів ніяк.
Мстящий за Зайца
• сегодня в 16:13
Ответ длязаварний look
А за пільговиків ваша донька даремно переживає - у них свій конкурс, по-перше, ви з ними не змагаєтесь, а по-друге, кількість пільговиків прямо пропорційна кількості бюджетних місць всього. Тобто, якщо місць на бюджет всього 18, до прикладу, то по квоті (пільговиків) візьмуть не більше трьох все рівно, хай би їх хоч і сто подали заявки, ці сто будуть між собою змагатися за ці три місця, а всі інші абітурієнти вишикуються в рейтинг за останні 15 бюджетних місць. Якщо бюджетних місць менше, то пільговика візьмуть лише одного, незалежно від того, скільки їх прийде. Тому кивати на пільговиків не треба)
Дякую за роз´яснення.
Мстящий за Зайца
• 2 часа назад
Ответ дляДодекаэдр
Який факультет?
ГоловнаЯ• 34 минуты назад
Ответ дляЩас ухожу
Моя донька теж таке каже. Пояснює тим, що зараз дуже багато переселенців, дітей загиблих військових і тд, хто в першу чергу проходить на бюджет.
і вона має рацію.. нажаль є багато пілговиків на бюджетні місця