Успокойся_Успокойся• вчера в 13:04

Якщо мені зайшли Гаррі Поттер і Володар перснів, то яке фентезі читати далі?

Більш темне чи таке ж пригодницьке? Що конкретно порадите з топових серій? Хочу підібрати наступну довгу серію на місяць-два.
Виннипуховна• вчера в 13:08
в чата жпт спитайте. він такі питання чудово відповідає
Несемо світло разом• вчера в 13:09
Четверте крило
наКоблучках• вчера в 13:15
Интересное фентези, но другое, анимешное - серия Ходячий замок. Можете аудиоверсию найти, послушать, зайдет ли.
Смажена полуничка• вчера в 13:15
Терри Пратчетт.
наКоблучках• вчера в 13:16
Дом странных детей - серия книг.
Салт• вчера в 13:31
Класика - Чарівник Земномор´я Урсули ле Гуин
Звоночек• вчера в 13:32
Агенція ’Локвуд і Ко’ - дуже легкий підлітковий фентезійний роман в декількох книгах.
Звоночек• вчера в 13:34
Книжки Сари Дж.Маас
Глаза_в_3_карата• вчера в 13:46
Энн Маккефри «Драконы Перна»
Показушница• вчера в 13:51
Ответ дляНесемо світло разом
Четверте крило
Фу, боже
Як ви взагалі можете це з Толкієном порівнювати?
Ви ще розпіарений Двір шипів і троянд запропонуйте
Играю у края• вчера в 22:10
Підтримую Локвуда і Бартеміуса від Страуда і Мандрійвний замок Діани Джонс, можете Персі Джексона спробувати. Це любителям Поттера. По Толкіну навіть не знаю, це епічне фентезі