«Залишаю цей відгук, бо сама свого часу не змогла знайти правди про навчання у Марії Черенової. Якщо коротко: це класичний інфопродукт, де ціна завищена в рази, а наповнення — мінімальне.
Як повний новачок, я сподівалася на глибокі знання, а отримала дуже поверхневий курс. За такі гроші ви отримуєте базу, яку можна знайти за 15 хвилин на YouTube безкоштовно. Окреме питання до кураторів: це вчорашні учениці Марії, що теж багато про що говорить.
Висновок: Марія — звичайний фотограф, яка просто вдало "состряпала" курси на продаж. Це типова інфоциганщина, де маркетинг працює краще за саме навчання. Не повторюйте моїх помилок, шукайте професійні фотошколи, а не розкручені профілі в Instagram».
Valentina0701• 16 февраля в 12:31
Не знаю хто така Марія, але не «о школі», а «про школу»🌚
Це було безкоштовно)
Valentina0701• 16 февраля в 12:45
Ответ для_Feika_
Суржик ніхто не відміняв! І не в цьому річ.
Люди, які виправдовують незнання мови суржиком, це просто кринж!
Valentina0701• 16 февраля в 14:25
Ответ дляSolnceya
Тут английское слово ’кринж’ тоже не очень в тему
Якби я написала «крінж», то було б не в тему. А «кринж» - це цілком грамотно.