сЛАдКОежКА• вчера в 08:56
Львів з дитиною. Порадьте
Хочу поїхати з дитиною 7 років на 2 дні. Порадьте куди сходити, щоб було цікаво дитині, можливо де харчуватися не за всі гроші), за житло також буду вдячна, можливо були і сподобалось. Взагалі розкажіть як провести ці декілька днів цікаво, і де краще зупинятися в плані району.
Пффф 100%• вчера в 09:53
Ответ дляO-Yumi
І я така ж ))) Можу часами ходити просто по старому місту, заглядати в під´їзди та дворики...
Ми часто орендуємо апартаменти в таких старих будівлях, там дерев´яні сходи, під´їзди, дворики, ех, супер, захотіла у Львів...
Дякую_аж_підскакую• вчера в 09:53
Ответ дляПффф 100%
Я ніколи в Києві не їздила. Якщо дин їдеш, то ще ок, але іноді не знімає, не спрацьовує. Якось відбувалася від контролерів, а якщо з дітьми, то там не вийде просто прислонить
У мене взагалі леокарт, але пару раз і я платила мобилкою. У нас хоча б є водій. А в Києві він зачинен і не спитаешь , я там взагалі не знала що і робити - інтуітивно оплатила, як во Львові. А кондуктори точно жесть в Києві, я там мешкала і знаю. Во Львові ни разу не було проблем з контролем. А він іноді і кожен день мені зустрічався кілька разів.
Ждушечка• вчера в 09:55
Ответ дляКондуктор троллейбуса
У водителя покупаете билет -25грн на любой вид транспорта.(желательно без сдачи).В чем дурацкая?
Водію - 25
Через easyPay - 20 (але воно тільки в трамваях, траліках якщо памʼятаю вірно)
З леокарт таж дешевше, ніж водію..
Пффф 100%• вчера в 09:56
Ответ дляO-Yumi
Ще ось така штука є — Музей у темряві ’Третя після опівночі’. Дуже хвалять, але я особисто не була
О, дякую, ми не були там, буде щось новеньке
Ответ дляПффф 100%
В мене донька молодша два роки жила в старому польському будинку, зара знімає квартиру в новобудові. Теж дуже любила там бувати...
Ждушечка• вчера в 09:58
Ответ дляПффф 100%
Шевченківський Гай. Дуже дивує, навіть, бісить, коли питають поради, що подивитися у Львові - і тут океанаріум, музей науки. Їхати у Львів, щоб дивитися це? Навіщо тоді у Львів їхати взагалі?!
Бо дитині цікавий буде і океанаріум, і музей науки
Ждушечка• вчера в 10:00
Ответ дляДякую_аж_підскакую
мобилкою платити легко або карткою
Воно через раз списується, теж було таке що прикладаю, термінал галочку зелену показав, а ніяких сповіщень про сплату нема. І ніде не подивишся чи пройшло, чи не пройшло. Чим контролеру аргументувати що сплачували?
Пффф 100%• вчера в 10:00
Ответ дляЖдушечка
Вони примітивні, це вже, коли все побачив, то і там можна згаяти час. Океанаріум взагалі не розумію.
Ответ дляЖдушечка
Воно проходить зазвичай, а сповіщення та списання суми - пізніше, буває, через добу навіть. Але ані разу проблем не було з контролем. Прикладають прилад сій до телефона - і все гаразд
Ждушечка• вчера в 10:04
Ответ дляПффф 100%
Вам примітив, дітям подобається. Так, якщо порівнювати з турецьким океанаріумом то у Львові така собі «іграшкова кімнатка з рибками» але все ж по своєму цікавий.
Я два рази у Львові була, раз з підлітком 12 років, і раз з біль молодшими. Із всього де ми були то музей науки їм дуже зайшов, довго там блукали і все пробували. Океанаріум теж сподобався. Підземелля зацікавили.
Ви ж розумієте що це дорослим цікавіше гуляти музеями чи Гаєм? Діти то трохи інші «створіння», не всі вони люблять музеї чи театри/вистави (та як і деякі дорослі)
Пффф 100%• вчера в 10:07
Ответ дляЖдушечка
Мої діти ні разу не були в океанаріумі і не просилися, в музеї науки були, коли день був не для гуляння ( злива), цікаво, але сказали, що в Києві круче!!!
Ждушечка• вчера в 10:08
Ответ дляO-Yumi
Мені і за 4 дні сповіщення не приходило ) тому ми там купили леокард одну на двох, і сплачували нею. Що б вже точно бути впевненими що знялось )
І ще там треба самому натикати спочатку на терміналі що сплачуєш за 1+1, і тоді тільки прикладати.. теж як би місцеві не підказали - не розібрались би самі..
Пффф 100%• вчера в 10:10
Ответ дляЖдушечка
Так, я думала, двічі- тричі приклав і сплатилося за двох-трьох, але ні - треба вручну додавати пасажирів, а інструкції як користуватися ніде не вчепили.
Дякую_аж_підскакую• вчера в 10:11
Ответ дляЖдушечка
Потім контроль проходить і все норм. Ми вже звикли і не нервуємо. Все норм раз галка
Пффф 100%• вчера в 10:26
Ответ дляРаз одела не бу
А коли краше їхати ? Навесні квітень-травень чи влітку ?
Завжди хорошо, і в вересні кайфово, і взимку.
Потішаюся• вчера в 10:30
Ответ дляЖдушечка
Так, погоджуся з вами, дітям то все не дуже цікаво і красу вони не оцінять. Та навіть і підлітки, не зовсім діти. Я була у Львові в 10 класі і мені тоді ця архітектура вся була фіолетова. Мене більше цікавили клуби і бари. А наступного разу поїхала аж в 38 років і була в захваті, і досі в голові не вкладається як так що в 16 мене взагалі нічого там не зачепило.
Пффф 100%• вчера в 10:32
Ответ дляПотішаюся
Так оточення було, цінності, виховання...
Потішаюся• вчера в 10:33
Ответ дляПффф 100%
Тобто ви серйозно вважаєте, що зараз семирічка автора щиро захопиться архітектурою каплиці Боїмів, Оперного театру чи Вірменської церкви?
Дякую_аж_підскакую• вчера в 10:41
Ответ дляПотішаюся
Мене в 8 років потащили на Личаківське кладовище і я досі часто там буваю. Так сподобалося
Пффф 100%• вчера в 10:45
Ответ дляПотішаюся
Уявляєте, вважаю, бо мої захоплювалися, навіть в молодшому віці, а ще з музеїв не можна було витягти - Франка, Грушевського, Крушельницької (раджу брати екскурсії обов´язково), питаннями засипали гіда, самі відповідали на її питання. Їм це потім і в навчанні стало в пригоді.
Ждушечка• вчера в 11:01
Ответ дляПффф 100%
Це не тільки тому що Ви їх так виховали ) це ще залежить від характеру самої дитини. У мене є молодший брат. Виховання у нас однакове. Обох водили і в музеї, і в галереї, і на вистави. Але брат це не любить. От взагалі. Йому якщо запропонувати музей чи або просто погуляти десь, то піде гуляти :)
А мені теж не всі музеї подобаються, я більше фанат такого.. археологічного (хоча у мене в сімʼї саме цим ніхто не цікавився), подобається пройтися старими будівлями. Подивитись на старі міста. Херсонес облазила в свій час з великою цікавістю (а комусь то просто купа камінчиків).
Всі люди різні, у всіх свої смаки та своя зацікавленність в чомусь. То ж казати що «музеї це вау! А океанаріум то фігня» ну таке собі..
Пффф 100%• вчера в 11:21
Ответ дляЖдушечка
Ви праві, в кожного свої смаки.
Плету интриги• вчера в 11:22
Ответ дляЭлектричка
Во Львове совершенно дурацкая оплата проезда в транспорте, а кондукторы потом штрафы снимают. Осторожно.
💯
Потішаюся• вчера в 11:44
Ответ дляДякую_аж_підскакую
ну кладовище це інше, для дітей це місце таємниче, дещо моторошне, загадкове, тобто воно в них ’відгукується’ бо саме в такому віці вони люблять ось цю містику, жахи, історії про привидів і т.д., а коли це ще таке як Личаківське а не просто гранітні плити то це вау ефект. А ось чисто архітектуру я впевнена оцінить 1 семирічка з сотні.