сЛАдКОежКА• сегодня в 08:56

Львів з дитиною. Порадьте

Хочу поїхати з дитиною 7 років на 2 дні. Порадьте куди сходити, щоб було цікаво дитині, можливо де харчуватися не за всі гроші), за житло також буду вдячна, можливо були і сподобалось. Взагалі розкажіть як провести ці декілька днів цікаво, і де краще зупинятися в плані району.
Заместитель Анонима• сегодня в 08:58
Музей науки, океанаріум
Ашотакоя• сегодня в 09:01
Скільки років дитині? Побачила вже
Дайте вподобайок• сегодня в 09:01
Океанаріум дуже класний у Львові, просто чарівний
Ашотакоя• сегодня в 09:06
Якщо будній день раджу Музей електрифікації Львова
Державний природознавчий музей НАН України (природничий музей у Львові)
На Ратушу підніміться
So_so• сегодня в 09:02
Ответ дляЗаместитель Анонима
Музей науки, океанаріум
+1, ещё Місто професій в Леоленде, если Вы не из Киева и не были тут в Блокбастере
Пффф 100%• сегодня в 09:06
Готель цей подобається, в центрі, там сніданки, можна в номер замовляти, є кухня, пралка. Безпрограшне харчування в пузатій хаті, яка недалеко відносно готелю. Повести дитину - в Криївку, Копальню Кави, на Ратушу, музей-аптека, екскурсія підземеллями, будинок вчених, котокафе. Можна музей науки, але він на кулічиках. Якщо на 2 дня поїздка, то я б не витрачала на нього час, в центрі є чим зайнятися.
Пффф 100%• сегодня в 09:07
Готель
Ждушечка• сегодня в 09:13
На Площі Ринок купа всіляких музеїв цікавих. Можна самим прогулятись, можна з «гідом» екскурсію взяти по музеях та підземеллях ( дорожче, але у низ вже готові маршрути. Прям на площі тій тусять)
Океанаріум
В центрі є Котяче кафе ) там живе купа котів, можна сходити погодувати й помняцкати ) але там або за вхід треба сплатити, або щось купити (хоча б напій якийсь)
Музей науки класний, дуже багато цікавинок
На Ратушу залізти, до годинника (але враховуйте що він кожну годину повноцінно бамкає, і кожні 15 хвилин пару разів :) і на даху дуууже гучно в ці моменти)
Ми їли в Пузатій хаті, та іноді в Мак заходили. Знімали квартиру. Біля центру міста.
Ашотакоя• сегодня в 09:11
Поїсти не дорого можна в їдальні університету І.Франка
Электричка• сегодня в 09:13
Во Львове совершенно дурацкая оплата проезда в транспорте, а кондукторы потом штрафы снимают. Осторожно.
Пффф 100%• сегодня в 09:14
Ответ дляЭлектричка
Є таке
Пффф 100%• сегодня в 09:16
Італійський дворик гарно, музеї Крушельницької, Франка, Грушевського, палац Потоцьких, костели в середині цікаві, вірменська церква
Кондуктор троллейбуса• сегодня в 09:20
Ответ дляЭлектричка
У водителя покупаете билет -25грн на любой вид транспорта.(желательно без сдачи).В чем дурацкая?
Пффф 100%• сегодня в 09:22
Ответ дляКондуктор троллейбуса
При оплаті картою трабли
Электричка• сегодня в 09:23
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Сидит и не отвечает. Я пыталась спросить как платить. В терминале не видно сколько билетов куплено. Мне за троих заплатить надо было. Пришлось в приложении Приват банка проверять снялись ли деньги. Так это я уже знала, что там такой затык. У знакомой деньги не снялись и заставили штраф за ребенка заплатить
Ашотакоя• сегодня в 09:26
Ответ дляПффф 100%
Гарні в Вас рекомендації. Теж вважаю, що якщо їхати в місто ( будь яке) то варто відвідати локації, історія яких пов´язана з ним. А не приватні заклади розваг
Було б літо і дитина доросліша ще Личаківський цвинтар порадила б.
Электричка• сегодня в 09:28
А вообще Львов не понравился. Грязно и дорого. Невероятной красоты архитектура и тут же ободранная штукатурка. Типа культурная столица, но при этом даже центр выглядит обшарпаным и неопрятным. Остатки былой роскоши. Правда я проездом была, можно списать, что не успела оценить
Пффф 100%• сегодня в 09:32
Ответ дляАшотакоя
Шевченківський Гай. Дуже дивує, навіть, бісить, коли питають поради, що подивитися у Львові - і тут океанаріум, музей науки. Їхати у Львів, щоб дивитися це? Навіщо тоді у Львів їхати взагалі?!
Пффф 100%• сегодня в 09:32
Ответ дляЭлектричка
В тому всьому свій шарм, історія, я кайфую від старих під´їздів в кам´яниця, внутрішніх двориків, ніби переносився на 100+ років назад, думаєш а хто тут жив, ходив, як було все влаштовано тоді?!
Дякую_аж_підскакую• сегодня в 09:36
Ответ дляЭлектричка
мобилкою платити легко або карткою
Ашотакоя• сегодня в 09:36
Ответ дляЭлектричка
В чомусь з вами погоджуюсь але Львів не єдине місто в такому стані. Одеса мене теж не вразила та і столиця не в кращому стані
Электричка• сегодня в 09:38
Ответ дляПффф 100%
Да глубина истории впечатляет. Понимание, что тут известные личности ходили, жили. Обидно, что потомки так относятся
Электричка• сегодня в 09:39
Ответ дляАшотакоя
Ой, про Киев вообще молчу. Там на Хрещатике уже лет 10 нарисованный дом стоит. Стыдно
O-Yumi• сегодня в 09:48
Обожнюю Стрийський парк, але, якщо ви будете два дні всього, мабуть, часу не вистачить. В Стрийському - оранжерея, Файні льоди й просто побродити... Шевченківський гай обов´язково. На Високий замок зараз підннятися не можна, але можна на гору Лева - гарні краєвиди. Під горою ще є приют для тварин та міні-зоопарк.
Пффф 100%• сегодня в 09:47
Ответ дляДякую_аж_підскакую
мобилкою платити легко або карткою
Ага-ага
Дякую_аж_підскакую• сегодня в 09:48
Ответ дляПффф 100%
Ага-ага
А що важкого? прислоняешь і платишь як в Києві
O-Yumi• сегодня в 09:50
Ответ дляПффф 100%
І я така ж ))) Можу часами ходити просто по старому місту, заглядати в під´їзди та дворики...
Ангелок з ріжками• сегодня в 09:50
Автор, дякую за тему! І всім дівчатам, хто дає поради. У мене підлітки 14 років, дуже хочу їх познайомити з Західною Україною. Та і з іншою Україною теж, бо вони ніде і не були у нас.
Пффф 100%• сегодня в 09:51
Ответ дляДякую_аж_підскакую
Я ніколи в Києві не їздила. Якщо дин їдеш, то ще ок, але іноді не знімає, не спрацьовує. Якось відбувалася від контролерів, а якщо з дітьми, то там не вийде просто прислонить
O-Yumi• сегодня в 09:51
А, ще музей Львів стародавній та екскурсія по підземеллях — для дитини саме те, що треба!