ТочноБудет• 18 февраля в 18:17
А є тут хто, хто виходив заміж у затемнення?
Цікаво дізнатися, як склався ваш шлюб.
ТочноБудет
• 18 февраля в 21:44
Ответ дляНоски на подтяжках
это понятно, это я знаю, а что это ожначает для брачующихся
В затемнення не рекомендується приймати серйозних рішень, починати щось, купувати або продавати, тому що це час турбулентний, і те, що почалось в затемнення, довго не триває - зазвичай до наступного циклу.
Носки на подтяжках• 18 февраля в 21:47
Ответ дляТочноБудет
непонятно мне. мы в оф браке уже 8 лет, трое детей, трешку купили в почти в центре столицы...как бы и жаловаться не на что.
ТочноБудет
• 18 февраля в 21:48
Ответ дляСветка-пипетка
Час не пам´ятаю. 31.08.1991.
Ні, навіть близько до цієї дати не було ніяких затемнень.
ТочноБудет
• 18 февраля в 21:57
Ответ дляНоски на подтяжках
Ну і прекрасно. Там же ще є багато факторів, на які треба зважати. Моя вам порада, якщо можна - будьте обережні у 9 і 18 роки спільного життя.
Светка-пипетка• 18 февраля в 22:00
Ответ дляТочноБудет
Дякую.
Носки на подтяжках• 18 февраля в 22:02
Ответ дляТочноБудет
а чо?
ТочноБудет
• 18 февраля в 22:13
Ответ дляНоски на подтяжках
ну чо на 9 год и на 18?
Тому що це середина і закінчення даного циклу затемнень.
Носки на подтяжках• 18 февраля в 22:14
Ответ дляТочноБудет
а, поняф.
Не люблю натовп• 18 февраля в 22:44
Ответ дляТочноБудет
Ви одружилися саме в день затемнення. Якщо скажете дату розлучення, можна глянути - чи не на півцикл затемнень припало ваше розлучення.
Майте на увазі, що в цьому році літом (в саме 12 серпня) затемнення буде, як і 18 років тому, у Леві. Можуть повторитися події 2008 року. Не буквально так, як було, а тема буде та сама.
Це не я одружилась, а брат. Дату його розлучення не пам´ятаю( Змоги спитати зараз не має
ТочноБудет
• 18 февраля в 22:46
Ответ дляНе люблю натовп
Зрозуміло.
тогдалия• 19 февраля в 00:41
Ответ дляНоски на подтяжках
с чего вы это взяли? свадьба бывает раз или 2 в жизни, конечно по всем новостям писали про затмение
Я не слідкую за таким, але цікаво... Просто це якість магічні впливи мабуть. Колись священник один , ще дівкою була казав мені кровава луна погубить багатьох. До сих пір не розумію що це, але він казав остерігатись кровавої луни.
тогдалия• 19 февраля в 00:42
Ответ дляТочноБудет
Ні, там не було затемнення. Але він мені категорично не підходив. І дата була теж не найкраща.
Це трохи з іншої серії, не про затемнення. Про те - чи підходять люди один одному.
Ви вважаєте 11.08.2018 поганим днем? У бога усі дні однакові. Все в нашій голові, якщо ходок, то йому ні Бог, ні чорта не допоможе, бо він чи вона мятєжник - диявол.
ТочноБудет
• 19 февраля в 06:27
Ответ длятогдалия
У нас різні боги.
Чудо в декрете• 19 февраля в 15:24
Ответ дляТочноБудет
Логічно. Через скільки часу після одруження?
9 лет