ТочноБудет• 18 февраля в 18:17
А є тут хто, хто виходив заміж у затемнення?
Цікаво дізнатися, як склався ваш шлюб.
Люблю Украину• 18 февраля в 19:55
Вважається, якщо вийти заміж в затемнення, то 9 років від цього шлюбу важко буде позбутись, навіть якщо захочеться.. Хз, як насправді. ***Але от у недавно розлученого меловіна не вийшло дати концерт в день затемнення в мому місті - дівчатка ридають
Не виправдовуюсь• 18 февраля в 20:01
Ответ дляФиктивная
После 10.03 лучше всего
Ладно)
Пока отдохну
ТочноБудет
• 18 февраля в 20:12
Ответ дляНоски на подтяжках
11 августа 2018, а вам зачем?
Цікавить, на якій вісі тоді були затемнення.
ТочноБудет
• 18 февраля в 20:13
Ответ дляНе виправдовуюсь
А расставаться можно? Если я вчера, в затмение, рассталась с человеком, вышла из отношений
Це правильно. І на затемнення це часто і відбувається
Не виправдовуюсь• 18 февраля в 20:14
Ответ дляТочноБудет
Ну отлично
ТочноБудет
• 18 февраля в 20:14
Ответ дляНе виправдовуюсь
А когда лучше начинать искать нового?)
В кінці березня. Коридор затемнень закінчиться і період ретро Меркурія також
Не виправдовуюсь• 18 февраля в 20:14
Ответ дляТочноБудет
Добре)
ТочноБудет
• 18 февраля в 20:15
Ответ дляЧудо в декрете
Развелась
Логічно. Через скільки часу після одруження?
ТочноБудет
• 18 февраля в 20:16
Ответ дляСветка-пипетка
Так а задним числом можно как-то узнать было затмение в августе 1991 года или нет? А то у меня первый муж через 20 лет брака ушел из семьи. Теперь думаю, может мы в затмение поженились?
Звичайно, можна Назвіть дату одруження. І час, якщо пам´ятаєте.
Носки на подтяжках• 18 февраля в 20:22
Ответ дляТочноБудет
без понятия.
Не люблю натовп• 18 февраля в 20:45
Ответ дляТочноБудет
Давно?
Одружився 01.08.2008. Розлучився у 2019 мабуть, не пам´ятаю
ТочноБудет
• 18 февраля в 21:10
Ответ дляНе люблю натовп
Ви одружилися саме в день затемнення. Якщо скажете дату розлучення, можна глянути - чи не на півцикл затемнень припало ваше розлучення.
Майте на увазі, що в цьому році літом (в саме 12 серпня) затемнення буде, як і 18 років тому, у Леві. Можуть повторитися події 2008 року. Не буквально так, як було, а тема буде та сама.
тогдалия• 18 февраля в 21:12
Ответ дляНоски на подтяжках
11 августа 2018, а вам зачем?
Я такого і не знала що є затемнення... Ви що всі свої справи плануєте і думаєте який місяць???
тогдалия• 18 февраля в 21:12
Ответ дляНе виправдовуюсь
А когда лучше начинать искать нового?)
Надо звёзды спросить и луну рачком поставить, ибо нефиг шастать по небу
тогдалия• 18 февраля в 21:13
Ответ дляТочноБудет
А це що таке віся?
ТочноБудет
• 18 февраля в 21:19
Ответ длятогдалия
Я не будую довгострокових планів. Я знаю тенденції розвитку, знаю чутливі точки року і, відповідно, не хочу підставлятися у небезпечні періоди. Тому я не планую, але звіряю з зірками свої наміри.
Скажу більше - якби я мала ці знання раніше, то я б не вийшла заміж за свого чоловіка і не обрала б ту дату весілля, яка у нас була.
Носки на подтяжках• 18 февраля в 21:22
Ответ длятогдалия
с чего вы это взяли? свадьба бывает раз или 2 в жизни, конечно по всем новостям писали про затмение
Носки на подтяжках• 18 февраля в 21:23
Ответ дляТочноБудет
так что неудачно вышли? было затмение или что?
Носки на подтяжках• 18 февраля в 21:23
Ответ дляТочноБудет
а про мою дату свадьбы можете чтото сказать?
ТочноБудет
• 18 февраля в 21:25
Ответ дляНоски на подтяжках
Ні, там не було затемнення. Але він мені категорично не підходив. І дата була теж не найкраща.
Це трохи з іншої серії, не про затемнення. Про те - чи підходять люди один одному.
Носки на подтяжках• 18 февраля в 21:26
Ответ дляТочноБудет
а как вы знали что он не подходит вам? по датам роджения?
ТочноБудет
• 18 февраля в 21:26
Ответ дляНоски на подтяжках
Напишіть дату.
ТочноБудет
• 18 февраля в 21:28
Ответ дляНоски на подтяжках
В астрології є така штука, як сумісність. Її ще називають синастрія. Там по багатьом показникам дивляться - як цим двом буде разом, що кожен з них принесе в цей шлюб, і що може дати іншому.
ТочноБудет
• 18 февраля в 21:29
Ответ дляНоски на подтяжках
так я выше писала уже
То нагадайте.
ТочноБудет
• 18 февраля в 21:35
Ответ дляНоски на подтяжках
В цей день було сонячне затемнення в Леві.
Носки на подтяжках• 18 февраля в 21:35
Ответ дляТочноБудет
это понятно, это я знаю, а что это ожначает для брачующихся
Светка-пипетка• 18 февраля в 21:35
Ответ дляТочноБудет
Час не пам´ятаю. 31.08.1991.