В інтернеті є пропозиції, але ж невідомо чи це не підробка. Можливо хтось з вас купував?
Ответ дляТайТаке
Удалено администрацией...
Це ти своїм досвідом ділишся?
Ответ дляТайТаке
Наблюдєніями .
Мабуть твоє оточення ізначально було трохи без мозку
Ответ дляТайТаке
Не моє . Я просто наблюдатєльна. ))
Це ти вітьку хочеш піднасрать? Розкабанів? Уже всі ’ селебретіс’ на оземпіку
Якому ще Вітьку? Я цікавлюсь де можна купити не підробку
Ответ дляAnanasprotivogaz
А разве такое ещё продают?
На сайтах есть, но не знаю или это оригинал
Ответ дляТаро Клеопатра
Мне лет назад 20 помог,но побочка бессонница и нет аппетита.
Мне когда-то тоже помог, тоже была бессонница. Сейчас ни спорт, ни пп меня не берут…хотелось бы ещё раз пропить, но не знаю или это всё ещё та Лида
Монашка в миру• вчера в 01:34
Ответ дляМилая девочка Лиза
Там же сибутрамін в складі. Якщо у вас булімія, то флуоксетином лікують.
Ответ дляМонашка в миру
Нема булімії, практично не їм
Монашка в миру• вчера в 12:21
Ответ дляМилая девочка Лиза
Нема булімії, практично не їм
Такого не буває, щоб практично не їсти і ще шукати капсули для схуднення. Десь ви по калоріях перебираєте. Навіть взяти той самий гіпотиреоз, то там збільшення ваги йде за рахунок набряків, води, а не жиру.
Ответ дляМонашка в миру
Ну зранку кава, ввечері тарілка борщу або 2 яйця…