Пожарник• сегодня в 13:02
Я ненавиджу колишнього чоловіка
Дівчата
Ну от нічого не можу з собою зробити, у мене така ненависть до нього
Дуже складно розводилися, розподіл майна, аліменти
Спільна дитина 8 років
До малого супер нейтрально відноситься, бере для галочки, часто ображає малого
Дитина їздить до нього тільки коли захоче
А ось бм часто мені пише та доводить все до конфлікту
Мене аж трусить від його повідомлень та внутрішній дискомфорт починається , раз в тиждень він мені стабільно пише ….
Як справитись з цим ??
Спільна дитина 8 років
Як справитись з цим ??
Як_наготую...• сегодня в 13:05
Вам нравится видно это треш еще не прожили и не отпустили , в блок поставить у ребенка свой телефон он с папкой и общается, а для вас это чужой человек , все вопросы только по ребенку и не больше
На паровозе• сегодня в 13:05
Заблокувати, допоки не навчиться спілкуватися нормально
Не розумію цього знущання над собою. Про що можуть бути теми розмов, якщо ви розлучені і все івже поділено? Тільки про дитину. Але якщо він нею не цікавиться, то сенс переписуватися?
Не пириживай• сегодня в 13:06
Складно, якщо дитина сприймає його добре, навіть коли він ображає. Але з опису він батько дно. Чоловік в родині закладає дитині певні речі. Але тут треба якось зробити, щоб він зник з вашого життя і платив аліменти
Пожарник
• сегодня в 13:07
Ответ дляНа паровозе
Там тільки привід
Типу я пишу по дитині, в все доходить до того «тижемать/я все ходы твои знаю/ все тебя видят/ если такое поведение твое будет и дальше» і все в цьому дусі
Секретница• сегодня в 13:07
Ответ дляПожарник
Там тільки привід
Выходите из роли жертвы
Пожарник
• сегодня в 13:08
Ответ дляНе пириживай
Але як
Спілкуюсь з адвокатами вже
Але нажаль ц нас судова система пробита і довести шось складно
Спілкуюсь з адвокатами вже
Пожарник
• сегодня в 13:09
Ответ дляТанго утрьох
А что вы с ним обсуждаете каждую неделю?
Починається вже про дитину
Але він потім так перекручує та йде в атаку в мою сторону
Пес Патрон• сегодня в 13:09
Поки не перестанете ненавидіти, він буде писати вам фігню і конфліктувати.
Треба прийняти те, що людина має право бути тааою, якою є. Не приймаючи це, ви йдете проти Бога, який створив всіх різними, і кожен зназодиться на тому рівні, на якому зараз може знаходитись. Це його шлях.
А ненавість у вас тому, що якщо простити і перестати ненавидіти його, то це все ви напиавите на себе, тому що вибрали такого, і взагалі попали в цю ситуацію.
А пробачати себе - це найважче. Хоча теж дуже необхідно.
То можливо вам варто почати з того, щоб пробачити собі і тоді буде легше відпустити свої почуття до нього
На паровозе• сегодня в 13:09
Ответ дляПожарник
Там тільки привід
А... так ви пишете. Навіщо??? Що вам від нього треба по дитині?
Аліменти призначені, більше цього він нічого не дасть.
Повірте мені, я так само розлучалася. Якщо він не цікавиться дитиною, тим паче ії ображає - ніколи до нього не звертайтеся. Бо він ніколи не зміниться.
То ви сама себе мучите, не він.
Танго утрьох• сегодня в 13:09
Ответ дляПожарник
Починається вже про дитину
Что именно про ребёнка? Он вас спрашивает или вы сами пишите?
Пожарник
• сегодня в 13:10
Ответ дляНа паровозе
То ви сама себе мучите, не він.
То я про нього
Він пише спочатку по дитині
На паровозе• сегодня в 13:10
Ответ дляПожарник
То я про нього
Він пише спочатку по дитині
Що саме він пише? Що хоче?
Пес Патрон• сегодня в 13:10
Ответ дляПожарник
Там тільки привід
Не пишіть . Тільки у випадках крайньої нпобхідності
Пожарник
• сегодня в 13:10
Ответ дляТанго утрьох
Він питає чи буде зустріч
І потім починається потік лайна
Кнопкотиць• сегодня в 13:11
Ответ дляПожарник
То я про нього
Він пише спочатку по дитині
Дитина ж має власний телефон? От нехай з дитиною і спілкується.
Пожарник
• сегодня в 13:11
Ответ дляКнопкотиць
Так
Має телефон
Але ж той йому не дзвонить, він пише мені….
Має телефон
Танго утрьох• сегодня в 13:12
Ответ дляПожарник
Він питає чи буде зустріч
І потім починається потік лайна
Ок, вы ответили, да в 16.00
Он: ты херовая мать и т.д.
Правильно?)
Он: ты херовая мать и т.д.
Правильно?)
Секретница• сегодня в 13:12
Ответ дляПожарник
Він питає чи буде зустріч
І потім починається потік лайна
Такое ощущение, что вы все ещё надеетесь что он вернется и оттого и ненависть, и все эти эмоции, что нет
Кнопкотиць• сегодня в 13:13
Ответ дляПожарник
Так
Має телефон
Заблокуйте його. Якщо не допоможе, то визначити через суд час і місце спілкування.
Ужгород• сегодня в 13:14
скиньте вже переписку інакше схоже що вам в кайф самый з ним вести діалог
На паровозе• 2 часа назад
Ответ дляПожарник
Так
Має телефон
Ви ж писали що до дитини відноситься супер нейтрально.
А тепер пишете що він щотижня пише чи буде зустріч?
Як вас розуміти?
По темі наступного разу я б йому написала - так, зустріч в неділю о 10. Попереджую відсьогодні ми спілкуємося виключно про час зустрічей. Всі інші розмови будуть заблоковані. І все.
Як вас розуміти?
Кнопкотиць• 2 часа назад
Щоб була вистава потрібні глядачі. Як тільки ви будете сухо відповідати, не вестись на провокації, то і йому набридне.
Звісно, якщо все так як ви розповідаєте. Бо можливі варіанти. Жінки все ж більш емоційні.
Секретница• 2 часа назад
Ответ дляУжгород
Да, больше всего она боится, что он на кого-то переключится и перестанет писать ил будет писать лишь ребенку
Love_Love_Love_• 2 часа назад
Ответ дляПожарник
То я про нього
Він пише спочатку по дитині
Яка різниця по чому він пише, не вміє нормально спілкуватися- в блок поки не навчиться, але вам подобається це гамноставлення тому ви його не блокуєте.