Куда_бежать• вчера в 16:19

Печіння та дискомфорт, зуд. Від лактациду чи інше щось?

Вчора купила рожевий лактацид, наче як для чутливості шкіри, підмилась. Дискомфорт легкий був, алемне супер сильний думала що закінчення місячних.
Сьогодні милася ним теж, вже сильніше відчуття печіння та зуду.

Виділень немає якихось, сирих чи білих
сексу давно не було тобто точно не інфекція.
Не знаю що і думати, відразу до лікаря не побіжно бо є запис аж наступного тижня тільки

Як собі допомогти?
Манка Я• вчера в 16:21
Це в вас пицька зудить?
В моїй хаті моя правда• вчера в 16:23
Уберите лактацид, не пользуйтесь, посмотрите, что изменится/нет.
автор Куда_бежать • вчера в 16:24
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
Це перше на що я подумала, а якщо не він?
Манка Я• вчера в 16:24
Ответ дляКуда_бежать
Член треба
В моїй хаті моя правда• вчера в 16:24
Ответ дляКуда_бежать
То значит не он и запишитесь к врачу.
Можем ещё погадать.
автор Куда_бежать • вчера в 16:25
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
То значит не он и запишитесь к врачу.
Можем ещё погадать.
Дякую
Мао_Мяо• вчера в 16:34
В мене від лактацида теж так було. Користуюсь Uriage вже багато років і горя не знаю
Гага Газу• вчера в 16:38
Вот нафига что-то покупать и подмываться?
Вам обычной водой мало,надо химией?

Теперь имеете
Наивная Хо• вчера в 16:50
Я в свое время читала про разные средства доя подмыва, находила по отзывам, что лактацид очень агрессивный. Сама никогда поэтому и не покупала. Брала самые дешевые и было норм.
ДлинноНожка• вчера в 16:52
Я тоже им пользовалась, начался зуд, дискомфорт, пошла к врачу, та сказала им не пользоватся а просто детским мылом подмываться, так и делаю.
Святатабожа• вчера в 16:59
Лактацид сильно сушит. Я им руки мыла, капец как руки сушит.
автор Куда_бежать • вчера в 17:38
Ответ дляМао_Мяо
Дякую
автор Куда_бежать • вчера в 17:47
Ответ дляДлинноНожка
А мило брускове берете чи рідке?
сою не люблю• вчера в 20:00
в лактацидів низький рівень pH - 3,5, тому він сушить шкіру. Відмовилась від них, беру засоби з pH не нижче 5.
Светка-пипетка• вчера в 20:16
Ответ дляКуда_бежать
У мене саме від Лактациду таке було.
Раніше користувалася молочком, потім його зняли з виробництва і я купила гель.
Блін, свербіло так, що заснути не могла.
ДлинноНожка• вчера в 20:24
Ответ дляКуда_бежать
А мило брускове берете чи рідке?
Кусковое
Папобус• вчера в 23:08
Годами покупаю такой Лактоцид, подходит.
А вот купила их ментоловый, ужасный был
автор Куда_бежать • сегодня в 12:01
Ответ дляПапобус
А вот купила их ментоловый, ужасный был
Бачите кому як, рожевий мав бути для чутливої шкіри
А вийшло он як( вчора і сьогодні підмиввюся водою з ромашкою, стало легше
автор Куда_бежать • сегодня в 12:02
Ответ дляСветка-пипетка
У мене саме від Лактациду таке було.
Он і у мене зуд вчора був, сьогодні краще
Наніч підмивалась з ромашкою

А засіб мав бути для чутливості шкіри, наче навмисно таке роблять щоб лікуватись