Угги в горошек• сегодня в 09:14

Лист в майбутнє своїй дитині

Хто таке робив і хто писав ці листи
Можливо є якісь книги спеціальні щоб там оформлювати красиво
Банан-барабан• сегодня в 09:17
Я дитині можу напряму сказати:)
Помидорина• сегодня в 09:20
Нехай краще дитина напише собі лист в майбутнє, ми писали в школі, я там такого чудного понаписувала )))
Як ухурделю• сегодня в 09:28
Та просто можна вести щоденник розвитку дитини, це потім весело читати. А лист в майбутнє це що? Зізнання яка дитина у вас чудова і як ви її любите і зичите гарної долі? Думаю вона і так буде в курсі
Нашли в капусте• сегодня в 09:29
Зазвичай такі листи пишуть самі собі в майбутнє, а нащо вам в майбутнє дитини писати, смисл який?
Я от наприклад, писала дітям та чоловіку (кожному окремо) листи все що не досказала, бо лягала на важку операцію і побоювалась, що не проснусь після неї. Склала їх в шафу на видне місце. Слава богу, не пригодились, викинула їх. Але це зовсім інше. І це були листи не в майбутнє, а от коли прочитають тоді і прочитають.
Скіфська пектораль• сегодня в 09:50
Давно маю такий намір, але, ніяк не знайду час, не зберуся з думками… Життя таке непередбачуване. Їй зараз 10, а я хочу, щоб вона мала можливість почути від мене те, що я захочу сказати їй у 18…
Пустощі-веселощі• сегодня в 10:18
Ответ дляСкіфська пектораль
Це може бути неактуально. Через 10 років ваші думки можуть змінитися відповідно отриманого життєвого досвіду. Може ви за цей час з психологом пропрацюєте, або самостійно. Для чого давати дитині застарілу версію? Адже і її світогляд формуватиметься паралельно.
Вам були б потрібні поради вашої мами приблизно 90-х років формування? Або 2000-х. Або 80-х ? Прикольно отримувати застарілі поради. Тільки що з ними робити?
Скіфська пектораль• сегодня в 10:27
Ответ дляПустощі-веселощі
Так, я б дуже хотіла отримати такого листа, років у 20, чи, навіть, зараз, в 44, від своєї бабусі. Яким би неактуальним він не був.
Пустощі-веселощі• сегодня в 10:32
Ответ дляСкіфська пектораль
Для чого? Ну уявіть, ви отримали листа від бабусі, а там суцільний домострой, як чоловіку годити, готувати, годувати, побутова рабиня і все таке. Що ви будете робити з цією інформацією?
Скіфська пектораль• сегодня в 10:56
Ответ дляПустощі-веселощі
Моя бабуся написала б іншого листа, ніж ви собі уявляєте…)
Ручки-Крючки• сегодня в 11:25
Боже боже какой ерундой маются
Письмо щастя
Дайте ребёнку образование, поставьте на ноги. А не письма пишите
Пустощі-веселощі• сегодня в 12:29
Ответ дляСкіфська пектораль
Ваша бабуся мала сучасний світогляд вже 50-60 років назад? Як ій з цим жилося?
Тоді тим більше вам листи не потрібні, ви і так все знаєте
Пустощі-веселощі• сегодня в 12:29
Ответ дляРучки-Крючки
Боже боже какой ерундой маются
Письмо щастя
Кто-то пересмотрел кино и имеет слишком много свободного времени