Леди_на_драндулете• вчера в 17:33
Відгадайте загадку.
Постійний і абсолютний контроль під виглядом турботи.
Агресія, ор, мат вдома і завжди привітна, усміхнена, демонструюча гарні манери людина при сторонніх і для оточуючих.
Ігнорування проблем близьких і Робін Гуд, який завжди першим біжить на допомогу (створює видимість активного бажання допомогти) чужим.
Щедрість за власним розсудом і бажанням і паталогічна скупість на бажання інших. Готовність подарувати подарунок, який вдесятеро дорожчий за той, який бажаєте отримати ви, головне, щоб на його думку подарунок був гарним.
Постійне, хворобливе бажання привертати до себе увагу, провокувати жалість, вигаданими хворобами, «вкрай поганим» самопочуттям.
Обожнює похвалу. Вкрай агресивно реагує на найменшу критику.
Страшно соромиться визнавати свої помилки, навіть дрібʼязкові і очевидні.
Уникає будь-якої конкуренції.
Багато бреше.
Відмовляється від своїх слів/обіцянок, стверджуючи, що їх не було.
Знецінює чужі досягнення в будь-який спосіб.
Висміює дійсно розумних/успішних/талановитих….
Довівши до межі, робиться милим, добрим і чуйним.
Хто це)?
Уникає будь-якої конкуренції.
Багато бреше.
Хто це)?
Леди_на_драндулете
• вчера в 17:35
Ответ дляБавовна
треба вгадати ім´я чи діагноз?
Якщо ви ще й імʼя вгадаєте - я ваша шанувальниця навіки)
Карапулька• вчера в 17:35
Ответ дляИванка Бур
Ваш любий чоловік, авторе. Хто ж ще?
А может автор?
Леди_на_драндулете
• вчера в 17:35
Ответ дляАноним_
Частково я(
Активно борюся з вадами, але поки що не досить успішно
Судячи з відповіді, це точно не ви))
Леди_на_драндулете
• вчера в 17:37
Ответ дляSo_so
Вообще не важно, важно кто и почему с ним живёт, вот у того действительно диагноз.
Який діагноз «у того»)?
Леди_на_драндулете
• вчера в 17:40
Ну, дівчатка… Це ж форум знавців психології і фахівців психоаналізу. Де ваші знання?
Сегодня я не я• вчера в 17:40
Ответ дляКарапулька
За что?
не люблю абьюзеров..хитрожопых, ну или пусть живут одни, без семьи...
Леди_на_драндулете
• вчера в 17:40
Ответ дляАлина-1240
Отгадайте загадку, почему именно с вами этот человек себя так ведет?)
Мимо
Леди_на_драндулете
• вчера в 17:41
Ответ дляБавовна
Тимошенко? Взагалі частково схоже на мою свекруху, але це не вона)
Всі свекрухи трішки Тимошенко.
Алина-1240• вчера в 17:41
Ответ дляЛеди_на_драндулете
Мимо
Что мимо, где ваше-жилье, белье?) Когда свое имеете, и другие давать будут)
Леди_на_драндулете
• вчера в 17:42
Ответ дляАлина-1240
Вечір пʼятниці, розумію…)
Алина-1240• вчера в 17:44
Ответ дляЛеди_на_драндулете
Вечір пʼятниці, розумію…)
А чем уже вечер пятницы не угодил))) и все же-где ваше?) Тот плохой, тот плохой
Карапулька• вчера в 17:45
Ответ дляСегодня я не я
Пусть живут. Но ведь находятся те, кто создает с ними семью. И в семье не всегда абьюзеры мужчины.
Сегодня я не я• вчера в 17:46
Ответ дляКарапулька
так понятно что и женщины такие бывают..но чаще все равно мужики...
Алина-1240• вчера в 17:47
Ответ дляЛеди_на_драндулете
Вечір пʼятниці, розумію…)
Чтоб на вас не кричали, вы должны быть на одном уровне. А не кто то ваш господин, а вы зависимый от него прошка
Карапулька• вчера в 17:47
Ответ дляСегодня я не я
Просто мужчины не так часто жалуются)
Сегодня я не я• вчера в 17:47
Ответ дляКарапулька
Просто мужчины не так часто жалуются)
ну не знаю...мужики жалуются аж бегом...
Леди_на_драндулете
• вчера в 17:48
Ответ дляДолькиКабана
НАРЦИССС
Хіба це притаманні їм риси?