БеллаДонна• 21 февраля в 20:19

Щоразу чек в супермаркеті більший і більший

Пам´ятаю часи, коли 2-2,5 тис.повний візок продуктів був.
Полуничка• 21 февраля в 20:35
Ответ дляВідкушу все що стирчить
За останні 4-5 років зарплатню підняли менше ніж на тисячу грн, і то з цього січня разом з мінімалкою. А ціни вдвічі-втричі . Ставки в освіті, культурі, медицині майже в усіх менші мінімалки. Навіть надбавки мало що міняють.
Учителям на 30% подняли и с 1 сентября ещё на 20%, никогда такого не было, я не помню таких поднятий.
Відкушу все що стирчить• 21 февраля в 20:38
Ответ дляМіряю від одиниці
В этом году подняли же неплохо учителям
Вчителям можливо, я в культурі, завідувачкою бібліотеки працюю, менше 10 тис зарплатня, у підлеглих 6,500 -7000 зарплатня. А раніше було на рівні вчителів. Загинається культура.
Ось петиція, може хто зможе підписати
https://petition.kmu.gov.ua/petitions/9158
автор БеллаДонна • 21 февраля в 20:38
Ответ дляВідкушу все що стирчить
Ось петиція, може хто зможе підписати
Часто вас тут читаю, дуже здивована і обурена таким рівнем зарплат при такій важкій роботі.
Полуничка• 21 февраля в 20:40
Ответ дляБеллаДонна
Чем тяжелая работа библиотекаря, не принижаю работу, просто интересно. Мы с ребенком заходим очень редко, никогда нет людей, мне кажется люди уже и не читают книги, не то время стало(
Відкушу все що стирчить• 21 февраля в 20:41
Ответ дляБеллаДонна
Так, дуже багато заходів проводимо, курси для пенсіонерів, майстер-класи, вечори, і все це крім основної роботи і без додаткової оплати. Дякую за розуміння.
Кили и Манджаро• 21 февраля в 20:44
Ответ дляВідкушу все що стирчить
Ну не у всіх,в нас тільки в перший рік війни на місці стояла. Далі постійно в +. З січня ще на 20%.Але я у виробничій сфері, в нас завжди все більш менш.
Несу пургу• 21 февраля в 20:46
Дайте вподобайок• 21 февраля в 20:48
Ответ дляБеллаДонна
В нас менше, свята і ДН, як звичайні дні тільки з тортом, або в кафе.
В нас і звичайні дні що будь не їдять
Відкушу все що стирчить• 21 февраля в 20:52
Ответ дляПолуничка
Людей дуже багато, пенсіонери в чергу стоять, особливо впо, всі хочуть поговорити, пожалітись, ми їм як психологи. Серед читачів є ті хто втратив близьких, житло, був поранений. Багато заходів проводимо для всіх категорій, свята, от зараз смартфон з нуля, група учнів 10 людей два місяці навчаємо 75-87 років. Їх важко навчати. Статистичний облік щоденний, кожну видану книжку треба облікувати, електронні щоденники. Світло вимикають, під фонариком обслуговуємо. Обов´язково ведення сайту, сторінки на фейсбуці, треба наповнювати своїм контентом, фото, роліки, презентації, буктрейлери. Замість чотирьох співробітників, з початку війни двоє, без доплат, нагрузка та сама. Двірника, прибиральниці нема, все самі безкоштовно. Пошук меценатів-дарувальників теж самі, поповнення тільки за рахунок подарунків. Також прийняти все це, відвезти в руках у відділ комплектування , з двома пересадками, який в центрі міста. Потім, привезти обратно. Шукаємо дарувальників скрізь, по всій країні. Але от зараз до мене вже їде посилочка з Книгою Еміля і з Чужоземкою, і взагалі вже багато книг є модних, таких як в книгарнях. Але звісно потім переживаю щоб повернули, до декого й додому доводиться йти, бо в мене повна матеріальна відповідальність.
Звісно з такими зарплатами молодь не йде працювати, всі співробітники 50++, і все на ентузіазмі.
Відкушу все що стирчить• 21 февраля в 20:57
Ответ дляПолуничка
В дорослих бібліотеках ходять переважно пенсіонери, люди середнього віку, молоді не багато, в дитячих більш акцент на масову роботу, класами приходять на майстер-класи, свята, конкурси, влітку зі списками, і батьки приводять дошкільнят і школярів.
Маурита• 21 февраля в 21:00
Ответ дляВідкушу все що стирчить
Такого , щоб роками не піднімали, не було ніколи, в мене стаж 35 років. А щоб не підіймали при такій захмарній інфляції, щоб зарплатні не вистачало на їжу, то точно такого не було.
та ладно. у нас ’кінецьепохибідності’, а те що тут ниємо- то прибідняємся!!
тим більше,що скоро весна то он і лободу можна буде їсти, і кульбабу.
БезникаЯ• 21 февраля в 21:02
В атб оставила 500 грн, а совсем не почувствовала. И покупала почти все по акции. Майонез, сметана, пачка масла за 80 грн.. и что-то ещё, сахара кг.
Ядвига Юсьлегко• 21 февраля в 21:09
Ответ дляМіряю від одиниці
В этом году подняли же неплохо учителям
Ха-ха
Хочу в БАНю• 21 февраля в 21:57
Вы не поверите , но я помню времена , когда хлеб чтил 16 копеек . И шо ?
Хочу в БАНю• 21 февраля в 22:01
Ответ дляВідкушу все що стирчить
Шо ж вы так страдаете . Идите работать главбухом . Будете получать от 30 тысяч и до бесконечности . Но там все , что вы описали , вроде курсов для пенсионеров , не канает .
Барбітта• 21 февраля в 22:22
Ответ дляВідкушу все що стирчить
Фонарик, обратно - Це жах(
Милота• 21 февраля в 22:23
Ну, справедливості заради, то на 2,5тисячі і зараз візок непустий) Але чесно, я ще в шоці, що ось 4повні роки війни пройшли, а є ще й досі акції на всі групи товарів постійно, що хоч якось можна зекономити трошки. І магазини завалені при цьому товаром.
Звичайно, ціни ростуть, але 24.02.22 я собі не так уявляла +4 роки. Уява малювала шось типу скоринка хліба і та по талонах
Відкушу все що стирчить• 21 февраля в 23:07
Ответ дляБарбітта
Фонарик, обратно - Це жах(
Так, русизми проскакують, особливо якщо швидко пишу чи говорю, нічого не поробиш. 50+ років російськомовна, регіон російськомовний, школа, вуз, все було російською, думаю переважно російською. Але я намагаюсь, та й на Порадниці я ж не на екзамені.