Бавовнятий Пупс• 23 февраля в 10:42
Видалення новоутворення на повіці
Добрий день.
Думала, що папілома, але дерматолог порекомендував видаляти у офтальмолога, в Оксфорд медікал.
Можливо, хтось має такий досвід чи порадить іншу клініку, буду вдячна
Кредитная• 23 февраля в 10:44
Ви так не шукайте з назвами...невже дерматолог написав такий діагноз?
Спішу - перекидаюсь• 23 февраля в 10:48
Я бы шла в специализированную клинику. Микрохирургия глаза, офтальмологические клиники. Но не в частные шаражкины конторы(
Бавовнятий Пупс
• 23 февраля в 10:48
Ответ дляКредитная
Який такий? Я ж про діагноз не писала.
І що ви мали на увазі про назви?
Бавовнятий Пупс
• 23 февраля в 10:49
Ответ дляСпішу - перекидаюсь
І я про це. Знать би точно куди, Київ
Спішу - перекидаюсь• 23 февраля в 10:51
Ответ дляБавовнятий Пупс
І я про це. Знать би точно куди, Київ
Идите на консультации везде, где можете . Главное взять направление у семейного врача . У вас классная клиника микрохирургии. В интернете читайте отзывы о врачах и их работе. Определяйтесь и вперёд!
Платье Длинное бальное• 23 февраля в 10:52
я ходила с подобным вопросом в эксимер, у меня на веке тоже образование. мне сказали, что можно удалить. но я так ничего и не удалила, потому что они сказали, что для операции нужно пройти полное обследование зрения с расширением зрачка
Платье Длинное бальное• 23 февраля в 10:54
микрохирургия глаза и удаление образование на веке - это разное, если что. врач, который делает серьезные офтальмологические операции - не удаляет папилому на веке. это может делать пластический хирург скорее.
Указка• 23 февраля в 11:05
Ответ дляПлатье Длинное бальное
Скоріше навпаки - не кожний, та навіть, жоден пластичний хірург не зможе зробити мікрохірургічну операцію на оці. А хірург- офтальмолог завжди може зробити операцію і на повіці.
Мені птоз на оці прибирав професор Жабоєдов (старший, Геннадій Дмитрович, це давно було), можете погуглити, який це доктор.
Бавовнятий Пупс
• 23 февраля в 11:26
Ответ дляПлатье Длинное бальное
Це не папілома.
Додзвонилась в центр, вони таке роблять у малоінвазійній хірургії
Лиса Патрикевна• 23 февраля в 11:26
А чим вам не підходить рекомендація доктора , вам клініка не подобається?
Бавовнятий Пупс
• 23 февраля в 11:28
Ответ дляЛиса Патрикевна
Да. Я була давно в ОМ і вважаю, що вони нав´язують надлишкові послуги. Ну і ціни ж.
Але може це конкретне направлення там інше, тому питаю
Лиса Патрикевна• 23 февраля в 11:37
Ответ дляБавовнятий Пупс
Попитайте, я взагалі не розумію як тут можуть порекомендувати не знавши вашої ситуації, діагнозу. У нас наприклад у Харкові є купа клінік приватних і є клініка офтальмології державна, де можна прийти по направленню і мабудь буде дешевше. Можна питати де що і скільки коштує, обирати на свій смак.
побольшомусекретику• 23 февраля в 11:38
Ответ дляБавовнятий Пупс
І я про це. Знать би точно куди, Київ
Я з Бучі, видаляла у хірурга-офтальмолога в клініці Світ зору. В Києві у них теж є клініка.