ГугелП@лАмался• 23 февраля в 20:35
А завтра була війна....
Пам´ятаєте тут тема була перша вночі.
Там писали, що чули літаки, бачили колони наших танків в бік Сходу і тд.
Важка і легендарна тема.
Захотілось перечитать, не знаю як знайти
Важка і легендарна тема.
Цирк на дроті• 23 февраля в 20:45
Гардіан: ’Українська військова розвідка (ГУР) також продовжувала тиху підготовку. 18 лютого її керівник Кирило Буданов отримав тригодинний брифінг від західного чиновника, який детально виклав російські плани захоплення аеродрому в Гостомелі.’
Прекрасна історія.
За тиждень до вторгнення головний розвідник 3 години слухає доповідь союзників про підготовку десанту на Гостомель, киває головою, а потім повертається у Київ, і... не попереджає нікого.
’Мрія’ не евакуйована. 4-а бригада Нацгвардії не розвернута з Ширлану і Донбасу і не повернута обороняти місце дислокації.
6 днів вистачило б попередити ДП Антонов про ’Мрію’? І 4-у бригаду перекинути вистачило б. При генералі Муженкові відпрацьовували перекидання бригад по країні за години, а не тижні.
Але супер-шпійон, який утворив навколо себе секту, який ’все передбачив і всіх попереджав’, нікого не попередив.
— ’Розвідувальні органи України в жодному із офіційних документів чіткої інформації щодо конкретної дати та часу початку агресії не надавали’. — генерал Наєв.
Слова генерала Наєва підтверджує командир 4-ї бригади НГУ полковник Артем Іллюхін:
— ’Даних про підготовку удару на Гостомель у командування 4-ї бригади на той час не було’(с).
Навіть сам Зеленський 5 грудня 2022 в інтерв´ю Financial Times заперечив, що Буданов когось попереджав:
— Жодна країна не надала Україні розвідданих про наступ росіян. Києву ніколи не надавали розвідувальних даних, на основі яких він міг би діяти, про майбутню російську атаку. Ніхто не показував нам конкретних матеріалів, що це буде з того чи іншого напрямку.
Тобто або Зеленський бреше, або Буданов не передав Зеленському отримані 18 лютого дані отримані від іншої країни. Але тоді не ясно, чому Буданов не передав ці дані Залужному, Наєву і командуванню НГУ?
Я не знаю, хто в прочитаному бачить, що ’Буданов готувався’ (не кажучи вже про ’Зеленський готувався’). Кожен, в кого немає дислексії, бачить тут, що НЕ готувався.
Прекрасна історія.
Все питаю зарання• 23 февраля в 20:45
Ответ дляМедсестричка
Да, факт. Думаю все прочувствовали разницу
Маячню якусь несете.
Невловимий Джо• 23 февраля в 20:46
Ответ дляАпофиозная
Война началась в 14 году. А фронт загремел 17 февраля в 22. И только у вас 24 февраля. И надо же таки вас коснулось.
Ой а вы рады судя по комментарию
Медсестричка• 23 февраля в 20:46
Ответ дляВсе питаю зарання
Маячню якусь несете.
Главное вы несете радость
Все питаю зарання• 23 февраля в 20:46
Ответ дляМедсестричка
Главное вы несете радость
Я несу реалії. В країні війна! Повномасштабна! І вона торкнулася абсолютно кожного українця.
Бентливуман• 23 февраля в 20:48
Літом 2021 купили будинок і переїхали на захід. Діти пішли в школу вже тут.
ГугелП@лАмался
• 23 февраля в 20:48
Ответ дляВсе питаю зарання
Пам´ятаю як сиділа тут до 3 ночі і сміялась з усіма - ой, путін знову не прийшов. А о 5тій прокинулася від вибухів..
Таких було багато! Не хотіли вірить. Це здавалось неможливим.
Я лягала спать з важким серцем в ту ніч, було вже так тепло, як весна, але в повітрі була напруга.
В школі провели збори як будемо діяти, якщо в учбовий час почнеться щось.
Мені попалося відео концерт ввечері океан ельзи на скляному мосту дали.
Там були рядки з пісні
’Там зліва і справа цвітуть сади, там зліва і справа чужі світи’, мене так на сльози прорвало. Не знаю що то було
Там були рядки з пісні
куркулиха• 23 февраля в 20:48
Я тоже открыла первым делом советчицу в 4.20 когда после второго взрыва в Одессе осознала что это не гром. И все, новая жизнь началась…
Неновая почта• 23 февраля в 20:49
Ответ дляВсе питаю зарання
Теж згадую їх(( Зазвичай їх вмовляли не істерити і залишатися на місці..
Никто не верил, и я не верила что пуйло решиться, хотя мне муж говорил, что нападёт точно(
ГугелП@лАмался
• 23 февраля в 20:49
Ответ дляАпофиозная
Делите его сама с собой.
Та і без вас є тут з ким розділить. Так що йдіть з Богом
Послушная• 23 февраля в 20:50
Ответ длякуркулиха
Не треба було навесні-влітку 2019 це ’нове життя’ собі обирати на виборах.
Жінка з перцем• 23 февраля в 20:51
Ответ дляПослушная
Мы в своей независимой стране имеем право выбирать и делать, что хотим.
То, что кому то не нравится его проблемы, пусть своему народу жизнь улучшает, а не гонит за деньги убивать других
ГугелП@лАмался
• 23 февраля в 20:51
Ответ дляПослушная
Не треба було звичайно(
Вже не відмотать.
П.с. я не голосувала за Зе і пересварилась тоді з багатьма знайомими
Вже не відмотать.
Послушная• 23 февраля в 20:53
Ответ дляНеновая почта
Ооо, це Ви просто не знаєте ступеню гнилості та глибини довбойобаності кацапського народу.
Якби знали то Ви вашому чоловіку сама б ще й дату вторгнення назвали б.
Однак усю правду про кацапів в Україні знають тільки нажаль 25%, уся решта літає в рожевих ілюзіях.
Неновая почта• 23 февраля в 20:53
Ответ дляБентливуман
А мы летом переехали с Донецка, т.к младшего я не хотела вести в 1 класс на раше изучать героя Гиркина как старшая, переехали в Днепр, выдохнули спокойно, душа успокоилась что вот заживём, ага...не долго радовались((
Айболитная• 23 февраля в 20:53
Ответ дляЦирк на дроті
Прекрасна історія.
А Залужний готувався. Якби не він з командою, ми б вже перестукувались в таборі в магадані (ті, хто доїхав живими).
Неновая почта• 23 февраля в 20:54
Ответ дляПослушная
Идите ублажайте своего шоколадного царя
Яжбоматусяблін• 23 февраля в 20:54
Ответ дляГугелП@лАмался
Не треба було звичайно(
Вже не відмотать.
Ви серьйозно думаєте, що якщо був би Порошенко, війни не було б? Та була б полюбому( путін же сам сказав, що їм потрібна була б якась заворушка(
Послушная• 23 февраля в 20:55
Ответ дляГугелП@лАмался
Не треба було звичайно(
Вже не відмотать.
+ у вашу карму. І з цього не треба сумувати, просто Ви розумніша за інших. Хіба це є погано?
Жінка з перцем• 23 февраля в 20:55
Неновая почта• 23 февраля в 20:55
Ответ дляПослушная
Мы просто только в августе 2021 года переехали с Донецка и по этому я не верила или не хотела верить что опять из войны в войну попадем.
Я уже начала забывать, как жила в ’той’ жизни. Если бы я раньше, проезжая по своей улице, увидела десяток разрушенных соседских дворов - я бы наверное и не поехала никуда дальше, а вернулась бы домой, потому что срачка б от нервов и волнения прихватила. А вчера проехала и только и подумалось - а, так вот почему кровать тряслась и дверь в кладовку открылась. Тут упало значит, ясно.
Надо ж было так встрять, до сих пор не могу поверить в происходящее
Вумна, аж страшно• 23 февраля в 21:00
Для чого перечитувати? Собака, коли нічим зайнятися, яйця лиже.
Ответ дляPrervana
Я пам´ятаю в той день багато дівчат писали, що не вилазять з сортиру, я теж бігала весь день, а ще ввечорі випила півпляшки горілки і була твереза
Послушная• 23 февраля в 20:59
Ответ дляЯжбоматусяблін
Можливо.
Просто при Порошенку Україна хоча б була підготовленою до неї.
А не оце усе ’весняне барбекю на Великдень’ ....... з м´яса самих українців.
Послушная• 23 февраля в 21:01
Ответ дляВумна, аж страшно
Не повірите, проте я сам у себе смоктати можу.