Наивная Хо• 1 час назад

GPT. Не розумію.

Знаю, що це ШІ, але не можу зрозуміти, як це. Так, я тупенька)
Видна міленіалка• 1 час назад
А що саме не розумієте? Бо я теж не дуже в тому розбираюсь. Але сама собі пояснюю, що то, як google
автор Наивная Хо • 1 час назад
Ответ дляВидна міленіалка
Все знає). Таке враження все таки, що з людиною переписуюсь.
КвартираЧья• 1 час назад
Ответ дляНаивная Хо
Моя мама так же говорит) Говорит как он отвечает всем людям в мире одновременно?))) Ощущение что человек общается))
Видна міленіалка• 1 час назад
Ответ дляНаивная Хо
Ну то Google теж все знає. GPT пише одну просто версію. Якщо не підійшла тоді іншу. І помиляється не так і рідко
КвартираЧья• 1 час назад
Но вы же должны логически понимать, что человек вам не напишет за секунду пять абзацев текста?
ДинамоКит• 1 час назад
Ответ дляНаивная Хо
Пиз@ит он часто
ТебеОноНадось• 1 час назад
це не ШІ, а велика мовна модель
ТебеОноНадось• 1 час назад
Ответ дляНаивная Хо
якщо хтось впенено чеше, це не означає, що він говорить правду)
Пишу, не читаю• 1 час назад
А що дивного? Він же дає посилання на ресурси, коли ’думає’. Це просто агрегатор та оброблювач інформації з вбудованими мовними шаблонами типу привіт, як справи і ті. Нічого фантастичного
жінка незаміжня• 1 час назад
Ответ дляНаивная Хо
Не буває таких людей, він аж з трусів вискакує, так лестить в усьому, вже пишеш йому давай нормально, без підлабузництва, і все одно, таке враження що хворий на голову пише.
Корсет_на_шурупах• 1 час назад
Ответ дляПишу, не читаю
Иногда он дает неправильные ссылки ) серьезно
Пишу, не читаю• 1 час назад
Ответ дляжінка незаміжня
Мені навпаки пише ти неправа, я не згоден і ті. Ну і плюс багато хибних відповідей, особливо фінанси, юриспруденція. Ось я питала за таблетки типу ношпа він відповідає ношпа це дицикломіну гідрохлорид, він збільшує кількість шлункового соку. Я пишу це дротаверин, спазмолітик. Він продовжує ну дротаверин, добре, розслаблює ШКТ. Тобто він мало того що помиляється, ще й немає ’команди’ відповідальності та наслідків. Тому я з обережністю спілкуюся
Пишу, не читаю• 1 час назад
Ответ дляКорсет_на_шурупах
Неправильні відповіді і ще пише ’я такого не казав’, коли йому його помилку в пику сунеш. Гірше мого колишнього, той дятел безвідповідальний
Бутерброд и я• 1 час назад
Ответ дляжінка незаміжня
В платной версии в настройках можно выставить тип общения вплоть до жестко правдивого ’циничного’.
Корсет_на_шурупах• 1 час назад
Ответ дляПишу, не читаю
Вот-вот: врет, выкручивается - и таки льстит. А когда ловишь - весь такой невиноватый ))
Може ще третю?• 47 минут назад
Ответ дляНаивная Хо
попросить його слова пісні ’як тебе не любити Києве мій’ - одразу віра в його ’знає все’ пропаде. він просто генерує за алгоритмами найбільш вірогідних словосполучень певну відповідь. Іноді то просто набір слів, котрий виглядає може літературно непогано, але по суті маячня. Прості математичні розрахунки робить непогано. Більш складні треба також перевіряти.
Вічний двигун• 39 минут назад
Ответ дляНаивная Хо
Це просто вы нихера не знаете. Поэтому, что он не напишет, вам все правдой кажется.