Вапщета• вчера в 02:29

В плані матеріального достатку ви

По життю в цілому.
Зробіть вибір:
вже голосів: 64
Маю менше ніж заслуговую.
Маю більше ніж заслуговую.
Що заслуговую те й маю.
Жена миллионера• вчера в 02:35
Я достойна всех денег мира, но приходится довольствоваться только деньгами мужа. Это несправедливо.
МЧСница• вчера в 02:36
Я заслуговою мати всі гроші світу) Але маємо що маємо, - як говорив наш президент
МЧСница• вчера в 02:37
Ответ дляЖена миллионера
Я не одна
На_оба_рот• вчера в 02:46
А хто з українців заслужив війну? Або втратити все, зароблене важкою працею, через війну?
Залатавая• вчера в 03:30
Всё что хотела создать, создала. Если бы нужно было больше, создала бы больше.
Прикуси Язика• вчера в 03:34
Думаю ніхто не заслуговує працювати повний робочий день викладаючись на повну, отримуючи при цьому менше прибиральниці. Останні роки саме така картина. П´ять років майже не підвищують зарплатню при шаленій інфляції. Тягну на собі філію коммунальної установи за копійки. Все , що робиться для відвідувачів, щоб вони отримували повний комплекс послуг на достойному рівні, цілком моя заслуга, просто на ентузіазмі. Бо поступово фінансування урізали зовсім, навіть канцтовари вже за свій рахунок купую і все інше. Якщо б я звільнилась, то просто б закрили, бо вакансії в подібних закладах є і закрити ці вакансії не можуть місяцями. Вимог дуже багато, а зарплатня мізер. Закрити якщо вдається, то не спеціалістами, без кваліфікації, які не можуть робити і третини від необхідного. Тому, якщо у філії не зостається жодного кваліфікованого спеціаліста, який може організувати роботу і тримання на плаву, то її просто закривають. Тобто відвідувачі, яких дуже багато, переважно пенсіонери і ВПО, просто втрачають доступ до послуг. А в багатьох тільки й радості в житті до нас ходити, тим паче прифронтова зона. Як я їх покину? І установу в яку стільки сил і здоров´я вклала?
Ну і майно, в яке вкладалась до війни, моя улюблена дача, втрачена через бойові дії. Цього я теж не заслужила, бо копієчку до копієчки відкладала, щоб все зробити там для життя, готувала собі підгрунтя до пенсії. На відпочинок не їздила, не розважалась, новий одяг не купувала. А була дача гарна і нема .
Мусик Пусик• вчера в 07:12
Не знаю, скільки заслуговую. Не можу оцінити
Завжди мало• вчера в 07:26
Мені не подобається слово заслуговую. Маю скільки маю. Замало для нормального, стабільного життя але у війні в людей є ще гірше. Тому все відносно. Залежить від того з ким порівнювати
Завжди мало• вчера в 07:28
Ответ дляПрикуси Язика
Як я вас розумію...
Советчица Года• вчера в 08:38
Автор, странный опрос! Что значит заслужить и заслуживать? Это в какрм смысле? Я всегда имела хорошую зп, у меня 2 детей, то много денег всегда тратила и трачу не только на себя. Опять же-что в понимании автора ’заслужить’? Это как? В целом денег хватает на все. Одеться, отдыхать, мне ходить в салон. И еще всякие другие траты вполне вписываются.