Cendys• сегодня в 12:22

Шукаю попутницю - маму з дитиною 6-7 років для поїздки літом в Карпати

Ми з сином 7 років плануємо провести тиждень в Карпатах на літні канікули - шукаємо компанію, щоб було веселіше. Локацію ще не обрали, готові до будь-якого бюджету та умов. Можемо з палаткою або в Буковель у віп готель. Головне гарна компанія. Ми з Києва.
rainbow2018• сегодня в 12:29
Навіщо вам з дитиною дві абсолютно чужі людини та ще й на відпочинку?
Ви хочете таким чином зекономити на логістиці? Чи що?
Назвіть хоч один мотив, за яким вам хочеться бути разом з незнайомими людьми у відпустці?
Ви такая легка на підйом, без обмежень по бюджету і з готовністю до спартанських умов в палатці - і не маєте жодної подруги або родички?
автор Cendys • сегодня в 12:36
Ответ дляrainbow2018
Я маю лише позитивний досвід пошуку попутників, неодноразово їздила за кордон з людьми, яких знаходила через такі об´яви, і ми товаришуємо до сих пір. Що стосується подруг з дітьми, то на жаль через війну вони всі за кордоном і я не бачу нічого поганого в тому, щоб знайомитись з новими людьми і подорожувати. Мені в компанії веселіше, як і моєму сину.
nova_mama• сегодня в 12:37
Ответ дляrainbow2018
Дитині може бути без компанії нецікаво, а у знайомих діти або сильно старші, або набагато молодші.
Ми свого часу ходили у похід зі знайомим, у якого старша донька - ровесниця нашого старшого. Так легше.