Оч@ров@Шк@• Изменено вчера в 20:10

Циганка біля метро

Зустріла мене така біля метро. Багато чого сказала, що зараз відбувається в моєму житті.Чи люди, які віщуюють, можуть збрехати заради вигоди? Чи вони скоріше про погане не говорять, як би мовити уникають відповіді? Як було у вас?
Хвець-тець• вчера в 20:11
шел февраль 2026
Allemagne• вчера в 20:13
Так это я вам гадала? Чаюри, всё сбудется, если ещё позолотишь.
Поросенка• вчера в 20:15
Сколько же все таки тупых....
Непереможна• вчера в 20:17
Тоже якось на парковці зустріла. Гроші просила стара циганка. Я їх боюсь, дала 20 грн і тікать. А вона мені, про Сергія і Вову досі думаєш (це були два чоловіки, з якими були сепйозні стосунки і вони обидва зі своєї ініціативи їх закінчили).
І каже тримай язика за зубами, всі секрети під подушку, бо дуже відкрита (так і є).
Ну я в машиеу сховалась. Моде вона ще сказала б щось.

А бувають шазрайки звичайно. Колись молода стукала прямо в машину. Я чуть привідкрила вікно, а вона гроші дай, діти голодні. Кажу нема грошей. А вона, то на карту скинь, я дам карту
Тримбулька• вчера в 20:33
Ответ дляНепереможна

А чего полицию не вызвали там же дети голодные,соцслужбы,а вдруг там реально дети умирают???
Я на хвилинку• вчера в 20:34
Ответ дляНепереможна

Мою родичку зупинила, тумана навела і та винесла всі гроші, золото з дома. Каже йду, несу те золото і так радію що віддаю. Аж поки отямилася то зрозуміла що наробила
автор Оч@ров@Шк@ • вчера в 20:54
Ответ дляЯ на хвилинку
Я ій нічого не дала, бо не було реально в кармані.... лише гроші на ліки сину. А вона мені про чоловіка, який хворіє....от і не знаю, чи правду сказала? Стою і плачу...а вона мене втішає...бо як ’по живому’ заділа
автор Оч@ров@Шк@ • вчера в 20:54
Хочу вірити, що вона сказала щодо чоловіка правду..
Указка• вчера в 21:09
З почвтку війни їх не бачила, кажуть виїхали біженцями в Европу.
неДоЖиру• вчера в 21:11
Мені вагітній сказала син буде, у мене дівчинка.
Голубец• 2 часа назад
Реально ? Еще есть такие кто слушает цыганок ?
задумчивая мордочка• 2 часа назад
Ответ дляОч@ров@Шк@
Якщо хороше, то збудеться
Майор Медуза• 1 час назад
Мне тоже рассказывала, что я такая красивая и ’не переживай, скоро на твоём пути появится вторая половинка’
После вопроса, а куда мужа деть, ветром сдуло ’гадалку’
Майор Медуза• 1 час назад
Ответ дляУказка
Они и до войны тут были