Не заздріть тьоті• 25 февраля в 14:41
Самолігуючі брекети, Київ . Норм ціна?
33 000, на одну щелепу. Лікар перевірений, з гарними відгуками.
А вот недавно• 25 февраля в 14:49
Германия , нижняя челюсть саморегулирующиеся.Верхняя комбинированные- на передних керамика, по бокам обычные( метал).3200 евро
Добротная• 25 февраля в 15:08
ставила в Києві самолігуючі металеві брекети два роки назад 30 тис за дві щелепи.
Бачила різні ціни, клініки, такий діапазон цін на одне і теж
Уже два роки ношу свої і задоволена результатом. Зараз на фінальній стадії - установка імлантів, коли все установлять і заживе - можна буде зняти брекети))
Клініка Джорно Дентале (ортодонт Єрьоменко Інна Олександрівна)
Не заздріть тьоті
• 25 февраля в 15:13
Ответ дляДобротная
а хто виробник у Вас?
Не заздріть тьоті
• 25 февраля в 15:42
Ответ дляДобротная
не пам*ятаю(
від цього також залежить вартість...
Добротная• 25 февраля в 15:50
Ответ дляНе заздріть тьоті
від цього також залежить вартість...
так залежить, але я бачу ефект по своїм. Замки ні разу не випадали, дуги йдуть стандартні по протоколу. Не окисляються.
ЦІна ще залежить від рівня клініки. До речі, деякі клініки у вартість включають корекції (заміна замків/дуг).
У мене корекції були раз 1,5-2 міс - платила окремо в середньому 1200 грн за візит
Злюсь до кипіння• 25 февраля в 17:31
Ми ставили доньці щось за 7000 грн на кожну щелепу. Теж самолігуючі, огляд раз на 2-3 міс по 500 грн. Зняття з установкою отієї проволоки за зубами ще десь 11000 грн