Бджолина королева• сегодня в 15:26
Куди можливо віддати багато непотрібного одягу. Київ.
Раніше були волонтери, які із непотрібного одягу шили в госпіталь якість речі.
Агент Пинкертона• сегодня в 17:29
Ответ дляПеченюшка
Ну, звісно, краще поставити біля смітник, а потім спостерігати, як твої речі бомжі перебрали, і частина в бруді валяється
Вам краще? Мені - ні.
Я ретельно сортую, віддаю в перевірений БФ, діяльність якого бачу щоразу, коли несу туди речі.
Агент Пинкертона• сегодня в 17:31
Ответ дляДелиВерка
Колись читала статтю, то була здивована, що сам цей контейнер дуже дорого коштує.
У нас зараз їх досить багато стоїть - доки йду додому від метро, то бачу 2 сині і 1 зелений.
Звісно, і сам контейнер дорогий, і вантажівку наймати ті речі раз га тиждень забирати - це далеко не дешево.