Кукусик• 1 час назад

Вчитель укр мови, дуже прошу об´єктивну оцінку роботи

Дівчатка, якщо хтось є вчителем чи близьким до цього, оцініть неупереджено. І чи ок знімати бал за число написане числом, а не словами.
Хлопець, 9 клас.
Завдання до диктанту було підкреслити граматичні основи.
Дякую!
Зробіть вибір:
вже голосів: 46
1бал
2бали
3 бали
4бали
5 балів
6 балів
7балів
8 балів
9балів
10балів
ОбережнаЯ• 1 час назад
бедный учитель, разбирать эти каракули
Allemagne• 1 час назад
Я учитель с 64-летним стажем. Это самая ужасная работа, что я видела за 64 года.
Веселуха Муха• 1 час назад
в мое время влепили бы тройбан
Хвильоватиша• 1 час назад
Ответ дляОбережнаЯ
бедный учитель, разбирать эти каракули
кто на что учился
парИла я парИла• 1 час назад
Ответ дляОбережнаЯ
бедный учитель, разбирать эти каракули
Бедные люди разбирать почерк врачей
Пополняю_Карму• 1 час назад
4.
Лялькодзьоб• 1 час назад
Я б не забирала бал за число цифрами. Але я і не вчитель. Наче в них таке правило, що слід прописувати. А що дитині поставили? Сумно якось:-( особисто я ніколи не любила диктанти:-(
Пополняю_Карму• 1 час назад
Ответ дляОбережнаЯ
бедный учитель, разбирать эти каракули
Так, написано жахливо
Місячне Сяйво• 1 час назад
так она считала за число, она за кавычки посчитала ошибку) вообще на 7-8 баллов, мне кажется
автор Кукусик • 1 час назад
Ответ дляОбережнаЯ
бедный учитель, разбирать эти каракули
Згодна! Але вони приблизно всі так пишуть, особливо хлопці. Тут ще читабельно, в зошиті краще видно, ніж на фото.
Але ж почерк то точно не оцінюється
Лялькодзьоб• 1 час назад
Ответ дляAllemagne
Ви вчитель чого?
Місячне Сяйво• 1 час назад
Ответ дляЛялькодзьоб
Ви вчитель чого?
троловедение
ЯкаКраля• 1 час назад
Ответ дляМісячне Сяйво
З такою кількістю помилок?
Allemagne• 1 час назад
Ответ дляЛялькодзьоб
Ви вчитель чого?
Изящной словесности.
Пополняю_Карму• 1 час назад
Ответ дляМісячне Сяйво
7-8, це четвірка, достатній рівень.
Така кількість помилок не може бути достатнім рівнем.
Лялькодзьоб• 1 час назад
Ответ дляОбережнаЯ
бедный учитель, разбирать эти каракули
Наша система відбиває бажання вчитися змалечку. Як диктанти впливають на життя? Твори - так, тести на граматику - так, а диктанти й техніка читання - як впливають?
Сунуся в чужі справи• 1 час назад
9й клааааасссс, він аутист?
Місячне Сяйво• 1 час назад
Ответ дляЯкаКраля
З такою кількістю помилок?
они там однотипные, не грубые. как, например, кавычки в названии. в последнем абзаце видно, что ученик не расслышал А в начале предложения. но я не учитель, если что)
Лялькодзьоб• 1 час назад
Ответ дляAllemagne
Изящной словесности.
А, я думала політінформації, славакпсс, педагог
Лялькодзьоб• 1 час назад
Ответ дляСунуся в чужі справи
9й клааааасссс, він аутист?
Ви сама толерантність. Почерк як почерк, не на виставку, але ок. В лікарів почерки бачили?
Томатико• 1 час назад
Пусть скажет спасибо, что вообще написал. Сдурели со своими грамматическими основами, мой их в пятом классе мучает
ЯкаКраля• 1 час назад
Чат GPT поставив 2
Лялькодзьоб• 1 час назад
Ответ дляЯкаКраля
Чат GPT поставив 2
Попросіть його передивися рішення та бути толерантним, інакше пригрозіть, що перейдете на кращу модель. Він передумає:-)
Отчебучкина• 1 час назад
Ответ дляЯкаКраля
З такою кількістю помилок?
Там нічого страшного немає, щоб зовсім низький бал ставити
Лялькодзьоб• 1 час назад
Ответ дляМісячне Сяйво
Я також за учня. Та за відміну диктантів на користь збільшення тестів з граматики й написання творів. Диктант - це якась окрема форма гноблення людини, як і техніка читання, ну і уроки фізри зі стрибками через коня/козла.
So_so• 1 час назад
Я думаю, что 4 балла. Но, если и правда 4 балла, то поддержите ребенка.
Мрію про пончик• 1 час назад
6 балів.
Сіточка• 1 час назад
Ответ дляОбережнаЯ
бедный учитель, разбирать эти каракули
То ви ще каракуль не бачили. Тут все пристойно (я вчитель, хоч і не укрмови)
Хвильоватиша• 1 час назад
Ответ дляЛялькодзьоб
тесты можно угадать. проверка грамотности - это диктант.
хотя я бы диктант делала раз в семестр и будет. от частоты проверок ничего не поменяется
Allemagne• 1 час назад
Ответ дляЛялькодзьоб
Вы много думаете, расслабтесь.