Зрадорозганячка• вчера в 11:12
Телеграм. Вперше таке...
Вітаю всіх.
Вперше таке і не знаю, що означає. Відправила повідомлення в телеграм, день весіло з однією сірою галочкою, потім голочка стала зелена, але й далі одна. Що це означає? Думала блок, ні бо статус відображається "активність - недавно". Як зрозуміти, людина отримала повідомлення?
Зрадорозганячка
• вчера в 11:16
Ответ дляПоліцейський патруль
Сообщение доставлено, но не прочитано.
Дякую! Я думала, що коли повідомлення доставлене, але не прочитане, то дві сірі галочки
Чучело-Мяучело• вчера в 13:41
Ответ дляЗрадорозганячка
Це в Вайбері так , дві сірі галочки.
В Телеграмі -як вище написали