А Я Самая Самая• 26 февраля в 14:14
Посоветуйте, пожалуйста, вкусный неукрывной виноград для Киевской области
Хочу посадить на участке, но чтоб мороки было не много
Сонячний зайчик• 26 февраля в 14:51
Єдине, що я зрозуміла - всі сортові виноградники потребують багато часу догляду і багато різної хімії, щоб не хворіли.
У мене росте та сама примітивна Лідія, і то, її треба хімією проводити обробки, щоб виноград не покривався паршою.
Є у Фейсбуці група Невкривне виноградарство в Україні - почитайте що люди рекомендують, відгуки .
В мене зараз 5 сортів, 2 не вкриваємо, бо вже їм по 15 років, а 3 більш молоді ще вкриваємо все одно. А цю дуже морозну зиму навіть не знаю як старі перезимували.
А Я Самая Самая
• 26 февраля в 14:52
Ответ дляСонячний зайчик
Спасибо за информацию. Посмотрю
Джомолунгма• 26 февраля в 15:53
У нас уже лет 15 неукрывной виноград сорт Гриф. Очень советую. Вкусный , красивый сорт. Про него пишут , виноград для ленивых. А если немного уделить ему внимания , завалит урожаями. А вино какое ммммм. Погуглите. Много фото и даже есть форум по этому сорту.
А Я Самая Самая
• 26 февраля в 16:25
Ответ дляДжомолунгма
Спасибо большое