Всех анонимов аноним• сегодня в 01:00

Мобілізація батька дитини-інваліда

Сину,важкому аутисту підгрупи А виповнилося 18.Подаємо на експертну команду з оцінювання.Тим часом чоловіку приходить повестка з ТЦК.Його змушують за пару днів проходити ВЛК і кажуть що мобілізують після неі,бо відстрочка тільки до 18 років дитини,а дорослу групу ще не оформили,бо експертна команда ще не засідала.Таким чином ТЦК скористалося проміжком між оформленнями,щоб батька важко хвороі дитини,яка потребує догляду обох батьків,бо один не впорається . Що робити?
Оле Лукойе• сегодня в 10:45
Ответ дляАмелі на мілені
Удобная такая позиция сидеть за спинами чужими
Да, удобная, кому как не тебе знать, ты ж сидишь. Шуруй на фронт
Christ1na• сегодня в 10:52
Переїхати тимчасово поки робляться документи
автор Всех анонимов аноним • сегодня в 10:58
Ответ дляБараболька
Вот-вот. Дети остаются без отцов - все ок, а вот инвалидам отцы нужны. Бред!
Здорові діти виростають і живуть своє життя,а діти інваліди живуть,поки живі іх батьки.
Я не тону• сегодня в 11:03
Автор я вам сочувствую, прочитала все ответы и согласна что ваш муж должен взять больничный, если он пройдет ВЛК то его заберут. У нас тоже сын ему правда пока 16, но думаю нас ждёт тоже самое. Сил вам это все пережить и здоровья вашей семье
автор Всех анонимов аноним • сегодня в 11:08
Ответ дляЯ не тону
Дякую.Сподіваюсь,що ви навчені нашим гірким досвідом,раніше все будете дізнаватись і оформлювати.Сил і вам.
Я не тону• сегодня в 11:14
Ответ дляВсех анонимов аноним
Дякую вам, я не знаю як буде в майбутньому, чоловік казав що краще б син був би здоровим і він пішов би служити, всі хто вам пише образи не звертайте уваги вони жодного дня не були в вашій шкірі.
Голубец• сегодня в 11:14
Ответ дляВсех анонимов аноним
Мужчини нормальних дітей до мобілізаціі жили нормальним життям.А ті хто живе з важким психічно хворим інвалідом,не живуть,а існують.Заради своєї дитини,щоб іі не забрали в пнд в жахливі умови,де вона буде мучитися.
Ви хоч до 18 років дитини жили з чоловіком і мали підтримку. Але вам відомо, як нікому, що більшість таких дітей тягнуть самі мами, а чоловіки просто ’випаровуються’ і живуть далі, мов нічого не трапилося. То як жінки самі тягнуть це все життя? До речі, такі ’батьки’ зараз у виграшному становищі - дитину тягне колишня, а у нього відстрочка як у батька інваліда. У моєї подруги саме така ситуація.
Единорог_помог• сегодня в 11:19
Ответ дляГолубец
и что? поэтому муж автора должен идти на фронт? мужа своим детям выбирает женщина. так что часть вины женщины есть в тоом, что выбрали мужей, которые потом испарились
Голубец• сегодня в 11:21
Ответ длямаринабаранова
Тут не стоит вопрос: хуже или лучше, это трагедия! Но, с нормальным ребёнком - женщина вполне может справиться и одна: его не надо постоянно водить за руку, следить, кормить, одевать. А вот инвалида с аутизмом - нельзя оставить без присмотра ни на 5 минут. Его поведение - непредсказуемо, может сделать - что угодно. И как, скажите - с таким жить одной ?Сходить в магазин за хлебом - уже проблема?!

Кто не сталкивался с таким - тем не понять!
У мене подруга сама живе з такою дитиною. Мати померла, допомогти нікому. Працює, няні змінювалися одна за одною, не витримували. Був приватний навчальний заклад для аутистів і дітей з інвалідністю, туди вранці привозиш і ввечері забираєш. Це все нереально складно. Бо сама. Але можливо.
Мій не такий• сегодня в 11:28
Ответ дляВсех анонимов аноним
Чоловік вже почав проходити.Хотіли вести під конвоєм,ледве вмовив,що пройде сам .Дали час з п´ятниці до понеділка,в п´ятницю пішов в лікарню,але вже було пізно щось
проходити,за понеділок не встигне.Але сказали в понеділок з´явитися в ТЦК,відмітитися.Чоловік пояснив,що зараз переходу на дорослу групу йде.ТЦК шник дивився на нього як на пусте місце,йому аби виконати план Думаю чи піти в сільраду,розголос щоб був.Чи це вже не допоможе.
Нехай оформить лікарняний собі на декілька тижнів поки ви будете оформляти документи на дитину
Голубец• сегодня в 11:30
Ответ дляЕдинорог_помог
Чоловік автора рано чи пізно має піти на фронт. Тому що якщо вибір між ним і 18річним, піти має він.
П.С. у мене нема 18річного сина.
Мій не такий• сегодня в 11:32
Ответ дляГолубец
П.С. у мене нема 18річного сина.
так і ви можете йти на фронт. збирайте речі і вперед
Голубец• сегодня в 11:35
Ответ дляМій не такий
Ви знаєте мою ситуацію?) Поки є чоловіки, то можете жінок не відправляти. На мою думку, умови мобілізації будуть змінені. І по багатодітним, і по чоловікам, що мають родичів інвалідів.
Khmelnichanka• сегодня в 11:38
Ответ дляГолубец
Але це дуже важко.
ДУЖЕ.
І не всіх дітей беруть в заклади на цілий день, а деяких - взагалі нікуди не беруть.
І не кожна професія дозволяє заробляти стільки, щоб можна було дозволити собі наймати няню для важкої дитини.
Тому, якщо в родині все ж Є батько, який розділяє з мамою догляд і піклування за дитиною, то дуже негуманно забирати його.
Бо це найвразливіша категорія сімей.
Я вже мовчу про те, що 18-ти річний хлопець з важким аутизмом - це здоровий і фізично сильний чоловік, з інтелектом дитини ( і всіма витікаючими звідси наслідками), тому впоратись з ним одній жінці - дуже непросто.
Це з власного досвіду кажу.
Мій не такий• сегодня в 11:40
Ответ дляГолубец
Мені не цікава ваша ситуація. Ви не давайте порад йти іншим вмирати на війні, якщо самі ви не там
Голубец• сегодня в 11:46
Ответ дляKhmelnichanka
Але це дуже важко.
ДУЖЕ.
Бо це найвразливіша категорія сімей.
Це з власного досвіду кажу.
Хіба хтось каже, що то легко? Хіба у всіх, хто служить, нема проблем вдома? Нема немічних батьків, які самостійно не можуть про себе подати, нема близьких родичів в деменції чи з шизою, за якими тепер дивиться одна дружина, суміщаючи роботу, малих дітей і деменціцного/шизіка, нема дітей наркоманів, які поки батько на фронті, луплять матір, відбираючи останнє, бо захистити нікому.... Боже да таких ситуацій море. Це перші, що спали на думку. Кому служити? Скільки людей вже загинуло. І як з´ясувати кому відстрочка потрібніша? Недарма говорять про зниження мобілізаційного віку. Бо брати вже нікого. Тому все одно доведеться йти і нинішнім пільговим категоріям, питання лише в якому порядку.
Голубец• сегодня в 11:48
Ответ дляМій не такий
А ви не ховайтеся за спинами інших. Йдіть зразу в окупацію, так буде більш чесно. А то всі хочуть миру, але чужими руками.
Мій не такий• сегодня в 11:50
Ответ дляГолубец
Так я не хочу воювати і інших не примушую)
Окупація так окупація) Зато всі живі.
Khmelnichanka• сегодня в 11:54
Ответ дляГолубец
Але на даний момент по закону батько повнолітньої особи з інвалідністю - має право на відстрочку.
Проблема в даній ситуації не в тому, що змінились умови мобілізації, а в тому - що вчасно не переоформили інвалідність на дорослу (((((.
Якби все було оформлене - батька ніхто б не чіпав.
Тож тепер автору треба максимально швидко вирішити питання з інвалідністю , допоки чоловік - вдома.
Ну, і відповідно, зробити все можливе, щоб його не забрали «до того, як».
Голубец• сегодня в 11:58
Ответ дляМій не такий
Окупація так окупація) Зато всі живі.
В окупації всі живі?... Кокошніци на форумі.
Кусюче сонечко• сегодня в 12:00
Ответ дляГолубец
Боїтесь окупації? Вперед воювати проти неї.А інших залиште у спокої.Яке вам діло до них?
Відірву та викину• сегодня в 12:06
Ответ дляКрасота неземная
А что не так? Защищать кто должен вашего? Кто-то другой?
У вас теж дитина із інвалідністю?
автор Всех анонимов аноним • сегодня в 12:08
Ответ дляKhmelnichanka
Але це дуже важко.
ДУЖЕ.
Бо це найвразливіша категорія сімей.
Це з власного досвіду кажу.
Саме так.Коли в сина починається істерика,то тільки чоловік може справитися,бо в мене сил не вистачає.І колись навіть приймаючи нейролептики,син зломав мені ніс.Це для тих хто вважає що наше життя спокійне
Мій не такий• сегодня в 12:08
Ответ дляГолубец
Але я не «двуличная» і не відправляю інших вмирати.

Ви не кокошниця - будь ласка, ви знаєте де ви потрібна.
Кусюче сонечко• сегодня в 12:11
Ответ дляКрасота неземная
От чего защищать?От здравого смысла?Так уже защитили,быстро управились.
Khmelnichanka• сегодня в 12:13
Ответ дляВсех анонимов аноним
Розумію Вас дуже.
В мене двоє
нейровідмінних дітей.
І обоє вже повнолітні.
І я з ними одна.
Тому я дуже розумію всі нюанси і дуже бажаю Вам, аби все вирішилось добре!
Крапипопка• сегодня в 12:19
Автор, співчуваю. Спробуйте знайти в Фейсбуці групу Закони України для дітей і людей з інвалідністю або Друге квітня. Школа батьків. Напишіть там своє питання.
Красота неземная• сегодня в 12:21
Ответ дляКусюче сонечко
Я не знаю, может вас на раше и не от чего....
автор Всех анонимов аноним • сегодня в 12:34
Ответ дляКрапипопка
Дякую .Спробую запитати.
Крапипопка• сегодня в 12:40
Ответ дляВсех анонимов аноним
Дякую .Спробую запитати.
Там багато дієвих порад зустрічала. Раніше читала була схожа ситуація, там батько сам виховував дічинку з інвалідністю і дівчинці вже було 18, не пам´ятаю деталей, але здається хтось з модераторів займався вирішенням цього питання для тієї сім´ї