Цідило правди• вчера в 18:40
Хотіла в сусіда купити землю, схема $$$
в нас поруч земельні ділянки + активна дорога, транспорт, люди
Я планувала викупити в нього цю земельну ділянку і побудувати там нежитлове приміщення (щоб воно заходило і на мою ділянку і на його)
А він каже що не проти переписати цю землю на мене
Але запропонував таку схему:
Спочатку я будую за власний кошт це нежитлове приміщення одне на 2 зем ділянки, потім він на мене переписує свою землю І я з доходу повинна йому виплачувати відсоток
Хто що думає про підводні камені
Інший сусід у якого було 2 ділянки він собі так само побудував це нежитлове приміщення і зараз його чудово здає в оренду (розетка, кофейня, wine point) Там таке приміщення чи можна зробити 3 окремих входи
Але запропонував таку схему:
Хто що думає про підводні камені
Ms. Скромность• вчера в 19:43
Якщо ви укладете договір суперфіцію - право забудови чужої земельної ділянки (у нотаріуса), то має бути все ок. В договорі буде прописано, що будівництво здійснюється за ваші гроші. Але без додаткової консультації ви не обійдетесь
Я особисто супроводжувала таку забудову