Админко• сегодня в 03:42
Скажіть чи я наївна чи таких стосунків не буває
Почну з того, що в моїх батьків були погані стосунки, батько випивав і коли мені було 10років батьки розлучилися.Я от мріяла, що в мене буде по іншому, зустріла хлопця, через пару років одружились,я старалась бути з ним весь час, забила на друзів,не ходила з подружками на посиденьки,весь час приділяла вільний чоловіку .Старалась не витрачати багато грошей на себе, бо спочатку збирали на житло,потім на машину.Коли народилася дитина то я відчула що чоловік віддаляється, бо вдома дуже гучно,він не хоче з нами гуляти, десь розважатись разом,я бачу що йому то нудно.Бачу що стала вже не приваблива для нього, жодного доброго слова,навпаки почав ображати мене, що я тупа,його дістала і т.д.Відчуваю якусь порожнечу,чи я не вмію стосунки будувати, чи що не так?Треба думка зі сторони
Яйцеголовая• сегодня в 08:17
Ответ дляАдминко
Ну чоловік,особливо не пускав мене без нього десь гуляти, але я вважала то нормально.Бо це родина і вже маємо один з одним рахуватись
А себе він відпускав без вас гуляти?
Даха-сваха• сегодня в 08:26
Кому как. Моя подруга давно замужем. Всегда и до сих пор они с мужем постоянно вместе. Ему без нее нельзя и она варит супы и ходит за ним хвостом. 2 детей. Она правда работает. По выходным ездят не вдвоем отдохнуть,а к родителям. Огород или просто так. Я б например не выдержала. А им нормально. По другому нельзя. Она всегда знает где он и что он. Они даже в одной фирме работают. Когда то у нас был сбор выпускников,но она сказала,что или с мужем или никак.
Деловитая• сегодня в 08:36
Ответ дляАдминко
Бо зараз я розумію, що посуті молоді роки всі віддала йому, могла жити, десь бувати з друзями,якось весело проводити час,десь подорожувати. Але я ж думала що сімʼя важливіше, бо це на все життя. А виходить зараз, що то все дарма, бо я вже і не дуже потрібна.І через це дуже обідно
Так это ваш выбор был, вы жертва по жизни, всё лучшее мужику и свои молодые годы тоже. Даже читать такое противно.
Ваши родители испортили вам психику с детства, надо было к психологу идти, а не замуж и рожать.
Дуже частий сценарій, нажаль. Але вам треба збирати себе і виходити з позиції жертви. В наш час, треба не за штани триматися будь-якою ціною, а жити так, щоб у разі чого, жінка могла забезпечувати себе сама, і прогодувати дитину. То ж фінансові надбання ваші особисто, дуже важливі.
Ви маєте думати не як зробити, щоб чоловіку було краще, і він вас почав поважати і бачити у вас жінку, а як стати новою людиною, яка може вижити сама. З опису, чоловік провалив свій іспит на нормального чоловіка. Типова тупа матня, якій треба гарна і здорова служниця
Кашка-маняшка• сегодня в 09:12
Ответ дляАдминко
Нічого, це все досвід. У наступних стосунках будете розумнішою та егоїстичною . Дуже багато жінок ’віддаються’, слухають, закривають рот, забивають на свої потреби і забувають про власні бажання. Спочатку. Потім пропрацьовують свої проблеми, викидають мудака зі свого життя і стають щасливими.
Танцепесенная• сегодня в 10:47
Класична криза в декреті. Мені здається, що в Україні 2/3 родин розлучаються після народження дитини, бо чоловік починає вести себе ось так.
Автор, вашої провини тут немає. Ви молода і у вас все ще попереду!
P.S. Сама через все це пройшла, віддавала занадто багато.
Ленне-Рейма• сегодня в 13:10
Ответ дляАдминко
Так ,вже 32
Я якраз в 32 розійшлась з першим чоловіком і повністю змінила життя) мені теж тоді здавалось, що 30+ жінка вже неприваблива і не потрібна, але ні. Знайомились багато. Багато чоловіків також після першого шлюбу.
Я це до того, що якщо з чоловіком не вдасться налагодити стосунки, в жодному разі не бійтеся щось змінювати. І обов´язково робіть висновки. Ваші інтереси - завжди на першому місці, не забувайте це