Державний секретар США Марко Рубіо заявив, що його країна продовжує чинити тиск на Росію, зокрема через відмову від продажу їй озброєння та утримання від запровадження санкцій проти України. Про це він повідомив під час розмови з журналістами, передає Держдепартамент.
Яких вам ще покращень треба від Трампона?
Це ж саме те, чого чекали любителі рудого підора!
Отримайте і розпишіться! Не дякуйте!
А коли вам казали, що саме так і буде - то тільки гигикали. Зате не Байден.
Щось дуже нагадує.
Отримайте і розпишіться! Не дякуйте!
Щось дуже нагадує.
Зробіть вибір:
вже голосів:
Зеленський чудовий дипломат
Зеленський нас зливає
Ваш варіант
Вітаміни косметика• вчера в 14:49
вони не були нашими союзниками ніколи..так показуха була- потрохи трампяра її скинув- залишилися правда
Вітаміни косметика• вчера в 14:52
Ответ дляРеверанс
Йшли великі авіавантажі зброї,гуманітарки,медицини та були інструктори.
З приходом нової влади все щезло.
ви це з пресси знаєте? - ну ну.....
Вітаміни косметика• вчера в 14:54
Ответ дляРеверанс
А де я написала,що мої знання з преси?
Не видавайте свої здогади за дійсність.
тоді покажіть офіційні документи
Medova_pasika• вчера в 15:19
Подивилась ваші теми і стало цікаво: хто вам платить за це, скільки заробляєте?)
Борисфенка• вчера в 16:03
Ответ дляMedova_pasika
Вона ідейна, думає, якщо регулярно плюватися в Зеленського, то це покращить ситуацію.
Aksinia 111• вчера в 21:32
Ответ дляРеверанс
Чому ні?
Розведення війська в чисте поле були.
Розмінування на землі,та в обох морях теж.Тепер в України нема моря і біда з нападом Росії.
Бо Україну ослабив сам президент Зеленський.
Розведення війська в чисте поле були.
И куда ток Залужный смотрел? Боялся ’страшного’ Зелю поэтому молчал?
Aksinia 111• вчера в 21:44
Головнокомандувач ЗСУ здійснює безпосереднє військове керівництво, організовує оборону, визначає потреби у зброї та техніці, а також керує підготовкою Збройних Сил і сил оборони. Він розробляє стратегічні плани відсічі збройній агресії, звітує Президенту та міністру оборони, контролює стан боєздатності.
Обратите внимание ’Управління обороною: Організовує оборону держави, застосування підпорядкованих сил, а також переданих йому сил і засобів оборони.’
Основні обов´язки Головнокомандувача ЗСУ:
Стратегічне керівництво: Розробляє та подає на затвердження Стратегічний замисел застосування ЗСУ та інших складових сил оборони для відсічі збройній агресії.
Управління обороною: Організовує оборону держави, застосування підпорядкованих сил, а також переданих йому сил і засобів оборони.
Підготовка військ: Відповідає за спільну підготовку ЗСУ та інших сил оборони для набуття об´єднаних спроможностей.
Забезпечення та технічне оснащення: Контролює стан забезпечення ЗСУ озброєнням, військовою технікою та іншими ресурсами.
Координація: Визначає потреби в ресурсах, організовує взаємодію між видами та родами військ.
Звітність: Підпорядковується Президенту України (Верховному Головнокомандувачу) та Міністру оборони.
Головнокомандувач не займається питаннями постачання (це парафія Міноборони), а фокусується саме на застосуванні військ.
Обратите внимание ’УПРАВЛІННЯ ОБОРОНОЮ: Організовує оборону держави, застосування підпорядкованих сил, а також переданих йому сил і засобів оборони.’
Ответ дляAksinia 111
Ми вже бачили ту ’оборону’ і того Говнокомандуючого.Який мільйони прирік на смерть,але не забув евакуювати свою родину.
Ответ дляAksinia 111
Сергій Кривонос впевнений, що повномасштабна агресія не є випадковістю ані трагічним збігом обставин. Політичне керівництво навмисно послаблювало Україну. І саме це - основна причина, чому карлик з кремля наважився на велику війну.
«путін напав тоді, коли певні заходи політичного керівництва були направлені на те, аби країна була слабша, ніж у попередні роки», - переконаний Сергій Кривонос.
Я подивилася цей етер і далі коротко опишу у пунктах, як Зекоманда послаблювала Україну.
📌 1. Влада затягувала зі створенням ТРО і влаштувала політичні ігрища з прийняттям відповідних законопроєктів.
📌 2. Політичне керівництво ігнорувало ракетні програми. Але попри палиці в колеса, КБ «Луч» змогло провести випробування деяких ракет. До речі, вони показали себе досить добре на початку повномасштабного вторгнення.
Окрім того, що влада не бажала розвивати ракетні програми, вона не займалася поповненням запасів для нашої далекобійної реактивної артилерії. Замість ракет купувалися, за завищеними цінами, броньовані автомобілі для тодішнього головнокомандувача Хомчака.
«Я ніколи не забуду, коли десь на другому тижні повномасштабної війни ми просто не мали чим бити по ворогу. В нас не було ракетних запасів, бо на той момент було потрібно не шість і не 10 боєкомплектів», - розповів Сергій Кривонос.
📌 3. Поки путін збирав війська, у Зеленського будували дороги. У лютому 2022 року по деяких з них пройшлися росіянські колони.
«Скажіть мені, що Чорнобильський напрямок для нас такий у мирний час стратегічно важливий, що там треба було будувати дороги в чотири смуги. Ні!» - обурюється Сергій Кривонос. Саме цією дорогою крокувала техніка ворога.
📌 4. Напередодні повномасштабного вторгнення практично весь особовий склад Правого сектора Сумського корпусу був заарештований і відправлений до буцегарні. Тільки тоді, коли почалися бої в передмісті Сум, а з міста кудись поділися силовики, хлопців звільнили і вони почали воювати. Генерал Кривонос сумнівається, що арешт представників сумського ПС був співпадінням.
📌 5. Генерал має інформацію від СБУ, що частина військовослужбовців від Державної прикордонної служби співпрацювала зі спецслужбами рф. Але найбільшу мережу зрадників та агентів росії в Україні розбудував колишній нардеп Андрій Деркач.
📌 6. Чи дійсно Зеленський став «боневтіком», бо коли Кривонос прибув і готував аеропорт «Київ» у Жулянах до оборони, дав вказівку злити паливо з літака, який він хотів використати?
Ось що говорив пан генерал.
«Три літаки стояли в готовності до старту з прогрітими двигунами, зі стюардесами, з пілотами. За моєю командою особовий склад цих літаків був відправлений додому. Пальне злили, а літаки були поставлені в ангар, бо вони створювали величезну загрозу для особового складу, який знаходився в аеропорту. У разі (ворожого) попадання і детонації кількість жертв у разі вибуху цього пального вираховувалася б сотнями.
Ось що говорив пан генерал.
Ответ дляAksinia 111
7. Смерті цивільних у перші місяці вторгнення - на совісті політичного керівництва. Влада їздила українцям по вухах, казала, що путін не збирається нападати, то просто Захід нагнітає паніку. А тому замість того, щоб збирати тривожні валізки, краще обирати шампури на шашлики в травні.
«Тисячі убитих під час перших місяців повномасштабної війни - це відповідальність влади, починаючи від певних депутаток від ’Слуг народу’, які розповідали в містах біля Києва, що росіяни нікого чіпати не будуть. І ця пані до сих пір почувається абсолютно нормально, її не гризе совість», - сказав Сергій Кривонос. Депутатку, яку він мав на увазі, звати Ольга Василевська-Смаглюк.
📌 8. Сергій Кривонос не поділяє захвату деяких українців від президента Зеленського. Це саме він довів Україну до такого стану, що путін наважився на велику війну.
«Він не крутий. Він - людина, яка не виконує свої функціональні обов´язки як Верховний Головнокомандувач. А для того, щоб у цьому впевнитися, треба просто відкрити Закон про мобілізацію і мобілізаційну підготовку, прочитати функціонал, за що він відповідає», - сказав Сергій Кривонос.
Aksinia 111• вчера в 22:39
Ещё раз . Вы понимаете, что означают ’ посадові обов´язки’ Залужного?
Валерій Залужний на посаді Головнокомандувача ЗСУ (2021–2024) здійснював безпосереднє військове керівництво Збройними Силамипланував їх застосування відповідав за оборону держави боєготовність підготовку та розвиток військ. Він підпорядковувався Президенту та Міністру оборониконтролюючи використання ресурсів та виконання бойових завдань.
Ответ дляAksinia 111
Тому саме особистим наказом Зеленського,поза спиною Головкома Залужного 92 бригаду прибрали з Харкова.Держзрада Зеленського.
Aksinia 111• вчера в 22:52
Ответ дляРеверанс
Скрин ’ Наказа’ Зеленского будет? Или только сплетни ?