Державний секретар США Марко Рубіо заявив, що його країна продовжує чинити тиск на Росію, зокрема через відмову від продажу їй озброєння та утримання від запровадження санкцій проти України. Про це він повідомив під час розмови з журналістами, передає Держдепартамент.
Яких вам ще покращень треба від Трампона?
Це ж саме те, чого чекали любителі рудого підора!
Отримайте і розпишіться! Не дякуйте!
А коли вам казали, що саме так і буде - то тільки гигикали. Зате не Байден.
Щось дуже нагадує.
Отримайте і розпишіться! Не дякуйте!
Щось дуже нагадує.
Зробіть вибір:
вже голосів:
Зеленський чудовий дипломат
Зеленський нас зливає
Ваш варіант
Bambi-kids• 1 час назад
Так то стратегія мацкви,,,Зеля лише маріонетка,,,А заслуга в цьому найбільше його виборців...
Ответ дляРеверанс
Коли Байден безкоштовно допомогу Україні передавав і попереджав,що буде велика війна.
Вы серьезно? Никто пока (буду оптимистом) не предоставил нам помощи как наш союзник, то есть с целью помочь нам выиграть войну.
Все страны, включая США, предоставляющие нам помощь делают это в своих интересах, бывший президент США использовал эту помощью с целью несколько истощить россию об нас. Не более того.
Ответ дляSo_so
Я серйозно.Якби не було їх зброї,то нас би в перші дні війни русня змела б.
Will_Be...• 1 час назад
Ответ дляBambi-kids
Точно такое уже говорили, когда рашка напала - что виноват Зеленский, что-то делал, что-то не делал. В Украине, с украинцами, короче, провоцировал-провоцировал рашку, что они, бедненькие, ну, вообще не имели другого выхода, кроме как напасть. Тут, тоже, Зеля виноват, что Трамп - идиот, и все пытается ’делать бизнес’?
Ответ дляWill_Be...
Ні.Лавров писав,що нарешті Зеленський виконав всі вимоги Москви.Коли розводив,розміновував і згортав виробництво української зброї.
Коли би ще в Москви був такий зручний час напасти?
Ответ дляSo_so
Конечно, поэтому нам давали ровно столько оружия, сколько необходимо, чтобы эта войны тянулась, какое истощение россии, если она бы съела нас в первые дни.
Чого Зеленський з 2019 побачив мир в очах маньяка Путіна і планомірно згорнув все виробництво української зброї?
Ніхто нам взагалі нічого не винен був давати,треба було своє нарощувати виробництво.
Will_Be...• 1 час назад
Ответ дляРеверанс
Конь писал много всякого-разного, а ещё больше трындели другие. И что - всему этому нужно верить?
Кстати,раз ’условия выполнил’ - чего напали?
Ответ дляWill_Be...
Чому ні?
Розведення війська в чисте поле були.
Розмінування на землі,та в обох морях теж.Тепер в України нема моря і біда з нападом Росії.
Бо Україну ослабив сам президент Зеленський.
Розведення війська в чисте поле були.
Will_Be...• 1 час назад
Ответ дляРеверанс
Чому ні?
Розведення війська в чисте поле були.
Напала рашка, а виноват Зеленский... Ну, да. И в том, что в Америке выбрали Трампа, и в том, что он идиот - тоже, Зеленский виноват. Хорош уже искать крайних. Это у рашки один из любимых вопросов ’кто виноват’. Лично меня больше интересует, что делать?
Ответ дляРеверанс
Перечитайте заглавие своей темы, Зеленский превратил США из нашего союзника почти во врага.
США никогда не были нашим союзником, они были одним из гарантов нашей безопасности после отказа от ядерного оружия и кинули нас наравне с остальными гарантами. И они сделали это ещё в 2014 году, при другом президенте.
А то, что Зеленский сокращал наши оружейные программы, назначал Баканова руководить СБУ и всё остальное, это да, он подрывал наш суверенитет.
Ответ дляSo_so
Може Ви прочитаєте,що вони бравують тим,що на нас не наклали санкції.
Борисфенка• 1 час назад
Ответ дляРеверанс
Чому ні?
Розведення війська в чисте поле були.
Свій варіант - Трамп сука.
Санкції проти України не вводять - охереть які добрі???
Щодо Зеленського - його роль нині жалюгідна, нічого він не вирішує, тому і гарчати на нього без толку.
Ответ дляБорисфенка
Свій варіант - Трамп сука.
Я на санкціях дуже здивувалась.
На нас напали і проти нас санкції...
Як все швидко помінялось.
На нас напали і проти нас санкції...
Як все швидко помінялось.
Борисфенка• 1 час назад
Ответ дляРеверанс
Я на санкціях дуже здивувалась.
На нас напали і проти нас санкції...
Як все швидко помінялось.
На нас напали і проти нас санкції...
Як все швидко помінялось.
Отож, я саме про це. Америка злигалася з москалями, не вперше і не востаннє.
А нам треба якось вижити. Думали, буде югославський сюжет, а виходить ізраїльський.
Маска-0b9f• 1 час назад
Ответ дляРеверанс
Рудий підар прийшовши до влади навіть з терміналів Польші повернув те,що відправив в Україну Байден.Клеїть дурня і робить свою чорну справу.
Ну извините американцев за то,что выбрали себе президента,который не устраивает украинцев.Гады они такие
Aksinia 111• 1 час назад
Ая яй автор))) К чему такие манипуляции? Грязно играете)
Вы вырываете фразы из контекста . Беседа была о том, что США на строне русни и Рубио оправдывался . Говоря, что что они вводят санкции против рашки, а не Украины и русне не поставляют оружие .
’Я захоплююся народом України. Це надзвичайно мужні люди, і я зав´язав міцні та тривалі дружні стосунки з людьми, яких зустрів у вашій країні, — Віткофф
Також він заявив, що не дасть підписати мирну угоду між Україною та рф, доки українці не будуть впевнені, що московія більше не нападе.’
Это успехи в дипломатических отношениях? Мнение ближайшего соратника и друга Трампа .
Ответ дляAksinia 111
Звичайно успехі.
Жодної одиниці зброї за каденції Зеленського-Байдена.Віват Зеленському,генію криворіжської дипломатії.
Aksinia 111• 1 час назад
Ответ дляРеверанс
Тільки дурачок бачив мир в очах маньяка та вбивці Путіна.Тільки дурачок просрав допомогу союзників США.ЇЇ не тільки не надають,зброю США нам навіть за гроші не продають.
Дурачок тот, при ком взрывались склады на миллиарды баксов а ’ дурачок’ и не думал восполнять потери, говоря международным партнёрам ’ нам оружие не нужно’ .