Дамы, которые без детей и не замужем вы хотите замуж и иметь семью или это осознанный выбор не рожать деток и не выходить замуж? Не жалеете, что сделали такой выбор?
А ви хочете засудити таких жінок і облити лайном? Чомусь якось життя показує, що середньостатистична ’щасліваяженаімать’ зла до всіх, і це її сімейне щастя її так нагинає і старить, що отрутою плюється довкола.
Адекватні жінки нікого не обсирають і не засуджують, люблять родину або своє самостійне життя, і просто живуть