Підмітайло• 03 марта в 06:42

Друзі після 50. В мене їх нема. Сумно.

Нема такої подруги, щоб просто взяти подзвонити і сказати пішли на каву. Щоб не вислухати потім а я зайнята, а давай потім. В других якось такі є. І в кіно головна героїня все має когось, хто її помагає, радить.
В Вас як? Чи можливо все рівно Вам? А також в кожного є потреба в спілкуванні, ми істоти соціальні.
Розбещена цяточка• 03 марта в 08:58
Ответ дляПідмітайло
Де, які міста.
Забейте в Инстаграмме - жіноче коло
Не худа ні разу• 03 марта в 08:58
Мені 48-м, теж немає, я не інтроверт і мені іноді не вистачає людини з якою можна піти в кіно, на каву, на прогулянку, поїхати десь на вихідні і відпочити від сімейних справ. Є знайомі, але одна в кіно не хоче, бо дешевше вдома його подивитися, іншу пару раз запрошувала просто на каву і пройтися, але вона має один вихідний і відповідно в той єдиний хоче побути вдома і щось там зробити. ТОж так і живемо, заздрю трохи тим, в кого є такі подруги.
Цвірінь• 03 марта в 08:59
Тільки вчора про це думала. Поспілкуватись і онлайн, і оффлайн є з ким. Але багато подруг зникли десь з плином життя. І якось боляче сприймати, що ти з людиною колись був дуже близький, а тепер вона ставиться до тебе, як до приятельки, не більше.
Не вмію заміряти• 03 марта в 08:59
Ответ дляПідмітайло
Сестра. Це сумно. На роботі в Вас хоть великий колектив?
я віддалено працюю. мій колектив - я та кішка)
автор Підмітайло • 03 марта в 09:00
Ответ дляВ рот не ложи
Якщо Київ
Код жінки
Women circle в інстаграм
Osoblyva в інста
Колограй у ФБ знайшла
Kipishni в інста
автор Підмітайло • 03 марта в 09:01
Ответ длябуреЛОМКА
А мужа нет у вас? с ним не выходит?

У меня именно все веяния и загулы происходят с ним, он меня абсолютно во всем поддерживает и не обсуждает и не осуждает.

Всегда ранее отдых планировали с друзьями компанией, каждый год сложности. то в выборе и подстраивании времени, то кто-то может, кому-то дорого и давайте все в место попроще, кто-то хочет в другое место, кто- то набрал с собой невесток с детьми, а это уже и меняет формат отдыха и т д. Прошлым летом впервые плюнули на всех и сами поехали куда хотим, на сколько хотим . Муж до сих пор вспоминает как отлично отдохнули и на удивление больше понравился этот новый формат.

Так что не грустите, в любой ситуации можно найти и хорошее для себя!
Дякую
автор Підмітайло • 03 марта в 09:03
Ответ дляИМХОля
Не в школе,не в институте ,на площадке, на работе: не было подруг?
Мало , ненадійні.
Стрекозей• 03 марта в 09:04
Ответ дляПідмітайло
Я хочу. Але це дивно підійти до них знайомитись. Чи взагалі як найти їх.
Специально - никак. Это всё происходит естественным путем в естественных условиях. Только так.
Застряла• 03 марта в 09:06
В мене дві роботи і мало вільного часу, основне спілкування на роботі, колектив гарний. Є друзі сім’ї з якими проводимо час на свята, відпустки. Я доволі близька з донькою, багато що з нею можу обсудити, мені цього достатньо, з кимось радитись в мене не має потреби...
Зубожиння• 03 марта в 09:07
Автор, а ви де? Я в війну втратила подругу, то теж дуже не вистачає цього дівочого спілкування за кавою
В курсі діла• 03 марта в 09:08
Ответ дляНаездница
В 50 років у кожній жінки є з ким порадитись, батьки, діти, сестри, колеги. Тільки і встигай радитись.
Ага, родители 75+ лучшие советчики
Не худа ні разу• 03 марта в 09:13
Ответ дляНе вмію заміряти
Саме із-за цього не хочу на онлайн, бо так хоч на роботі соціалізація, рух і т.д., а коли одна вдома це і робота твоя і дім, мені таке не подобається. Єдиний величезний плюс онлайну, це можливість працювати з любої точки світу.
Капитанша• 03 марта в 09:15
У мене немає друзів. Мені за 50 років. Були по юності подружки, але розбіглися. Якщо потрібно поділитися з ким, телефоную двоюрідним сестрам або чоловіковій сестрі
РокерША• 03 марта в 09:15
Мені 44 є знайомі, але справжньої подруги немає, була, але якось в один момент зрозуміла, що дружити вже не зможемо. Думаю це пов´язано з віком, на жаль більшість жінок з віком стає більш озлоблені. І помітила якщо раніше на щось могла закрити очі, то зараз вже ні.
Не вмію заміряти• 03 марта в 09:15
Ответ дляНе худа ні разу
мені подобається) це зручно нікуди не ходити, не збиратися. тим паче зараз - то світла нема, то ночі без сна з-за обстрілів, то ще щось. а хочеш-не хочеш -маєш в офіс їхати та вигляд нормальний мати. хоча я досить довго звикала до онлайн, дуже не вистачало колектива та спілкування
Баба на горошині• 03 марта в 09:17
Ответ дляНе худа ні разу
Ситуация аналогичная
Наездница• 03 марта в 09:21
Ответ дляПідмітайло
Просто згадайте як в школі, в інституті підходили до інших в починали з ними розмовляти. Почніть розмовляти з незнайомими вам людьми. Про погоду, природу, квіточки, каву. Якщо хворієте то в лікарні про хвороби. Про дітей з мамочками у вайбері шкільного чату. У фейсбуці з однокласниками, однокурсниками. Повно людей що шукають спілкування. Переселенці це окрема категорія що потребує уваги і соціалізації. Вони шукають коло спілкування.
Наездница• 03 марта в 09:21
Ответ дляВ курсі діла
Ага, родители 75+ лучшие советчики
Ну понити ж їм можна? Чи ні)
Наездница• 03 марта в 09:27
Ответ дляХвець-тець
Да ладно, коллеги это коллеги особенно когда твои подчиненные, у меня например дочка маленькая 11 лет, а других родных женщин в семье нет.
З жінками з інших офісів можна спілкуватись. Але коли є маленькі діти, на спілкування не вистачає часу. Ваша аудиторія це мамочки з гуртків і шкільного чату.
В курсі діла• 03 марта в 09:27
Ответ дляНаездница
Ну понити ж їм можна? Чи ні)
Нет. Боже сохрани! Расстраивать старичков
Наездница• 03 марта в 09:32
Ответ дляВ курсі діла
Краще віддалитись щоб вони про вас нічого не знали? Я спокійно можу понити і мамі і хрещеній 75-82. Як каже мама, як я зможу тебе пожаліти, як ти не кажеш що тобі погано.
В курсі діла• 03 марта в 09:33
Ответ дляНаездница
На здоровье! Я много лет негатив на мать не сливаю. А вот она на меня - да!
Наездница• 03 марта в 09:38
Ответ дляВ курсі діла
Зливати негатив, це інше. Тут швидше радитись. Бо у батьків є досвід. У 45-50 років жінок непокоїть клімакс. А хто як не мама знає як це відбуватиметься. Тим паче генетика. Мама знає про те що з цим робити, до якого лікаря йти.
В курсі діла• 03 марта в 09:41
Ответ дляНаездница
Вы серьёзно советуетесь с мамой, у которой климакс был 20 лет назад, по поводу климакса? И что она вам советует? Вы с ней живёте и не замужем? Интернет у вас, вроде, есть
Наездница• 03 марта в 09:44
Ответ дляВ курсі діла
Навіщо людині у який є інтернет, потрібні друзі? Я можу за допомогою Ші прочитати результати МРТ по знімках. Але він не розкаже як це відчувати. Дружба це не інформація, це емоції і відчуття.
В курсі діла• 03 марта в 09:46
Ответ дляНаездница
Тут про маму
Вы сами не знаете, к какому врачу с климаксом идти? Он один единственный у нас
Наездница• 03 марта в 09:46
Ответ дляВ курсі діла
Тут про маму
Мама-подружка.
Наездница• 03 марта в 09:46
Ответ дляВ курсі діла
Тут про маму
Уви, не один.
Физрукая• 03 марта в 09:52
Ответ дляНаездница
Вам до сих пор в своём возрасте нравится , как Вас всё ещё учат жить ? Жизненный опыт мамы для меня уже не применим в современных условиях, он просто устарел , да и я не настолько инфантильна , а уж собственного опыта своими ’ шишками’ я уже тоже набралась . В моём случае что - то сказанное родственникам - это лишний повод обесценить , обсудить и обвинить . И зачем мне это нужно ? Даже на семейных застольях иногда проскакивает мысль: ’ Давно не виделись и нафига мы встретились ))’ . Сепарацию я прошла успешно).
Стопясят раз обсуждала• 03 марта в 09:58
Я подумала про климакс и месячные.