Підмітайло• сегодня в 06:42
Друзі після 50. В мене їх нема. Сумно.
Нема такої подруги, щоб просто взяти подзвонити і сказати пішли на каву. Щоб не вислухати потім а я зайнята, а давай потім. В других якось такі є. І в кіно головна героїня все має когось, хто її помагає, радить.
В Вас як? Чи можливо все рівно Вам? А також в кожного є потреба в спілкуванні, ми істоти соціальні.
Наездница• сегодня в 06:53
В 50 років багато жінок що шукають спілкування. Головне щоб ви хотіли спілкуватись, а не нити.
Любви вам!• сегодня в 06:54
А вы сами - такая подруга, что всегда готовы пойти на каву, когда вас позовут? У вас есть семья, дети?
Наездница• сегодня в 06:57
В 50 років у кожній жінки є з ким порадитись, батьки, діти, сестри, колеги. Тільки і встигай радитись.
Допоможіть знайти• сегодня в 07:00
У меня для этого муж, подруги мне не интересны. Хотя набивается много в подруги
Хвець-тець• сегодня в 07:03
Ответ дляНаездница
Да все переодически ноют, а те у кого полный п..ц да ноют чаще
Хвець-тець• сегодня в 07:05
Ответ дляЛюбви вам!
Я готова, но никто не зовет.
Есть подружка раньше звала - я отказывпль часто, у меня была семья, теперь наоборот - я ее зову она отказывается, у нее появилась семья :)
Жінка з перцем• сегодня в 07:07
Ответ дляНаездница
В 50 років в мене вже 8 років, як нмає батьків, сестер-братів в мене просто немає, діти відсепарувалися, і в них своє життя. Є чоловік-інтроверт.
Колеги є, але з ними я працюю, а не раджуся. І взагалі у нас віддалена робота, ми всі в різних країнах.
В мене на новому місці з´явилися 2 подруги, з якими я іноді можу зустрітися. Але більшу частину часу я можу проводити сама
Хвець-тець• сегодня в 07:07
Ответ дляНаездница
Да ладно, коллеги это коллеги особенно когда твои подчиненные, у меня например дочка маленькая 11 лет, а других родных женщин в семье нет.
Небоброїдка• сегодня в 07:07
Вам вже не 20, щоб безтурботно завіятися десь. Ви доросла і самодостатня, ви стали старші і дружба теж подорослішала.
Хвець-тець• сегодня в 07:09
Ответ дляЖінка з перцем
Как по мне у тех у кого есть муж, подруги особо и не нужны, так приятельницы о бусиках, трусиках.
Небоброїдка• сегодня в 07:09
Ответ дляЖінка з перцем
Схожа ситуація. Подзвоню молоді подружці, схожу на каву на годинку і мені га місяць емоцій буде достатньо. Маю на новому місці достатньо приємних жіночок різного віку для спілкуаання. Знайомилися в різних місцях, на громадських заходах
Ашотакоя• сегодня в 07:09
Через несколько лет можно начинать выходить на лавочку к подъезду, там найдутся подружки)
А вообще-то Советчица неплохо их заменяет. Можно вывалить сюда любую ситуацию и знать, что никто из знакомых потом не будет это за спиной обсуждать.
Пузата Хата• сегодня в 07:12
За роки війни припинила спілкування з 2 кумами з 3, дружили по 40 років так,що всі заздрили. І нічого я не втратила. В нашому віці має бути внутрішній світ- хоббі якесь, книги. Та і з онучкою краще погуляю
Пузата Хата• сегодня в 07:13
Ответ дляНебоброїдка
Ви праві. В 50+ вже має бути комфортно самим з собою
Виннипуховна• сегодня в 07:18
Ответ дляХвець-тець
Я готова, но никто не зовет.
Чем семья мещает кофе?
Броніки для Моніки• сегодня в 07:19
у мене є подруги, вам тільки в 50 їх стало бракувати? Чи в 40 ще були?
Хвець-тець• сегодня в 07:20
Ответ дляВиннипуховна
Чем семья мещает кофе?
Тот у которого есть семья предпочитает проводить свободное время с семьей.
Хвець-тець• сегодня в 07:21
Ответ дляПузата Хата
А кто то написал что с собой некомфортно ?
Потребую апгрейду• сегодня в 07:22
Подобається. Що немає подруг і ще що чоловік в іншій країні тоді класно
Хвець-тець• сегодня в 07:23
Ответ дляПузата Хата
Страшный человек, дружил дружил, перестал и ничего не потерял, возможно так и нужно ни к кому не привязываться.
Швидка Настя• сегодня в 07:24
Ответ дляНаездница
вы прям такая никогданеною. пальто белое выдали давно вам?
Швидка Настя• сегодня в 07:25
Ответ дляДопоможіть знайти
прям *набиваются*. хоспадя....вот это самомнение
Швидка Настя• сегодня в 07:25
Ответ дляХвець-тець
не не! белопальтовая армия НИКОГДА!
Зажуженная Жужжа• сегодня в 07:27
В мене теж немає.
Чоловік і мама, але їм про все не розкажеш, бо одразу хвилюються...
Мені 52, я інтроверт і соціопат
Хвець-тець• сегодня в 07:27
Ответ дляШвидка Настя
не не! белопальтовая армия НИКОГДА!
Не поняла, о чем вы ?
Швидка Настя• сегодня в 07:27
Ответ дляХвець-тець
Не поняла, о чем вы ?
вы не знаете кто такие *белопальтовые*? одной из них вы ответили выше. так вот они - никогда не ноют