Значит надо• вчера в 13:51
Чи безпечно летіти до Єгипту у найближчі тижні?
Є два тижні відпустки у квітні. Планували провести її в Шармі. Але у звʼязку з ситуацію з авіа перельотами не знаю, чи варто ризикувати.
Поки що все без змін у цьому напрямку, але гарантій немає, що далі буде так само.
Ви б ризикнули забронювати тур?
Зробіть вибір:
вже голосів:
Так, забронювала б
Ні, не бронювала б
Результат
Просто болталка• вчера в 13:55
Забронировали, летим в апреле в Шарм, я паникерша, честно не стала бы этого делать, но муж оптимист. Посмотрим
Значит надо
• вчера в 14:19
Ответ дляЗілля до весілля
Я вже забронювала позавчора відпочинок
Ще на квітень ?
Значит надо
• вчера в 14:19
Ответ дляПросто болталка
Думаю все буде чудово 😀
Меня много• вчера в 14:34
Летимо післязавтра в Шарм з Кишинева, панікую трохи, але не відмінили.
Крошка Енот• вчера в 14:52
Сегодня вот читала пост. Надо слушать реальных людей, а не турагенттов, у которых в приоритете денежки, а не ваша безопасность
Замурмишка• вчера в 15:02
Зачем бронировать, их все не раскупят. По обмтановке рокупать за пару дней до вылета
бифидобактерияЖоржик• вчера в 16:38
Ответ дляЗначит надо
Зі Штутгарту
Как мы из Украины вам можем дать вам совет,если вы из Германии?
Зілля до весілля• вчера в 17:34
Ответ дляЗначит надо
Зі Штутгарту
Тільки я з України, і не з спокійного регіону, тому, мабуть, стала вже пофігісткою і фаталісткою, і так все життя пересране, тому всі надії на цей квітневий відпочинок за довгий час