Колдунья-вещунья• 07 марта в 17:26

Дівчата, хто з Хмельницького, 2 простих питання

1) до котрої години їздять маршрутки ? Це правда, що о 22.00 з вокзалу в місто проблематично добратися, чи щось їздить?
2) до котрої години працюють магазини типу АТБ? Бо Гугл карти можуть брехати, що до 00. , адже комендантська година.

Дякую
Кукарачка• 07 марта в 17:27
Таксі точно їздять

Svitlo_• 07 марта в 17:31
В моєму смт на Рівненщині АТБ до 23.56 то думаю у Хмельницькому теж так.
автор Колдунья-вещунья • 07 марта в 17:32
Да , таксі ок, мене більше магазини цікавлять , зняли на ніч квартиру біла АТБ, а чи воно буде працювати, якщо ми о 22 години тільки приїдемо.
автор Колдунья-вещунья • 07 марта в 17:33
Ответ дляSvitlo_
Гугл карта так і пише , що до 23.56 , думала що це довоєнна інформація, то у нас в Києві до 22 чи щось таке
Svitlo_• 07 марта в 17:34
Ответ дляКолдунья-вещунья
Думаю ні. В нас з 5.00 до 23.56
Шумелка Мышь• 07 марта в 17:43
До 23ї точно. Бо була там біля 23ї. Чи пізніше не знаю. От за транспорт не скажу бо не їздила так пізно. Але навряд чи до 22ї. До 23ї мав би.
автор Колдунья-вещунья • 07 марта в 17:44
Ответ дляШумелка Мышь
Дякую!

Форс мажор• 07 марта в 17:51
1) Я дітом приїхала о 21:00 приблизно, і транспорту вже не було. Викликали таксі з парою, яка їхала зі мною у потягу.