Тётушка Лошадь• вчера в 14:50

Європа серпень допоможіть

Обираю між Італією, Іспанією та Грецією. Ніде не була. Дано : Серпень. 2 дорослих, 2 дітей 8р і 4р, все включено або повний пансіон. Щоб було тепле море, піщаний захід. І щоб в готелі чи поруч ще був мінімальний басейн і дитячий клуб. Будь ласочка, поділіться конкретними містами/готелями де ви відпочивали і вам все сподобалось.
АБВГДейка• вчера в 17:16
Испания +50
aljonyshka• вчера в 18:03
Ответ дляАБВГДейка
Испания +50
Испания большая))) ни разу больше+ 40 не было при моей памяти за 4 лета)
АБВГДейка• вчера в 18:55
Ответ дляaljonyshka
На севере в прошлом году видела фото градусника +42!