Невгамовна сила• 10 марта в 17:06
Як допомогти дитині зправлятися з емоціями (злість, біль, агресія, страх....)
Які є ігри для дитини щоб розуміти свої емоції. Які заняття, мультфільми, казки терапевтичні, будь що інше. Щоб вирішувати питання не через штовхання, кулак.
Невгамовна сила
• 10 марта в 17:16
Ответ дляАлина-1240
Ремень. И на следующий день будет конструктив
Та він не з нами так, а діти так спілкуються зараз
Алина-1240• 10 марта в 17:18
Ответ дляНевгамовна сила
Тогда сказать подруге, или кому там, Маша прости, но не приводи своего ребенка пока он не научиться адекватно себя вести
Алина-1240• 10 марта в 17:19
Ответ дляНевгамовна сила
Если ваш так ведет-то закрыть дома,и пока не уймется-друзей нет
Mississippi• 11 марта в 20:55
Напишіть мені, як раз скоро стартує мій курс для дітей 7-9 років по емоційному інтелекту, ми там проходимо всі емоції, навчаємось проживати їх, та способи як впоратися. Весело, цікаво, корисно!
+380958279299, Тетяна