Пані з калабані• 17 марта в 13:09
Яке крісло купити для хлопця 15 років?
Хочу якесь якісне, але навіть не знаю в який бік дивитися. Порекомендуйте, що у ваших дітей
СирОжино пирОжино• 17 марта в 13:12
мой бы уже сам выбрал, последний раз в первом классе выбирала я)
Сиреневая цапля• 17 марта в 13:13
Раджу цю фірму і геймерське. У мене і в чоловіка на роботі теж такі крісла. Купили собі, бо дуже зручно. Спина перестала боліти. Подушка під шию та поясниця саме те.
Друзі брали сину теж.
Подзвоніть до них, щоб підібрати під зріст.
Моєму вже 3 роки, а чоловік купив ще років 5-6 назад. І все ок.
Вони ще є в Епіцентрі.
Тектологиня 80lv• 17 марта в 13:19
У мене від цього виробника . Екошкіра, середина тканева, щоб влітку спина та попа не липли