Ковбой Хагис• Изменено вчера в 19:23
Реально какой-то дурдом.
Ловить людей на улице и отправлять защищать партнёров, это нормально?
❗️Україна готова захищати всіх партнерів та союзників, які до нас звернуться, — Зеленський
Україна Online | Підписатись
Горня капучіно• вчера в 20:01
Ответ дляВсміхайлик
Мне интересно, где все те кого поймали. Как хоронят или руки ноги оторвало - так пошел добровольно. Никто не скажет правду, поймали насильно, воевать не умеет, погиб в первый же день после учебки. Уже пол села таких где мама живет, не успевают хоронить
а сколько пропавших безвести,не имеющих даже могилы
Борисфенка• вчера в 20:01
Ответ дляЗлюка бобер
Ну знаєте то було очевидно .
Тільки сліпий нічого не хотів побачити
Не було очевидно, не вигадуйте. Це ви заднім числом всі вумні стали зараз.
Ответ дляКовбой Хагис
❗️Українські експерти по збиттю «шахедів» вже перебувають в ОАЕ, Катарі, Саудівській Аравії та Кувейті. 201 українець зараз перебуває на Близькому Сході, — Зеленський
Україна Online | Підписатись
Ну і прекрасно: з нафтоносними шейхами треба дружити. Чого у кацапнутих такий підрив пердаків - хз. Хоча зрозуміло чому :))))
Борисфенка• вчера в 20:03
Ответ дляKriskaA
А якщо Україна подружиться з шейхами, то будемо воювати проти Раші, Америки і Ізраїля?
Борисфенка• вчера в 20:04
Ответ дляКовбой Хагис
Хоть бы вас поймали.
Ну що, балакуча, вилазь без аноніма
Ответ дляБорисфенка
Ми проти рашки і так воюємо :))) Ізраїль вже сам до нас звернувся, хоча раніше мордяку вернув, а США...трампон - сучка хуйла. До нового президента там толку не буде.
Борисфенка• вчера в 20:06
Ответ дляKriskaA
Ізраїль до нас звернувся і Іран до нас звернувся? Я херею з цього сюжету.
Москалі злигалися з Америкою. Всі проти всіх. Я хочу прокинутися.
Борисфенка• вчера в 20:07
Ответ дляKriskaA
Шта....Іран до нас звернувся ? З погрозами ? Так.
Та вже наче якісь перемовини ведуть. Без пляшки не розберешся
Борисфенка• вчера в 20:14
Ответ дляКовбой Хагис
Так я не хочу воевать чужими руками, чего о вас не скажешь.
Обіцяні історії про дітей для не бажаючих захищати Україну :
’Маленькому п´ятирічному хлопчику російський окупант вибив передні зуби для того, щоб дитина не кусалась, коли він сує свій член в рота. Це історія з деокупованої Херсонщини.
’Маму ґвалтували, а потім вбили на кухні. Вона там довго лежала. А потім нас відвезли в російський дитячий інтернат’, - розповідає хлопець, якого нещодавно вдалося вивезти з російського полону.
’Батька розстріляли за селом. Я втік’, - каже підліток з Херсонщини.
Таких історій - тисячі. Українські журналісти документують щось, частково, де можна. Але таке кіно ніколи не пропустять ані на Оскар, ані на Бафту, ані на будь-які кінофестивалі.
Краще покажуть російських діточок, які щасливо марширують під буквою зет і вчаться розбирати автомат калашнікова, читають пушкіна і взагалі білі-пухнасті, тільки ’путін їх зіпсував’.
Світ не хоче слухати про українців, які страждають, але чинять спротив. Світ втомився. Всі хочуть казочки про ’хороших росіян’, яких треба ’понять и простить’.
В мене все. Вибачте’.
/із сторінки Олена Балаба
В мене все. Вибачте’.
/із сторінки Олена Балаба
Ну чтобы Украину взяли ЕС пока что мы должны побыть щитом, потом мы должны передать западу все наши активы, ну а лет через 20 ..УкраинА станет членом того, чего уже не будет, как и НАТО.
Все имеют профиты от этого замеса , кроме украинцев.
Щит, челядь, бесправные рабы, проданные зелупнем
Ответ дляНеПотужна
Гарний у вас Ник
Ответ дляБорисфенка
Ізраїль воює з Іраном, Америка з Венесуелою, Пакистан з Афганістану, ми всюди війська пошлемо, кожній країні?
а скільки ми там договорів з іншими країнами минулими роками ми підписали про ’співпрацю’.. 24?
помниться,по єдинмарахвоні радісно розповідали про зарубжні вояжі Нашого ,,що закінчувалися такими домовленостями.
Борисфенка• вчера в 21:46
Ответ дляЕленнн
Та оно вже Америка влупила по атомній станції в Ірані. Писець все ближче.
Ответ дляБорисфенка
В мене все. Вибачте’.
/із сторінки Олена Балаба
В мене все. Вибачте’.
/із сторінки Олена Балаба
Вы вот эти истории с окупированной Херсонщины на банковую занесите и спросите - для этого Наполеончик впускал сюда солдат РФ? Для этого он разминировал Чонгар? чтоб РФ без проблем и препятствий зашли в Херсон и Мариуполь
Борисфенка• вчера в 22:09
Ответ дляalex-3f3c
Можете не сумніватися, спитаємо.
А ви чого не занесете, сцикотно?
Маска-0b9f• вчера в 22:15
Ответ дляБорисфенка
А хто у нас нині партнери?
Хто більше грошей дасть.
Маска-0b9f• вчера в 22:25
Ответ дляБорисфенка
Мого племінника затягнули, одну добу провоював на Курщині, рік зниклий без вісті.
Багато чого відбувається несправедливо, але навіть це не привід здати Україну на поталу ворогам.
Вона вже здана.
Борисфенка• вчера в 22:28
Ответ дляМаска-0b9f
Вона вже здана.
А ви все чекаєте, що москалі асвабадять?
Маска-0b9f• вчера в 23:00
Ответ дляБорисфенка
Ох йо,я виновата.Ни вы,которые полжизни возле властей тёрлись,а я
.Стрелочницу нашли
Борисфенка• вчера в 23:02
Ответ дляМаска-0b9f
.Стрелочницу нашли
Де я, а де власті? Це ви при кориті сиділи з часів совка, тепер стогнете.
Маска-0b9f• вчера в 23:03
Ответ дляБорисфенка