Ковбой Хагис• Изменено 17 марта в 19:23

Реально какой-то дурдом.

Ловить людей на улице и отправлять защищать партнёров, это нормально?

❗️Україна готова захищати всіх партнерів та союзників, які до нас звернуться, — Зеленський

Україна Online | Підписатись
Дайте згадаю• 17 марта в 19:30
Ответ дляВсміхайлик
Мне интересно, где все те кого поймали. Как хоронят или руки ноги оторвало - так пошел добровольно. Никто не скажет правду, поймали насильно, воевать не умеет, погиб в первый же день после учебки. Уже пол села таких где мама живет, не успевают хоронить
Сьогодні бачила маленьку колону, везли героя
Борисфенка• 17 марта в 19:30
Ответ дляЦукрові вишні
А то!
Скажу чоловіку, що є вакансія на Кубі :) Бо він якраз в ППО Києва збирається, вдома вже воювати не треба, значицця :(
Писець, що тут ще скажеш.
Дайте згадаю• 17 марта в 19:31
Ответ дляЯниЯ
А что тут не нормального? Наши партнеры точно также приезжают учить и консультировать наших. Или обучают на своей территории. На то и существует партнерство. За границу не отправляют тех, кого поймали на улице. Туда едут люди другого уровня знаний и умений. Едут не на совсем, а проконсультировать, научить.
Кто в Украину ездил учить?
Борисфенка• 17 марта в 19:31
Ответ дляКовбой Хагис
❗️Українські експерти по збиттю «шахедів» вже перебувають в ОАЕ, Катарі, Саудівській Аравії та Кувейті. 201 українець зараз перебуває на Близькому Сході, — Зеленський

Україна Online | Підписатись
О, в Кувейті чоловік не був, скажу і про це.
автор Ковбой Хагис • 17 марта в 19:31
Ответ дляСамоучка
Ну ви ж тявкаєте з дивана?
І чоловіку вашому добре і тепло
Так я не хочу воевать чужими руками, чего о вас не скажешь.
Борисфенка• 17 марта в 19:32
Ответ дляКовбой Хагис
Ніхто не хоче
автор Ковбой Хагис • 17 марта в 19:32
Ответ дляБорисфенка
Ніхто не хоче
Пани хочет.
Всміхайлик• 17 марта в 19:32
Это как с поставками дронов, оказывается они у нас есть на экспорт. А по марафону каждый день то на дроны то га авто собирают
графиняВишенка• 17 марта в 19:32
Ответ дляЦукрові вишні
Якщо потрібно зупинити ’шахед’ в ОАЕ чи Європі, то ми можемо це зробити, — президент Зеленський

В Україні не пробував спочатку зупини?
Воно прибите за мішка углом. Як після передозу меле….
Борисфенка• 17 марта в 19:33
Ответ дляКовбой Хагис
Пани хочет.
Ага, пані на срану рашу напала і абіжає нещасних москалів.
Ноу коммент• 17 марта в 19:33
Ответ дляСамоучка
Спочатку вашого чоловіка з під вашої спідниці витягнуть))
Якщо не наші, то кацапи
Чи ви думаєте, кацапи прийдуть, і ваш воювать не піде?
Побіжить)
Тупко, там йдуть добровільно за 37 тис уо, а не за подачу в рило від тцкашних мразот
Цукрові вишні• 17 марта в 19:37
Ответ дляБорисфенка
Ніхто не хоче
Та ладно. Тут багато зелених посіпак, які хочуть воювати виключно чужими життями ...
ЯниЯ• 17 марта в 19:33
Ответ дляДайте згадаю
Кто в Украину ездил учить?
Инструктора американские, британские и разные другие из Европы. И наши там постоянно проходят обучение. И сейчас в том числе.
автор Ковбой Хагис • 17 марта в 19:34
Ответ дляБорисфенка
Пани хочет сидеть на диване и толкать на войну других.
Ноу коммент• 17 марта в 19:34
Ответ длябЭйбА
Коли прийшли кацапи, більшість виїхали до Європи.
Ага.
Повними родинами.
Дайте згадаю• 17 марта в 19:34
Ответ дляСамоучка
Взагалі не лякаю)
Чекаю поки всі ви почнете вити, коли вони таки почнуть рівняти якесь велике місто)
Забембали своими влажными мечтами
Борисфенка• 17 марта в 19:35
Ответ дляКовбой Хагис
Хвора на всю бошку? Капітулювати, хай по всій Україні Буча і Ізюм буде? А, і ракети не збивати, хай 200 штук на Київ впаде чи на атомні станції?
Дайте згадаю• 17 марта в 19:36
Ответ дляБорисфенка
Писець, що тут ще скажеш.
Та не поспішайте. Там війн на всіх вистачить
Борисфенка• 17 марта в 19:36
Ответ дляДайте згадаю
Світ їпанувся
Потужна махіна• 17 марта в 19:36
Ответ дляКовбой Хагис

Україна Online | Підписатись
Я ж кажу, в нас все добре. В Україні вже війни немає, майже. Ми тепер допомагаємо всьому світу. На який нам ті експерти?
автор Ковбой Хагис • 17 марта в 19:36
Ответ дляБорисфенка
Хворая ты сама, очень удобная позиция прикрываться другими.
Ноу коммент• 17 марта в 19:37
Ответ дляДайте згадаю
Вчора був ссикуном, якого не змогли відбити від тцк, а сьогодні вже герой.
Той герой якби міг - з труни б піднявся і в морду харьканув би кожній мразоті, яка підтримує відлов.
Дайте згадаю• 17 марта в 19:37
Ответ дляБорисфенка
Світ їпанувся
Чому світ. То ваш президент всіх буде захищати
Потужна махіна• 17 марта в 19:37
Ответ дляДайте згадаю
А ваш тепер хто?
Борисфенка• 17 марта в 19:38
Ответ дляКовбой Хагис
Чоловіком, сином, племінниками і друзями, які по 4-10 років в окопах? Спробуй і ти так зробити, охренієш від зручності.
Ноу коммент• 17 марта в 19:38
Ответ дляБорисфенка
Хай по всій буде Крим і Мелітополь.
Борисфенка• 17 марта в 19:38
Ответ дляДайте згадаю
Мій президент ще не переміг.
Дайте згадаю• 17 марта в 19:39
Ответ дляПотужна махіна
А ваш тепер хто?
Мій ніхто. Може доживу до виборів. Може ні
Борисфенка• 17 марта в 19:39
Ответ дляНоу коммент
Хай по всій буде Крим і Мелітополь.
Хай. Москалі в курсі, обіцянок дали?
Чого варті їх обіцянки, просвітити чи ви і так і курсі?
Силиконочка• 17 марта в 19:39
Ответ дляПотужна махіна
Ця методичка давно не працює.Не актуальна. Ми вже штати маємо захищати, а ви все кацапами лякаєте
То на них напав