Вподобайден• Изменено вчера в 13:30
Так нормально будет сделать
Записалась по акции на процедуру, но при созвоне не уточнила цену. Боюсь, что прийду они мне по полной насчитают. Норм будет перезвонить и уточнить цену?
Да_Я_ТакаЯ_• вчера в 14:08
Мені треба було терміново зробити кардіограму, а всюди запис.
Попалась реклама, акція на консультацію кардіолога 50% вартості прийому і +безкоштовна кардіограма.
Через терміновість мене все влаштовувало +запис був на наступний день.
Привела мене медсестра в кабінет і сказала лікарю, що я ’по акції’ 😳🤣.
Кардіограму ніхто не зробив, консультація - треба просто зайнятися спортом. 🤷
Подумайте, чи потрібна вам та послуга ’по акції’
Ку-кусик• вчера в 14:27
Я працюю в сфері обслуговування і це дуже нормальне запитання, ви нікого ним не здивуєте і не введете в шок. Це ж ваші гроші.